felko

Klątwa Miłosna Jak Zrobić?

4 posty w tym temacie

Po pierwsze, magia nie jest dżinem spełniającym życzenia dzięki magicznym słowom. Lepiej nie bierz się za magię, skoro się na niej nie znasz. Skutki mogą być opłakane. Jak chodzi o wspomaganie różnych działań, to polecam :

Tworzenie zaklęć

Poza tym pamiętaj, że kwestie uczuć to bardzo delikatna sprawa. Tutaj potrzeba woli drugiej osoby. Dlatego wszelakie metody powinny pomagać np. danej osobie Cię zauważyć, albo dodać Tobie odwagi czy elokwencji, ale nie ma sposobu na wzbudzenie miłości. Można najwyżej kogoś do siebie przywiązać, zniewolić.

A po drugie, radzę się stosować do grzecznych próśb moderatora, jeśli zaprasza on do przedstawienia się forumowiczom.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zeby mnie kochala

Podejście egoistyczne i chamskie. Dla twojego chorego widzimisię nikt nie będzie na biedną dziewczynę klątw rzucał.

Jeśli chcesz mieć lalke to kup sobie dmuchaną w sex shopie a nie rób laleczki z żywej osoby. Nie obchodzi mnie jakie ty poniesiesz konsekwencje za swoje klatewki, ale za pośrednictwem tego forum nikogo krzywdzić nie będziesz.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tysiąckrotnie powtarzam, że panuje absolutny zakaz dotykania czyichkolwiek uczuć magią jakkolwiek by jej nie definiować.

Prawdopodobnie jesteś debilem. W środku okresu dojrzewania. Nawet nie wiesz z jaką chęcią skopałbym Ci absolutnie niemagicznie dupsko.

Darth Knuster.

Temat ZAMYKAM. User nie dostaje warna tylko dlatego, że JESZCZE nie mam pod to podkładki prawnej. Dopóki mam uprawnienia na tym forum nawet do zwykłych postów nie pozwolę by szerzyli się tu kretyni,niedzielne czarownice i ludzie próbujący krzywdzić kobiety. Rzekłem.

PS. Pentothal, nie dawaj dzieciom nożyczek do rąk. Jeszcze, uchowajcie bogowie, coś mu wyjdzie.

Knusterator.

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.