alkalyn

Witam

3 posty w tym temacie

Witam Was serdecznie,

Trafiłem na to forum w poszukiwaniu informacji na temat Reiki. Pozostając w tym temacie zabieram się za dalsze poszukiwanie ale teraz już Mistrza na seminarium I-go stopnia :).

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Alkalyn,

rozgość się na forum. Mamy tutaj sporo informacji o Reiki oraz sporo osób praktykujących (także nauczycieli). usmiech.gif

Od siebie dodam, że z poszukiwaniem Nauczyciela lepiej się nie spieszyć. Gdy już wiesz, że chcesz poznać Reiki, to najlepszy dla Ciebie Nauczyciel pojawi się w najdogodniejszym czasie. usmiech.gif

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Podpowiem Ci abyś szukał spokojnie i mądrze. Określ sobie jakiego byś chciał. Czego oczekujesz. Wtedy się znajdzie.

Szukaj informacji na temat Mistrzów. Sprawdzaj i czytaj o nich opinie jakie są wypisane. Popatrz na zdjęcie, jeśli wobec kogoś poczujesz ciepło wtedy ten będzie właściwy. Kieruj się intuicją przy wyborze.

Osobiście mogę polecić Mistrzynię, która prowadziła mnie od 1 stopnia do stopnia Nauczycielskiego - Szept.

Polecam też Winterstorm, to człowiek z ogromnym zasobem wiedzy, który zdobywał i dalej zdobywa. Potrafi wiele i dużo nauczyć.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.