katalia

Bardzo Serdecznie Proszę O Wróżbę, Bardzo.

2 posty w tym temacie

Pierwszy raz w życiu proszę o wróżbę..

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, mam mętlik w głowie i chciałabym dowiedzieć się co dalej i może o jakąś wskazówkę...

Chodzi o mężczyznę, mam dylemat co do jego osoby, z jednej strony dawał mi sygnały, że jest mną mocno zainteresowany a z drugiej sam nie wiedział czego chce. Jest po bardzo długim związku i chyba jeszcze nie pogodził się z tym co się stało, ostatnio przycisnęłam go w końcu do muru i powiedział mi, że problem leży w nim a nie we mnie, że sam nie wie czy będzie w stanie się jeszcze zakochać i czy w ogóle chce z kimś być. Ja powiedziałam, że nie jestem w stanie żyć w takiej nieświadomości i brnąć w

to dalej. Człowiek niesamowicie ciepły, dobry ale i zagubiony. I znowu mi się nie ułożyło..gdzies tam po cichu liczę, że jak wróci z wakacji, to sobie coś przemyśli i będzie chciał ze mną coś stworzyć..a z drugiej strony powiedziałam mu, że skoro ma takie podejście do mojej osoby, to nie ma sensu się męczyć. Nie potrafię być tylko jego koleżanką, więc po prostu się z nim pożegnałam...

Powiedz mi proszę, co dalej..co z moim życiem i czy trafi się ktoś kto mnie pokocha a nie wiecznie będzie odpychał ?

Moja data urodzenia to : 13.04.1986 r. Kasia

jego data urodzenia to : 30.06.1980 r. Kamil

Proszę o pomoc...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam !

Więc Kasiu tak ...

Pierwsza Karta - niekorzystna - Koło Fortuny - poz.odwr. Niekorzystna zmiana losu - pech ...

Ale u mnie jest tak, że - pierwsza Karta zazwyczaj pokazuje albo niedawną przeszłość lub aktualną kończącą się teraźniejszość ...

No, i lecimy dalej ... kolejna Karta - Rydwan - poz. prosta ... - dobra Karta - posunięcie się w przód - dobre wiadomości - awans - nowe propozycje - nowe sytuacje - możliwości ...

A Karta trzecia to - Mag - także poz.prosta ... - tworzenie - wiedza- mądrość ...

Moja interpretacja : Kasiu, nie przekreślaj Kamila !! Powoli, spokojnie, nie trać nadziei, nie trać kontaktu z Nim ! Jeszcze może się coś zdarzyć !

Może daj mu czas ?? Cierpliwości Kasiu - jeszcze może coś z tego być !

W życiu nic nie jest stałe, wszystko się zmienia. Karty generalnie obiecujące !

Powiem więcej ... - nawet - gdyby jednak nie wyszło Ci z Kamilem - kolejne rozdanie - Moc p.p ...

Masz możliwości ( w sensie uczuciowym - emocjonalnym) i na pewno kogoś znajdziesz ! Tylko trochę cierpliwości, a nie na łapu-capu ...

Przypominam Ci że masz dopiero 26 lat i wiele, wiele przed Tobą !

W każdym razie - karty Ci "sprzyjają".

Pozdrawiam - Wiesław

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.