Jadis

Rok Przestępny-Nieurodzaj?

3 posty w tym temacie

Spotkykam się ostatnio dość często z poglądem,że rok przestępny to rok nieurodzaju.Mówią tak szczególnie starsze osoby.Co o tym myślicie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, ze to przesąd, ja się spotkalam z tym, ze rok parzysty (liczba końcowa parzysta) to kłopoty i nieurodzaj a nieparzyste lata to szczęście. Nie zaobserwowalam aby się to potwierdziło, lata sa raz lepsze raz gorsze ale niezależnie to idzie od przestępności czy parzystości. Natomiast jeśli się w coś glęboko wierzy to tak moze być, bo przyciagamy te zdarzenia. To jak z czarnym kotem, jak się wierzy, ze pecha przyniesie to przyniesie. :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 29.07.2012 o 17:52, Szept napisał:

Myślę, ze to przesąd, ja się spotkalam z tym, ze rok parzysty (liczba końcowa parzysta) to kłopoty i nieurodzaj a nieparzyste lata to szczęście. Nie zaobserwowalam aby się to potwierdziło, lata sa raz lepsze raz gorsze ale niezależnie to idzie od przestępności czy parzystości. Natomiast jeśli się w coś glęboko wierzy to tak moze być, bo przyciagamy te zdarzenia. To jak z czarnym kotem, jak się wierzy, ze pecha przyniesie to przyniesie. :)

Dokładnie tak :okok: ,to jak tao wszechświata -  Miłość / Radość /  /Przypływ Energetyczny  /Pozytywny Czas ,itp./ -YANG ,I Złość /Gniew /Smutek  /Odpływ Energetyczny /Negatywny Czas ,itp -YIN ,bowiem  świat pulsuje w dwóch przeciwstawnych siłach  energetycznych wszechświata -YIN I YANG :yinyang:

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.