Duch

Seriale, filmy.

43 postów w tym temacie

Opowieść o Mrozie Czarodzieju

96443448.jpg

"Jedna z najpiękniejszych rosyjskich baśni. Opowiada o Nastce dręczonej przez niegodziwą macochę. Dziewczyna ciężko pracuje przez całe dnie i noce. Pewnego razu macocha postanawia się pozbyć jej raz na zawsze, wysyłając ją na pewną śmierć w Zimowy Las.

W tej samej krainie żyje zakochany w dziewczynie Ivan. Niestety przeciwny ich miłości leśny czarnoksiężnik rzuca zły czar na chłopca. Nastka i Ivan muszą przejść wiele prób, a w dojściu do szczęścia pomaga im dobry Czarodziej Mróz..."

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkiem fajny filmik - Niebiańska Przepowiednia

Ekranizacja bestsellerowej powieści Jamesa Redfielda. John Woodson jest byłym nauczycielem, trochę zagubionym, i zdystansowanym cynikiem. Ciężko mu odnaleźć sens życia i wiarę w cokolwiek. W wyniku szczególnego zbiegu okoliczności wyrusza do Peru na poszukiwania tajemniczego starożytnego manuskryptu, znanego jako Niebiańska przepowiednia. Zawiera on dziewięć wtajemniczeń, stanowiących kolejne etapy na drodze do duchowego odrodzenia ludzkości. Przeżywając tę fascynującą przygodę, James przechodzi metamorfozę - zaczyna doceniać wagę spraw, które wcześniej odrzucał, i dostrzegać sens w każdym wydarzeniu i spotkaniu, jakiego doświadcza.

Link do filmu : http://hityfilmowe.c...article_id=5000

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem czy "ezo", moze...

jakis czas temu widzialam

- "Inception"

lubie takie klimaty

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej LD niż ezo :D ja widziałem,super jest.

Koniecznie musisz obejrzeć Akumu Tantei.Podobna tematyka.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Baghee kusisz, ja ten film moge ogladać non stop, a w tym roku jeszcze nie oglądałam. I juz wiem co będe robiła wieczorem ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.