Anioł Hanahel

Dylemat A Czas Bardzo Krótki... Proszę Pomóżcie..

8 postów w tym temacie

widzicie nie wiem czy potrzebuję wróżby czy porady... bo nigdy tak się nie zachowywalam... mnie samą to bardzo dziwi nieco szokuje.. mam 2 panów. Jeden z nich to mój mąż a drugi osoba na która jest uczulony mój mąż... uwodzenie tego drugiego pana baardzo mi się podobało. zakończenie mniej przyjemne... zostałam pstawiona pod ściana. Kogo wybieram jego czy męża? Czy chcę budować? a wiecie ja mam taki chaos w głowie że nawet tornado przy tym to pikus...Ja bym chciała wiedzieć co może się zdarzyć w obydwu przypadkach? jakie konsekwencje zerwania czy faktycznie będzie lepiej? po trzecie mój małżonek upiera się że mogę być w ciąży ja twierdzę co innego......... ;/ jaka kolwiek pomoc w tym wszystkim będzie ważna.........

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrozumiałem zdanie o chaosie i po tej wypowiedzi go widać. Mam problem ze zrozumieniem tego posta, ale może Pan Knust coś poradzi w tej sytuacji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powiem w skrócie 2 mężczyźni - mąż i drugi bliska mi osoba... i sporo efektów ubocznych przez drugą osobę. mam wybrać... albo jeden albo drugi. chcę ratować związek ale najchętniej nie urywałabym kontaktu...z tym drugim

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mówiąc, to jesteś nienauczoną życia w społeczeństwie ******.

Na cholerę Ci mąż, jeśli dobrze Ci się ******z gachem?

Do smażenia obiadów, powtarzania Ci, że Twoja starzejąca się uroda wcale się nie starzeje?

Albo na ****** Ci gach, skoro masz męża? Czujesz się wyjątkowa? Trafił się miły chłoptyś z tendencją do komplementowania?

Mąż Cię łoił kablem? To się rozwiedź. Mąż nie umie ****** ? To mu o tym powiedz. Nie kochasz męża, ale lubisz spokojny żywot z kolacyjkami i wypłatą co miesiąc? Sprawdź czy gach Ci to zapewni. Jeśli nie - wracaj prasować gacie i liczyć na to, że Twój mąż nigdy mnie nie spotka i nie usłyszy mojej dobrej rady.

Prawdopodobnie za pół roku uroczy kochanek Ci się znudzi. Ewentualnie on znudzi się Tobą. Nawet by mnie to nie zdziwiło. Uwodzić gościa z którym kosę ma Twój mąż. Nie no, to już jest szczyt. Gdyby to była feudalna Japonia powinnaś od 3 tygodni siedzieć dowiązana do pala w ramach rytuału oczyszczenia bukkake. Co prawda oczyszcza on raczej męski układ rozrodczy, ale magia ist magia. I czego Ty się spodziewałaś? Że mąż Ci rzuci hasło ' No nic słońce, tylko nie róbcie tego za głośno, mam na rano do roboty'? Ja jestem zaskoczony faktem, że w ogóle zaproponował Ci coś więcej niż eksmisja. Damn it. Sam nie wiem co tu doradzić. Z jednej strony skoro temu frajerowi który się z Tobą ożenił jeszcze się chce o Ciebie walczyć to musi być zakochany. Z drugiej strony, na ogół miłość to okres przejściowy, więc jest szansa, że znajdzie kogoś normalnego. Może jeszcze zanim Twój gach Cię wymieni. Eligas quem diligas. Sprawdź z kim chcesz być z jakiego powodu. A potem które z powodów są dla ciebie ważniejsze.

I zrób sobie test ciążowy. Jak ten mąż to niby wyczuwa? Na zapach? smak?

Specjalnie tłumaczenie z języka dziwnego na język knustny:

Widzicie, nie wiem czy potrzebuję wróżby czy porady. Nie ogarnęłam własnej ******, a teraz jestem zaskoczona jak śmiesznie się zrobiło. Daję dwóm facetom. Jeden z nich to mój mąż (******** o nim wiemy - przypis tłumacza). Drugiego gościa mój mąż nie trawi, co jak wszyscy wiemy oznacza konieczność zdjęcia majtek. Cholernie podobało mi się romansowanie z tym gościem, ale nagle odkryłam, że uwodzicielsko ***** mu petardę. Mąż się dowiedział i , jakie to zaskakujące, zakończenie jest nieprzyjemne. Mam się zdecydować. Nie wiem czy chcę układać sobie kwestie uczuciowe od nowa. Mam w głowie chaos, bo bym chciała, ale nie chcę, ale chcę (...). Chciała bym wiedzieć co będzie w sytuacji kiedy z mężem zostanę i w sytuacji kiedy z mężem się rozejdę. ( a skąd my mamy do ****** wiedzieć? Prawdopodobnie i tak zostaniesz sfrustrowaną właścicielką kota w stanie zaawansowanej menopauzy. Niezależnie od tego czy zostawi Cie gach czy mąż. Chociaż jeśli jeszcze tego nie zrobił to chyba ma wytrzymałość betonu. przypis tłumacza) Jakie mogą być konsekwencje zerwania? (zerwania? lol? nazywasz rozpad małżeństwa zerwaniem? przypis tłumacza.) Czy faktycznie będzie lepiej? (z czym lepiej? komu lepiej? i skąd my mamy wiedzieć?przypis tłumacza.)

Po trzecie mój mąż mówi, że jestem w ciąży, a ja mówię, że nie jestem. I nie wiem kto ma rację.

chciałaś pomocy - masz pomoc.

Polecam się na przyszłość,

Knust - duch szczerości forum ezodar.pl. Ten który da Wam radę której usłyszeć nie chcieliście. ( *******)

6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może dośc już tego raz jedno raz drugie? najpierw on mieszkał w waszym domu z tamta panią teraz ty robisz skoki w bok. Myślę, że w tym wypadku zdecyzdujcie raczej czy chcecie dalej ciągnąc to razem czy każde wreszcie pójdzie swoją drogą ale jaka by decyzja nie była bądźcie konsekwentni. Sami jednak musicie sobie z tym poradzić bo ani karty, ani szkalna kula nie zdecyduja za was.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daaaawno temu znałem taką kobietę, która kochała dwóch mężczyzn, ten drugi zorientował się co się święci i dał sobie spokój. Po roku ona zdradziła z kimś innym pierwszego. Żal mi Twojego męża. Zostaw obu, nie potrafisz się zdecydować, to oznacza że nie kochasz prawdziwie żadnego.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie, czy ktos tu wróży? chcialabym poznać wrózbe na pewien temat, prosze nakierujcie mnie...kiedys pomogla mi 'zoska' czy ma ktoś na nia namiary? to bardzo potrzebne, prosze i z góry dziękuje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.