Rastar

Trol

54 postów w tym temacie

Wejdź w mój profil. W moje tematy. Znajdź jeden który będzie debilny i jego debilizm uzasadnij.

- mam jedną zasadę… na tematy które mnie nie interesują się nie wypowiadam, właśnie przez To, że całkiem omyłkowo mógłbym uznać je za Debilne…

- to już tylko twoje czucie, wiec zapytaj o to Sam siebie... czemu

Zapytałem. Odpowiedź jaką otrzymałem Ci zacytuję. " Ponieważ ona bredzi podobnie jak wszyscy wannabe ezo z naciągiem do reiki bo najprostsza i najbardziej magiczna w teorii. Zwłaszcza z tą prostotą.

- hmm ?... no widzisz i wcale nie zapytałes Siebie, tylko zapytałeś własne Ego, przywitaj się z nim i podaj mu rąsię… bo właśnie ono jest Twoim Panem któremu służysz, masz wiec okazję zobaczyć z czym tak naprawdę Masz do czynienia… powodzenia J<br style="mso-special-character: line-break"> <br style="mso-special-character:line-break">

- być może temu, ze Sam masz do REiKI jakieś "ale", ale to już Twój problem a nie mój, raczej ;)^^

Nie mam do reiki 'ale'. Ot, nie wciąga mnie temat zbytnio. Wolę inne zasady kontaktu z naturą, do czego Reiki się sprowadza. I mimo wszystko, większy problem widzę w Twoim istnieniu. To gorsze niż wycinka lasów równikowych.

- znowu słuchasz tylko "pozór" w Sobie…

- żeby widzieć problemy innych… to najpierw trzeba „zobaczyć” Swój Własny… i o tym nauczał też Joszua, czyż nie… ?

W kwestii Źródła - nie doszedłem do tego.

- Dla mnie natura nie wypływa z niczego, nie pojawiła się 'z czegoś'. Natura to stan pierwotny jakiegokolwiek istnienia i nicości, po prostu nie ma starszej formy.

- dla mnie też...

Co do określania magii na białą i czarną - to też jest nieszczelne. Bo nie ma dobra i zła. Są tylko okoliczności i konsekwencje. Bardzo subiektywne.

- hmm... z tym to akurat tez się można zgodzić... :)

---pozdrawiam serdecznie... infe7 :)

Ps.

- jakoś słabiuśkie jest to Forum... ciagle wyskakiwa, co nie miesci nawet Cytata... hyhyhy :]^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Edytowane przez infe7
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od 10 minut próbuję to skomentować. Nie wiem co jest gorsze. Sformułowania 'kca', 'Nam Dojść', 'jakowEgo', czy 'jus'. Nie mówiąc o reszcie.

- nic z tego nie jest gorse, bo sa zecy duzo jesce bardziej gorsiejse… :]^^^^^

Nie wiem też na cholerę Ci tyle emotikon. Próbujesz wzbogacić ubogi syf własnych postów? A te myślniki? Ty czytasz w ogóle własne posty? One nie mają najmniejszego sensu. I nie wiem ile razy będę to musiał napisać.

- a ja wim… bo as Ci się znudzi… :)^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Zresztą..cała ta konstrukcja...usuń to zanim Hrefna zacznie mieć refluks.

- łoojjj… moja Hrefcia kochana, tes Tu bedzie??? ::::)))))))))))))))))))))

Mnie już żołądek boli, a jestem o wiele bardziej tolerancyjny. Czyli o dwa przecinki.

- noo widzis, bidocku… no pseca mówił Ci jo po dobroci, co takimi kresockami i kropeckomi… ni ma się co forsować… J

- to idź może do łóżeczka… a Hrefcia Cie może zastąpi… :>

---pozdrawiam serdecznie i życzę rychłego powrotu do Zdrowaśki… infe7 :)

Ps.

