MicPac

Kariera Zawodowa - Serdeczna Prośba O Wróżbę.

4 posty w tym temacie

Witam, opisze po krótce bo problem dotyczy mojej pracy. Skończyłem kilka lat temu studia a pracuję w firmie mojego taty jako kierowca i zajmuję się też prowadzeniem tej firmy. Od czasu do czasu jakieś ogłoszenie się trafi ale nawet niechętnie do tego podchodzę tak jakbym nie chciał niczego zmienić bo chcę pomagać ojcu i chyba trochę wpływu na mnie wywiara.

Moje pytanie: czy zmienię pracę i kiedyś będę robić coś innego co będzie dla mnie sukcesem albo się spełnię zawodowo? O finanse też chodzi. Dziekuję z góry jeśli ktoś poświęci chwilę czasu na postawienie kart.

Michał 23.10.1983

Edytowane przez MicPac
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Michał !

Tu blizniak62.

Znamy się z Ezoforum.pl

Musiałem odejść stamtąd i Ty widzę również ... też niedawno.

Pozdrawiam "Ziomala" i jak masz pytania te aktualne oczywiście to pisz !

Wiesław

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Michał !

Tu blizniak62.

Znamy się z Ezoforum.pl

Musiałem odejść stamtąd i Ty widzę również ... też niedawno.

Pozdrawiam "Ziomala" i jak masz pytania te aktualne oczywiście to pisz !

Wiesław

Ale mnie zaskoczyłeś teraz, wiesz co robiłem przed chwilą? - szukałem Twoich wpisów na innych forach bo wiedziałem, że gdzieś musisz robić coś dla innych i trafiłem tu znowu po długim czasie. Jako pierwszy mi postawiłeś karty. Do wszystkich rad się zastosowałem Twoich i już faktycznie lżej ale sytuacja się ciągnie i jest skomplikowana.

Jeśli miałbyś ochotę, czas i przede wszystkim wene postawić karty na zadane pytanie w temacie to będę wdzięczny. To pytanie postawiłem tylko tutaj, jeszcze nikogo o pracę nie pytałem.

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez MicPac
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale mnie zaskoczyłeś teraz, wiesz co robiłem przed chwilą? - szukałem Twoich wpisów na innych forach bo wiedziałem, że gdzieś musisz robić coś dla innych i trafiłem tu znowu po długim czasie. Jako pierwszy mi postawiłeś karty. Do wszystkich rad się zastosowałem Twoich i już faktycznie lżej ale sytuacja się ciągnie i jest skomplikowana.

Jeśli miałbyś ochotę, czas i przede wszystkim wene postawić karty na zadane pytanie w temacie to będę wdzięczny. To pytanie postawiłem tylko tutaj, jeszcze nikogo o pracę nie pytałem.

Pozdrawiam serdecznie!

Użytkownik blizniak62 opuścił nasze forum, więc raczej nie odpowie na Twoją prośbę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.