Jadis

Malowanie Ścian,papuga...

7 postów w tym temacie

Miałam dzisiaj bardzo pokręcony sen,zastanawiam się czy to tylko mój mózg coś "trawił",czy może to coś znaczy...

Śniło mi się,że jestem w jakimś dużym budynku,który wymaga remontu.Było tam więcej osób,ale widziałam ich zamazanych.Zaczęliśmy malować ściany czymś co na oko wyglądało na...miód.Zatykałam tym miodem wszelkie nierówności i pęknięcia.

Potem zobaczyłam stół,a na nim konającą papugę.Podeszłam i zrobiłam jej reiki.Papuga odzyskała przytomność,wzbiła się w powietrze i zaczęła gadać(ale nie pamiętam co).

Ludzie będący w pobliżu byli zdziwieni i patrzyli na mnie jak na cudotwórcę.Potem się obudziłam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się, że chodzi o jakies wewnętrzne zmiany w Tobie. Coś zmieniasz ale też probujesz oslodzić i uleczyć, bo miod osladza ale też leczy rany.

Papuga może symbolizować zarówno próżność, jak i powtarzalnośc pewnych rzeczy. Ty jednak ja ozywiasz i zbierasz za to pochwały. Przeanalizuj czy w twoim zyciu nie wdarlo się trochę za dużego ego, bo idziesz jak burza w rozwoju, świetnie sobie radzisz z reiki, ale to może być tent moment kiedy trzeba przystanąć i znaleźć w sobie trochę pokory. Remont wewnętrzny siebie powinien polegac na wyburzeniu tego co stare i postawieniu nowego, a nie tylko na zaleczeniu ran i ukryciu pod słodką miodową substancją tego, co wymaga naprawy.

Moim zdaniem bardzo pozytywny sen wskazujący na to co powinnas zrobic i na czym się skupic.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozwolę sobie napisać też kilka zdań...

Wszelkiego rodzaju remonty budynków, wnętrz mogą wskazywać na potrzebę zmian w nas samych. Wyraźnie to widać w Twoim opisie snu ale są też elementy, które mnie zastanowiły.

Przyjrzyjmy się im:

Budynek- zastanów się jak wyglądał. Co mówiło o tym, że wymagało remontu? Środek? A może fasada? Czy tylko zaniedbana ściana, z której uchodziła stara farba?

Miód- czyli nie stosujesz tu konserwacji a chcesz osłodzić sobie remont jednocześnie lecząc go Nie wiem dlaczego ale ten miód nie skojarzył mi się zbyt pozytywnie. Szczególnie w kontekście przyjaciół, którzy byli tu niewyraźni i bez osobowi. To trochę jakby próbować leczyć coś co może poczekać.. hmm

Papuga- symbol indywidualności i odmienności. Czegoś co masz w sobie a zarazem coś zmienia się i umiera. Pomagasz temu przetrwać ludzie zdziwieni "mocą"- tyko znowu mnie zastanawia dlaczego ludzie przyjaciele byli taką masą, która nie szczędzi pochwał.

na koniec - sen, który jest wyraźnym przesłaniem- Szczególnie, że użyłaś tu Reiki. Tu także jest jakiś trop:)

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vanilia22 jak napisałaś słowo "konserwacja",to jeszcze coś mi się przypomniało.Ktoś stojący obok pokazał mi potem tą pomalowaną ścianę i powiedział,że to wsiąknie i zakonserwuje ją na bardzo długo.A na tej ścianie zrobiła się bardzo twarda powłoka,nie do zniszczenia.

To było wnętrze dużego budynku,ściany były z białych cegieł,ale miedzy cegłami w niektórych miejscach były jakby szpary i to było naprawiane.

Właściwie to w tym śnie nie czułam że to miód,że jest słodkie,tylko jak próbowałam opisać i przypomniałsam sobie wygląd tego to tak mi sie skojażyło.

I jeszcze coś:malowanie tych ścian odczułam jako cieżką i żmudną pracę,a ożywienie papugi jako bardzo radosny i doniosły moment.

Edytowane przez Jadis
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm teraz napisałaś mi o tej ścianie i kolorze ścian to nasunęło mi się pytanie- czym dla Ciebie jest Reiki? kolor tego miodu - jest jak wiemy złocisty a samo Reiki energetycznie też ma taki kolor.

Wiesz ze to zmienia trochę sens interpretacji?

mimo to- wciąż zastanawiam się nad tymi ludźmi- połączeniu Reiki Ty i reszta świata.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to możliwe,że to było reiki,też mi się tak pomyślało.A czym dla mnie jest? Hmm...nawet się nie zastanawiałam nad tym zbytnio,jest dla mnie narzędziem do uzdrawiania,narzędziem dzięki któremu mogę pomóc innym i sobie też,a także czymś co mi się kojaży z...jakby to powiedzieć,z górą,ze światłem z góry...z czymś,za czym bardzo tęsknię(nie wiem co,jak i czemu,ale tak czuję).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jadis to, jak napisala Vanilka, zmienia troche interpretację tego snu. Teraz raczej powiem, ze sen pokazuje iż czeka cię ciężka i zmudna praca, która zaowocuje ożywieniem i cudami z Reiki. Reszte to pogadamy na pw, jak zechcesz :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.