YuAnnya

Wisiorek Wyłowiony Z Morza

6 postów w tym temacie

Mam go już jakiś czas. Ciągle się zastanawiam, co oznaczają te znaki, które na nim widnieją. Próbowałam sama czegoś się dowiedzieć, ale bezskutecznie. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

post-3122-0-80447000-1345889859_thumb.jp

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwunastoramienna gwiazda, czyli dwa splecione ze sobą heksagramy, występuje m. in. w Biblii. Nie znam niestety jej znaczenia. Symbole wewnątrz gwiazdy wyglądają mi na litery alfabetu hebrajskiego, ale nie potrafię ich przetłumaczyć. Napis na około jest z łaciny i w przełożeniu na polski znaczy on: "Mądrość, siła i wiedza od wszystkich pozostałych pozostanie z nim na zawsze w jego domu." Jednak moje tłumaczenie zdaje się być dość kiepskie, więc jak ktoś zna łacinę, może lepiej przetłumaczy. Okrąg na zewnątrz gwiazdy może służyć jako ochronny, ale też taki, który miałby coś zatrzymać w środku. Symbole te, mam wrażenie, że gdzieś już widziałem. Jak coś znajdę, lub sobie przypomnę, to dam znać. A powiedz nam, gdzie dokładnie i jak znalazłaś ten wisiorek? Bardzo ciekawy i ładny. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest to magiczny pentakl Salomona. A właściwie jeden z dwóch, ten z Twojego zdjęcia ma służyć rozwojowi intelek, talentów i inteligencji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wisiorek ten znalazła moja mama jakieś niecałe 3 lata temu. Spacerując po plaży w Gdyni zauważyła tenże wisiorek w wodzie. Wyłowiła go i zabrała do domu. Dostałam go w prezencie, ponieważ bardzo lubię takie rzeczy. Jednak nigdy nie wiedziałam, co on oznacza, w przeciwieństwie do innych wisiorków jakie posiadam.

Bardzo Wam dzękuję za pomoc!

Edytowane przez YuAnnya
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Interesujący offtop wydzielilem do nowego tematu. Gdyż - że sparafrazuje pewnego polityka - dyskusja trwa i trwa mać ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.