- a co żeś ty bidocku chciał tam zmieniać ??? … :>

- przecież to był tylko żarcik, i to nie do Ciebie… tylko do Szept'aJ

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
[b][quote name='infe7' timestamp='1342614849' post='37123']
- hmm… no cóż dla Ciebie ważne są takie błędy a dla mnie inne… takie jest Życie :) [/b]
Jeśli dla Ciebie to, że piszesz nieczytelnie powodując odrzucenie czytelnika od Twoich postów jest nieważne - masz problem.

[b][size="2"]- bo i tak Wszyscy jesteśmy przecież tylko Ludźmi, nieprawdaż ?... a swoja drogą gdyby Ludzie popełniali Tylko Takie znaczkowe /trywialne, bo znam dużo gorsze/ błędy to Świat byłby o wiele Piękniejszy… nieprawdaż? :’[/size][/b]
świat, piękniejszy, tylko takie. Nie. Nie byłby. Byłby nudny i pełen analfabetów.

[b]
[size="2"]- hmm… niemal w każdych wypowiedziach i to u Wielu, można znaleźć jakieś „halo”… tylko po co ? się przejmować tak w gruncie rzeczy mało istotnymi rzeczami… hmm?[/size][/b]
By walczyć z głupotą zamiast na nią pozwalać.


[b][size="2"]- hmm… i dlatego o tym mówię [/size][size="2"]J[/size][size="2"]… prawdziwy Moderator musi umieć rozgraniczać wypowiedzi Swoje od wypowiedzi Moderatora, a te przecież muszą być Sprawiedliwe… [/size][font="Wingdings"][size="2"]J[/size][/font] , wiec i Twoja teoria o „tylko Strażniku” jest raczej Fałszywa… bo jak nie ma Zrozumienia, to i nie ma Sprawiedliwości... aaa wątpię coby Szept chciał aby To Forum takowym było... nieprawdaż kochaniutki? :))^^<br style="mso-special-character:line-break"> <br style="mso-special-character:line-break">
[size="2"]- wyjaśniłam Ci tylko tyle ile potrzeba /można/, resztę musisz znaleźć w Sobie Sam, a to dlatego i ma związek właśnie z KN …[/size][/b]
I będą sprawiedliwe. Pod regulamin i pod mój osąd. Możesz się zawsze odwołać. Albo kandydować.
Nie. Nie wyjaśniłeś nic. Rozkręciłes się tylko z ezobełkotliwą opowieścią.

[b][size="2"]- hmm… termin KN jak mniemam, jest autorskim terminem Szepta pracy z Sobą Samym /coś jakby rozmowy z własną Duszą/… [/size] [size="2"]- ja znam to pod innym terminem, a odsyłam Ciebie do Szepta bo jak widzę lepiej się znacie, wiec i zapewne łatwiej Wam będzie się porozumieć… [/size][/b]
Szept się wyparł podobieństw.

[b][size="2"]-hmm… wiedzę o "imitacjach" wyczytuje się we Własnym Sercu, a książki mogą do tej wiedzy jedynie nas nakierować… bo resztę i tak każdy „musi” zrobić Sam za siebie… :)[/size] [/b]
Co? Każdy musi sobie wymyślić debilną teorię we własnym sercu? Jakie książki nakierowały więc Ciebie?

[b][size="2"]- hmm… za bardzo wszystko uogólniasz [/size][font="Wingdings"][size="2"][font="Wingdings"]J[/font][/size][/font][size="2"] … bo jako Moderator wcale nie musisz wszystkich zaraz Lovciać [/size][size="2"]J[/size]… chodzi tylko o poszanowanie innego Punktu Widzenia tych „innych” od Ciebie…. chodzi wiec tylko o Zrozumienie że to ich Droga bo i ich Życie a skoro Życie, to i Własna Wolna Wola…
[size="2"]- wiec jako Moderator powinieneś a raczej "musisz" to uszanować… choćbyś się z Tym i nie zgadzał…łaskawco :)^^
[/size][/b]
Gdybym miał nie uprawiać poszanowania dla innych punktów widzenia musiałbym tu żreć się z każdym. I musisz zrozumieć jedną rzecz. Jako moderator w ogóle nie zamierzałbym wchodzić w polemikę. A jako user pytam o genezę i logiczne rozłożenie Twoich poglądów, dla mnie debilnych. Najlepiej w zdatnej do przeczytania formie.


