Ethezeo

Przypuszczanie Tutaj .

1 post w tym temacie

Jeżeli od jutra nic mi się nie ułoży to odchodzę z forum - nie przez was bynajmniej ale zdecydowanie przeze mnie . Nie potrafię sobie ułożyć nic w życiu a na wybicie brak mi good lokum a nadewszystko niezależnie od wszystkiego kasy - gdybym ją miał wybiłbym się na prostą a tak muszę walczyć z własną bezsilnością i brakiem możliwości , utrzymywanymi przy życiu przez hipokryzję , głupotę , zaślepienie ,

zatwardziałość , ohydę - w dodatku na początkowej bo nie napewno " rodzimej " chacie . W niedzielę spróbuję przemówić im do rozsądku i ostatecznie i oficjalnie ogłaszam zerwanie ze starym " wierzeniem " ale rytuał przeprowadzę w sobotę . Mam już dosyć samego siebie jaki jestem a nie chcę obarczać tym nikogo a moja ukochana i tak już napewno przeze mnie cierpi ale dzielnie to znosi , eh . Zależy mi na was WSZYSTKICH ( wielkość ma służyć zwalczeniu wszelkich wątpliwości ) i dlatego muszę odejść . Próbowałem już wszystkich dostępnych mi sposobów - nawet na starym blogu ( starym bo

go skasowałem ) zrobiłem drobny apel o dobrowolne datki , nawet na tablica.pl umieściłem ogłoszenie , pewnie już hehe ;-( nieaktualne . Jak dożyję ( o tym za chwilę ) to zapraszam na moje forum ogólne ( na stronie www.antynuda.bnx.pl ). A z tym dożyciem to jak usłyszycie gdzieś jakoś o samobójstwie to pewnie ja - ale proszę nie przychodźcie na mój pogrzeb ( m.in. dlatego że pewnie nie będę miał takiego o jakim marzyłem ) . Jak co to w razie czego na zapas żegnam . post-2858-0-61346200-1342107601_thumb.jp

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.