villaromana

Warsztaty Dla Kobiet- Sztuka Kreowania Rzeczywistości

1 post w tym temacie

Zapraszamy Was serdecznie na weekendowe warsztaty pod koniec lata (24-26 sierpnia 2012) do nowopowstałej strefy wegetariańskiej Villaromana koło Międzyrzecza.

To jak wygląda otaczająca nas rzeczywistość zależy w głównej mierze od nas samych, ponieważ to my przez własne interpretacje nadajemy jej określony kształt, nasz sposób postrzegania wpływa na podejmowane przez nas decyzje oraz widzenie okoliczności. Czasem wystarczy dopuścić do siebie możliwość innego spojrzenia, by otaczający nas świat diametralnie się zmienił.

To ty kształtujesz swoją rzeczywistość- muszisz tylko sobie to uświadomić.

Zagadnienia poruszane na warsztatach:

Jaka jest moja hierarchia wartości, czyli elementy budujące moją rzeczywistość.

Jak postrzegam swoją osobę- gdzie popełniam błąd na drodze do pełnej akceptacji, czyli jak pokochać samą siebie.

Jak zmienić odbicie w lustrze, czyli moje podejście do własnego ciała.

Królowa, kochanka, dziewczynka, gospodyni- jak zcharmonizować role, w które wchodzę.

Na czym polega potencjał Kobiecości i jak go w sobie odnaleźć.

Odmienna rola kobiety i mężczyzny- jak podejść do poszukiwania partnera lub umocnić istniejący związek.

Jak uwolnić się od negatywnych balastów z przeszłości- cud wybaczania.

Depresja, strach, bezsenność- jak sobie z nimi radzić.

Zanim przejdziesz do wprowadzania zmian musisz wiedzieć czego pragniesz.

Czym jest charyzma i jaką ma moc wpływania na innych ludzi. Jak zwiększyć swoją charyzmę.

Na czym polega moc myśli do przyciągania odpowiednich ludzi, wydarzeń i sytuacji.

Jakie są moje relacje z pieniędzmi- czy możliwe jest przyciąganie ich do siebie.

Czym jest Twój potencjał energetyczny, którego wzrost wpływa na pomyślność działań.

Co rozumiemy pod pojęciem "zła energia" i jak oczyszczać z niej siebie i swoją przestrzeń.

Kim są tzw. niewidzialni pomocnicy, dobre duchy czy anioły, duchowi przewodnicy i mistrzowie- w jaki sposób możemy się z nimi kontaktować, gdy potrzebna nam pomoc w wybraniu właściwej drogi.

Oraz różnorodne medytacje i rytuały.

Więcej informacji na naszej facebookowej stronie w dziale wydarzenia.

http://www.facebook.com/pages/Villaromana/492734057410468

plakat mały.jpg

post-2960-0-75711300-1343828460_thumb.jp

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.