[b] [size="2"]- mój drogi jeśli dotarłbyś do głębi Swego wnętrza, to wiedział bys ze nic nie potrzeba Bronic [/size][size="2"]J[/size][size="2"] … gdyz Prawda i tak obroni się Sama…[/size]
[/b]
Nie. Nie broni się sama. Broni się argumentami. Argument nie jest natomiast opinią.

[b] [size="2"]- takie jest Życie ze każde kłamstwo… i tak prędzej czy później wyjdzie na jaw, dlatego najlepiej Żyć w zgodzie ze Sobą Samym, tylko aby odnaleźć Siebie samego… to niestety ale trzeba zagłębić się we własna „duszę” a Wrotami do niej jest własne Serce… wiec ?[/size][/b]
Bzdura. Masa kłamstw jest skutecznych i koniecznych. I kłamiąc nigdy nie czułem się w niezgodzie z samym sobą. Podobnie jak mówiąc prawdę. Czułbym niezgodę z samym sobą próbując akceptować ten bełkot który produkujesz. Serce o ile wiem jest narządem, zbudowanym z mięśni, służącym do pompowania krwi.
[b] [size="2"]- jak chcesz odnaleźć Siebie… nie otwierając tej Bramy…(?)[/size]
[/quote][/b]
Ja się już znalazłem dawno temu. Właściwie inaczej - nigdy się nie zgubiłem.
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- nic z tego nie jest gorse, bo sa zecy duzo jesce bardziej gorsiejse… :]^^^^^

- a ja wim… bo as Ci się znudzi… :)^^^^^^^^^^^^^^^^^^

- łoojjj… moja Hrefcia kochana, tes Tu bedzie??? ::::)))))))))))))))))))))

- noo widzis, bidocku… no pseca mówił Ci jo po dobroci, co takimi kresockami i kropeckomi… ni ma się co forsować… J

- to idź może do łóżeczka… a Hrefcia Cie może zastąpi… :>

---pozdrawiam serdecznie i życzę rychłego powrotu do Zdrowaśki… infe7 :)

Ps.

- a co żeś ty bidocku chciał tam zmieniać ??? … :>

- przecież to był tylko żarcik, i to nie do Ciebie… tylko do Szept'aJ

Infe, Regulamin forum mówi:

"

15. Posty, wpisy w profilach oraz sygnaturach winny być napisane zgodnie z zasadami gramatyki, ortografii i interpunkcji języka polskiego; polskie znaki diakrytyczne nie są wymagane.

"

Byłeś upominany przez innych użytkowników, ode mnie dostajesz ostrzeżenie.

Kolejne posty w tym stylu będą skutkowały kolejnymi ostrzeżeniami, do wyczerpania limitu.

Proszę o stosowanie się do zapisu regulaminu na temat zasad pisowni w postach.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm... zero poczucia Humoru... :)

- co za Sztywniackie Forum(?)... czy naprawdę chcecie żeby właśnie Takie było ?... :)

- a może Te Oceny... na linku/oceń Ezodar/, wcale nie są aż takie odległe od Prawdy?...

- hmm... Ciekawe(?), może jednak Jest Warte to przedyskutowania... ? :)

---pozdrawiam... wszystkich Nie-sztywniaków... infe7 :)

Edytowane przez infe7
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm... zero poczucia Humoru... :)

- co za Sztywniackie Forum(?)... czy naprawdę chcecie żeby właśnie Takie było ?... :)

- a może Te Oceny... na linku/oceń Ezodar/, wcale nie są aż takie odległe od Prawdy?...

- hmm... Ciekawe(?), może jednak Jest Warte to przedyskutowania... ? :)

---pozdrawiam... wszystkich Nie-sztywniaków... infe7 :)

LF Moderator Lama.

