Gość aneczka1985

Proźba O Rozkład Partnerski

3 posty w tym temacie

Bardzo prosze o rozkład partnerski. Ja Anna ur. 09.10.1985 on Krzysztof ur. 21.12.1982. Czy nasz zwiazek ma sens? DZiękuje i prosze o pomoc.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy Twój związek ma sens ... ?

I rozdanie : Moc p.o - Cesarz p.o

Bez komentarzy. Odpowiedź - nie.

II. rozdanie - układ partnerski - Anna - Krzysztof :

1. Jak ty "widzisz' Krzysztofa ? - Koło Fortuny p.o

Różnie. Masz mieszane uczucia w stosunku do Niego.

2. Jak On Cię spostrzega ? - Umiarkowanie p.o

On ma jakiś dystans do Ciebie - nie otwiera się całkowicie przed Tobą ( ukrywa coś ? )

3. Jak Ty wyobrażasz sobie ew.związek z Nim ? - Gwiazda p.p

Jak zwykle, jak dziewczyna ... Marzenia - nadzieje - wyobrażenia - " a chciałabym" - "a pragnę " ... itp.

4. Jak On wyobraża sobie Ciebie ? - Mag p.o - jakbyś nie była jednak "w jego typie "... Jakby dalej się nie posunie ...

5. Co Was łączy ? - Wieża p.p - Wspólne problemy - kłopoty - wspólne przykre przeżycia ??

6. Co Was dzieli ? - Sprawiedliwość p.p - sprawy urzędowe - formalnościowe - papierkowe - mieszkaniowe ?

7. Najbliższa Wasza przyszłość ? - Sąd O. p.p - niewiele się zmieni ... bez zmian - tak samo będzie ....

8. Dalsza Wasza ( Twoja ) przyszłość ? - Księżyc p.p ...

Och ten Księżyc p.p ... - to niewiadoma kobieca energia, złudzenia, iluzje, przeczucia, wyobraźnia.

To matka - żona - kochanka - osoba oddana rodzinie lub pracy na rzecz innych ...

Dla mnie Księżyc - przede wszystkim - jest Królestwem wyobraźni - podświadomości - złudzeń - fantazji ... W tym odosobnionym miejscu - mogą powstawać różne lęki. Błędne pojmowanie świata czasami też .... Jest źródłem intuicji i przeczucia.

Także "życie w obłokach " - "ukryte obawy " ...

Interpretacja końcowa: wyszło tak jak w poprzednim pierwszym rozdaniu. Przy pytaniu - czy ten związek ma sens - odpowiedź jest - NIE.

Ale się nagadałem ! Pozdrawiam Annę - jak sobie zażyczysz - to napiszę Ci - co będzie dalej ....

Wiesław

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.