_Domi_

Zakładka moje ulubione tematy

10 postów w tym temacie

W związku pytaniem jakie ostatnio dostałam na PW ,"Jak odnaleźć tematy w których pisałam"

Gdy znajdujemy się w danym temacie na dole jest "Dodaj do zakładek" potem by odnaleźć szybko swoje tematy wchodzimy w panel użytkownika i tam mamy na swoim profilu zakładkę "Zakładki"

Pozdrawiam :)

P.S. Nie mam potwierdzenia od nikogo czy działa ( u mnie działa) ,będę wdzięczna gdyby ktoś mógł to sprawdzić.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O.K.... Domi ... działa... :)

- do tej pory radziłem sobie tak że klikałem na "zobacz swoje posty"... więc pokazywało mi również i tematy w których te posty były... :mrgreen:

- ale teraz... chyba raczej będę korzystał z zakładek... ;)

- dzięki bardzo Domi... 8-)

---pozdrawiam... infe7 :D

Ps.

- Madam... u mnie jest ta zakładka w panelu użytkownika... pod nazwą "panel użytkownika"

- wąski czarny pasek z zakładkami... ostatnia z prawej jest "moja galeria", a przed nią "zakładki"... :mrgreen: ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ps.

- Madam... u mnie jest ta zakładka w panelu użytkownika... pod nazwą "panel użytkownika"

- wąski czarny pasek z zakładkami... ostatnia z prawej jest "moja galeria", a przed nią "zakładki"... :mrgreen: ;)

u mnie też jest tak ;) tyle że nie działa, nie można dodac nic w żaden sposób :(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... to dziwne ?

- ja dodałem przyciskiem "dodaj do zakładek" na dole danego Tematu...(wg. foto z postu Domi) :)

- i potem zajrzałem na profil wcisnąłem "zakładki"... no i ten temat tam był... i nadal jest :)

- też tak... to zrobiłaś ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... no to nie wiem co jest ?

- jeszcze raz przed chwilką sprawdziłem... i u mnie działa :) ...

- po wciśnięciu "dodaj do zakładek" jest potwierdzenie że... :dodano ten temat do zakładek:

- a sam przycisk... ten na samym dole Tematu zmienia się na "usuń z zakładek"... ;)

- a jeśli u Ciebie tak nie ma... no to tylko Domi może coś poradzić (trzeba jej zgłosić)...

- aaale... no tak, wspominała mi że od sierpnia będzie chyba miała odciętego neta (więc zostaje tylko telefon bądź SMS)... kijowo że tak się Jej złożyło... :( :roll:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.