Infe7 lamie notorycznie punkt regulaminu nakazujący stosowanie się do reguł języka polskiego. Z premedytacją.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ludzie, dajcie sobie na luz...

kluje w oczy - nie czytajcie

infe pisze, jakby mial permanentna zadyszke (wielokrotne wielkokropki ;) )

ale poza pisaniem gdzie niegdzie wielka liera i specyficzna interpunkcja - nie przeklina i nie robi typowych ortografow

to nie jest sciganie za bledy, ale za maniere pisania (=wyrazania siebie),

co - uwazam - jest bledem i proba narzucania niepotrzebnych ryzow

nie wiem, czy na tym forum jest opcja "ignoruj" - tak, by nie widziec czyichs postow

ale moze to jest rozwiazanie dla tych nadwrazliwych/lubiacych dryl...

PS infe, nie dziekuj - nie chodzi o Ciebie, ale o ogolne podejscie

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ludzie, dajcie sobie na luz...

kluje w oczy - nie czytajcie

infe pisze, jakby mial permanentna zadyszke (wielokrotne wielkokropki ;) )

ale poza pisaniem gdzie niegdzie wielka liera i specyficzna interpunkcja - nie przeklina i nie robi typowych ortografow

to nie jest sciganie za bledy, ale za maniere pisania (=wyrazania siebie),

co - uwazam - jest bledem i proba narzucania niepotrzebnych ryzow

nie wiem, czy na tym forum jest opcja "ignoruj" - tak, by nie widziec czyichs postow

ale moze to jest rozwiazanie dla tych nadwrazliwych/lubiacych dryl...

PS infe, nie dziekuj - nie chodzi o Ciebie, ale o ogolne podejscie

Chyba żartujesz.

To jest forum. Jak mam nie czytać postów które się na nim pojawiają? Pomijając kwestię gubienia wątków nawet.

Dla mnie to jak on pisze jest robieniem typowych ortografów. Mało. Jest upierdliwą manierą utrudniającą czytanie tych postów.

Niepotrzebnych ryzów? Chyba kpisz. Albo trzymamy pewien poziom, albo robimy tutaj bloga na onecie.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to moze rob egzamin zanim wpuscisz kogos na forum...

taki obowiazkowy tescik, coby ci niewlasciwi odpadli juz na wstepie

:0

albo zrob forum zamkniete - wtedy przyjda tylko ci zaproszeni / =na wysokim poziomie/

Edytowane przez alathea
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to moze rob egzamin zanim wpuscisz kogos na forum...

taki obowiazkowy tescik, coby ci niewlasciwi odpadli juz na wstepie

:0

albo zrob forum zamkniete - wtedy przyjda tylko ci zaproszeni / =na wysokim poziomie/

Takie propozycje to do Szept.

Ja mogę najwyżej być Knusteratorem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

matko...

Ty to wziales serio

dzizas... hahahahaha

a moze lepiej tobic testy na poczucie humoru?

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

matko...

Ty to wziales serio

dzizas... hahahahaha

a moze lepiej tobic testy na poczucie humoru?

Jak czytam takie posty dochodzę do wniosku, że lepiej robić testy ciążowe i po prostu zapobiegać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Własny styl pisma to jedno, a łamanie zasad języka drugie. Wg. mnie, trzeba upominać. Na jednym forum mieliśmy takiego dyslektyka, który potrafił napisać "rze", mylił twarde i miękkie spółgłoski oraz pisał w sposób chaotyczny, bez znaków interpunkcyjnych. Po małej "wojnie" jak ta, udało się go zmienić. Co prawda asem polskiej pisowni to on nie jest, ale można go zrozumieć i robi o wiele błędów mniej.

Upominanie kogoś o pisownię to nie złośliwość, a raczej pomoc.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie cytuje sie posta pod postem, panie przyszly moderatorze...

Edytowane przez alathea
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A słowo "Pan" pisze się wielką literą, przez wzgląd na szacunek do osoby, do której się zwracamy. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w liscie - tak, w internecie moze zostac odebrane jako dodatkowa zlosliwosc, poniewaz z reguly sie "tyka", juz sama formula "pan" jest nieco na wyrost i nieraz ma posmak ironiczny...

