Tanino

Trudna Sytuacja Życiowa?

4 posty w tym temacie

Witam Mam na imię Piotr. Urodzony 01.08.1985.

Chyba data moich urodzin była bardzo pechowa!

Szukam pomocy i wydaje mi się że runy mogą mi pomóc. W czym problem już piszę ?

Ogólnie czuje problem w sytuacji jakiej się znajduję. Czuję się przygwożdzony przez domowników tak jak bym nie mógł mieć własnego zdania.

Jest to dla mnie bolesne borykałem się też z uzależnieniami i dlatego dziś nie mam w domu nic do powiedzenia.

Też kuleją, u mnie wszelkie przyjaźnie, nie mówiąc już o byćiu z kim kolwiek na stałe.

Czuję się mega podłamany.

Jeśli ktoś może mi powróżyć kiedy ten cięzki okres się zmieni będę mega wdzięczny.

Ewentualnie napisze co zrobić by było lepiej.

Sory jeśli napisałem zbyt ogólnikowo.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchaj Tanino, myślę, że zamiast szukać wróżb, może powinieneś trochę zabrać się za siebie, może trochę przeanalizować swoje życie pod kątem psychologicznym? (wiedza psychologiczna o mechanizmach kierujących ludzkim działaniem jest teraz ogólnie dostępna).

Zrzucenie odpowiedzialności na pechową datę urodzenia jest niezłym żartem. :)

Ten ciężki los zmieni się u Ciebie, gdy weźmiesz się w garść i zaczniesz być odpowiedzialny za swoje życie. Namieszałeś, to pokaż teraz, że jesteś dojrzały i godny zaufania. To wymaga cierpliwości i faktycznej dojrzałości, bo odbudowanie zaufania zwykle trochę trwa. Zastanów się nad jakimś pomysłem na swoje życie i konsekwentnie go realizuj. Gdy zadbasz o swoje życie, to przyjaciele się znajdą - sensowny człowiek zawsze przyciąga innych. Weź się do roboty, runy czy wróżby tego za Ciebie nie zrobią.

5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zgadzam się z Lamą.

to nie pechowa data urodzenia zaważyła na tym, jak wygląda Twoja przeszłość i to nie ona będzie stanowiła o tym, jak będzie wyglądała przyszłość. a runy? oczywiście, runy mogą do Ciebie mówić, mogą podpowiadać od czego w sobie zacząć cały ten proces, który jest do przejścia, ALE nie zastąpią Twojego wewnętrznego głosu w Tobie. uzależnienia to straszny demon. piszesz o nich w czasie przeszłym. może jednak w Twojej rodzinie odzywają się jeszcze echa tamtego "przeszłego". jeśli chodzi o przyjaciół-tak jak mówi Lama- powinni przyjść z czasem, kiedy w Tobie samym zrobi się też na nich miejsce. jeśli zależy Ci na tym, żebyś w domu miał więcej do powiedzenia, najpierw zacznij od tego, żebyś w sobie samym miał więcej do powiedzenia (uzależnienia np. bardzo skutecznie odbierają głos samostanowienia o sobie).

i nie trzeba run, żeby wiedzieć, że kiedy zaczniesz być odpowiedzialnym za siebie, zaczniesz słuchać swojego prawdziwego głosu w Tobie i będziesz traktował innych tak jak chcesz być traktowany, to wtedy nagle się okaże, że 01.08.1985 jest bardzo szczęśliwą datą :) :)

za co trzymam kciuki!

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tanino aby tak już nie powtarzać się co mówili Lama i Drum może powiem coś co powinno cię podnieść na duchu.

Ktoś jakiś czas temu powiedział mi coś co na początku trudno było mi przyjąć do wiadomości. Otóż osoby, które nie uporały się ze swoimi bolącymi sprawami, mają depresje, wszelkiego rodzaju trudności w życiu społecznym - nie znajdą szybko partnerów, nie osiągną szybko swoich marzeń. A dlatego, że wszelki ból, żal, problemy noszą w sobie. Jest to chora dusza, która cierpi i to się wyczuwa. Cierpisz bo chcesz aby było inaczej. I jeśli tak czujesz i chcesz to zmienić- dokonaj tego. Zacznij od siebie. Wiem, że łatwo sie mówi, kiedy tyle rzeczy może tak uwierać nie wie się od czego zacząć. Ale kiedy dokonasz pierwszego kroku, zrobisz następny i następny az do celu. Inni tego dokonali, dokonasz i Ty. Nie jest to prosta sprawa ani przyjemna ale uwierz warto się postarać.

Data urodzenia nie ma tu znaczenia. To ty nadajesz swemu życiu sens i smak. A wszystko inne przyjdzie wtedy kiedy bedzisz na to gotowy.

Trzymam kciuki

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.