estera20

Problemy Kobiece

9 postów w tym temacie

Z moim organizmem dzieje się coś niedobrego id dłuższego czasu. Widzę włoski wyrastające tam gdzie ich nie powinno być np. na udach.

Mam 20 lat. Nie weim czym to może być spowodowane.... :( to bardzo wstydliwy problem.

Czy ktoś wie coś na ten temat.

Z tego co czytałam to może być coś zwiazanego z hirsuyzmem; przeraziło mnie to że tak jak piszą medycyna konwencjonalna nie potrafi tego wyleczyć; interesuje się medycyna naturalną i to mnie skłoniło żeby tu napisać

prosze o pomoc poradę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kyrle elejzon.

No nie mogę.

Masz za dużo testosteronu. Idź do lekarza, niech Ci przywróci równowagę hormonalną do porządku. Nie wydaje mi się, by medycyna naturalna zajmowała się takimi idiotyzmami jak włosy na tyłku.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co Knust zwany Moderatorem chciał powiedzieć, to fakt, iż najlepiej zacząć od konsultacji z normalnym lekarzem, a dopiero potem udawać się do konsultantów z zakresu medycyny naturalnej :).

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z moim organizmem dzieje się coś niedobrego id dłuższego czasu. Widzę włoski wyrastające tam gdzie ich nie powinno być np. na udach.

Mam 20 lat. Nie weim czym to może być spowodowane.... :( to bardzo wstydliwy problem.

Czy ktoś wie coś na ten temat.

Z tego co czytałam to może być coś zwiazanego z hirsuyzmem; przeraziło mnie to że tak jak piszą medycyna konwencjonalna nie potrafi tego wyleczyć; interesuje się medycyna naturalną i to mnie skłoniło żeby tu napisać

prosze o pomoc poradę.

Przede wszystkim zbadaj poziom hormonów i skonsultuj się z endokrynologiem. Nic co wyczytasz w necie nie da ci pewnosci czy takie rzeczy to norma u ciebie czy coś, co wymaga leczenia. Po postawieniu diagnozy można ewentualne leczenie wspomoc terpaia naturalna. jednak tutaj nawet Gerich Ci nie powie w 100% na podstawie kilku zdan, co się dzieje w Twoim organizmie. zas co do osób tzw widzących, to one też nie są zwykle lekarzami i jak coś zobacza to zmiany w poziomie energetycznym. pewnośc da Ci tylko lekarz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak z czynnością tarczycy?

Nadmierne owłosienie pojawia się często przy niedoczynności tego narządu...

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no, to może być dobry kierunek, ta tarczyca.

a ogólnie to temat ma związek z medycyną naturalną, fitohormony itd.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że dywagacje możemy odstawić na bok - do lekarza trzeba z tym iść i tyle. Resztą to już się doktory zajmą :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogol się i tyle. :glupek:

Hirsutyzm to nie tylko owłosienie na udach.. To troszkę poważniejsza sprawa. Wiele kobiet tak ma ale się golą .. ;)

ehhhhh <wzdycha ciężko> :whip:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli wstydzisz się wizyty u lekarza to zapytaj swojego gina przy okazji. Ginekolog podczas pierwszej wizyty u niego robi wywiad i wypytuje o tego typu rzeczy. Powinien zlecić badania. Wypytaj co i jak. Dla własnego spokoju możesz sobie takie badania zrobić.

Jeśli jesteś brunetką owłosienie może być bardziej widoczne po prostu.

A tak na marginesie ;)

Maszynka,golarka, pianka, plastry do depilacji, plastry do depilacji twarzy.

Faktycznie brzydko wygląda jak kobieta ma jakiekolwiek owłosienie nie musi być już gigantyczne, ale w dzisiejszych czasach można się tego pozbyć. 2 lata temu jadąc na uczelnię widziałam super extra dziewczynę, a że lubię patrzeć na to co ładne to całą drogę sobie oczajałam. No piękna! Sukienka mini z czarnej koronki, buty szpile w panterkę, włosy bązowe falowane za połowę pleców, nóżki piękniutke (nie szczupłe ani nie grube a wyćwiczone). Patrzę , patrzę.... nogi wydepilowane do kolan, a na udach busz.

Jak mawia mój kolega "włosy na głowie reszta kojak".

Możesz mieć po prostu ciemniejsze owłosienie dlatego że jesteś brunetką jak mówiłam wyżej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.