Internet (wypowiedzi na forum) kieruje sie troche innymi zasadami niz list czy inna forma pisana

Edytowane przez alathea
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm. Jakoś nigdy o tym nie słyszałem. :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w liscie - tak, w internecie moze zostac odebrane jako dodatkowa zlosliwosc, poniewaz z reguly sie "tyka", juz sama formula "pan" jest nieco na wyrost i nieraz ma posmak ironiczny...

Internet (wypowiedzi na forum) kieruje sie troche innymi zasadami niz list czy inna forma pisana

Jedyna różnica między ortografią a przyjętymi normami rozmów w sieci to używanie dużej litery w wyrazach typu "Cię, Tobie " w bezpośredniej wypowiedzi nie będącej listem.

Chociaż i to pewnie już unormowano.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Knust, zwrocilam Ci uwage na Twoj blad i mialam w tym racje, bo bylo to niepotrzebne powtorzenie tresci,

zas Ty i O&M wyciagacie bzdety, do ktorych na dodatek sami sie nie stosujecie

np.Knust piszesz "twoje", etc - nie mowiac juz o braku elementarnej grzecznosci, ktory to przebija sie w Twoich postach na pierwszy plan

jesli chodzi o brak wiekszych roznic, to owszem sa, choc niekoniecznie "w temacie" ortografii ( a i tu sa: wyrazy pisane w calosci wielkimi literami oznaczaja w necie krzyk)

glowna roznica dotyczy wlasnie formy wypowiedzi - nie ubieramy jej w naglowki typu "Szanowna Pani, Droga Kolezanko" czy tez nie stosujemy "Lacze wyrazy szacunku" jako zakonczenia wypowiedzi - moze wyjatkowo w pojedynczych komentarzach np. na forum Polityki, itp. chcac uhonorowac gospodarza bloga/ autora artykulu...

jak znacie zasady, chcecie egzekwowac od innych, to sami sie do nich stosujcie - bo inaczej sie osmieszacie

Edytowane przez alathea
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuję zostawić styl pisania Infe. Ten Użytkownik nie pojawiał się tylko na tym forum. Jakoś przez tyle czasu Ezodar istnieje i nikomu Infe krzywdy nie robił. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Wątpię aby chciał zmienić styl pisania bo to Jego styl. To tak jakby specjalnie zmienić kolor włosów by przypodobać się grupie ludzi ;) Kieruję się jedną zasadą w życiu. Jeśli nie potrafię czegoś zmienić to akceptuję to, nie mam wtedy frustracji i dodatkowych nerwów ;) Infe to Infe. Tyle.

Net etykieta też istnieje ale nie każdy chyba o niej wie :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam bardzo, ale podaj przykład, w którym ja nie stosuję się do swoich "bzdetów". Przyznam, że nie zawsze mogę wszystko napisać poprawnie, bo jak wiemy pod wpływem impulsu, lub czegoś innego zdarza się, że w moją wypowiedź wkradnie się błąd. Odnośnie wyrazów grzecznościowych, to albo stosuje się je w przypadku szczególnego uszanowania człowieka, albo nie stosuje się ich wcale. Stosowanie ich w formie ironii jest jak najbardziej nie na miejscu, a wyraża to tylko kulturę człowieka je stosujących.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za mała pojemność umysłowa ,niski poziom rozwoju duchowego i intelektualny ,by zrozumieć Infe :)

Troll -Ludzkie myślokrztałty /egregory ,wewnętrzna paplanina psychiczna / umysłowa ,zrodzona z chorej wyobraźni , duchowe sobowtóry eteryczne lub astralne .

Często Troll jako wytwór ludzkiej wyobraźni ,na potrzeby chwili , przybiera takie zewwnętrzne , społeczne maski Freudowskie https://bladymamut.wordpress.com/tag/maska-spoleczna/

Lub by kogoś oczernić ,a samemu być na topie ,uciekają się do mitomani -

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pseudologia

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.