Vanilia22

Gwiazdy

7 postów w tym temacie

Witajcie,

Miałam dość ciekawy sen ale krótki obiecuję! ;-)

Otóż śniłam jakieś miejsce, które przypominało wioskę, gdzie były lasy, blisko natury itd. Byłam zaproszona do domu koleżanki, której kompletnie nie poznawałam w tym śnie. Kiedy się tam pojawiłam był jasny dzień, bez przesadnego ocieplenia itd. Przed domem koleżanki stał stół. Długi na kilkanaście osób. Impreza toczyła się się w domu i właśnie przed domem. To było wesele. Widziałam pannę młodą z oddali i kiedy tylko sie do niej zbliżałam widziałam jak towarzystwo zaczyna się dziko zachowywać. Coraz bardziej nieprzywidywalnie jakby popadali w szał. Miałam odczucie, że to własnie moje przybycie tak na nich działa. Nie Pamiętam za duzo z tej sceny wiem tylko, że kiedy robiło się za gorąco- wychodziłam oknem. Kiedy zrobiło sie spokojniej nastał wieczór. Pamiętam jak patrzyłam w niebo. Byłam na jakiejś polanie i ktoś mi pokazał a potem ja innym gwiazdy na niebie. Były piękne. Błyszczały jak srebro, wyglądały jak mleczna droga. Leżałam na trawie i patrzyłam na nie z zachwytem kiedy nagle zaczęły zmieniać swoje położenie. Ułożyły się w wyraz "hallelujach". Ten sen wzbudził we mnie radość. Poczułam jakby to był prezent dla mnie.

Obudziłam się z miłą świadomością, że ten sen to dar.

Może ja jestem jakaś dziwna ale może mi ktoś wyjaśnić znaczenie tego wszystkiego? Mam swoje przemyslenia- ale chętnie poznam inne spojrzenie na ten sen.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przed domem koleżanki stał stół. Długi na kilkanaście osób. Impreza toczyła się się w domu i właśnie przed domem. To było wesele. Widziałam pannę młodą z oddali i kiedy tylko sie do niej zbliżałam widziałam jak towarzystwo zaczyna się dziko zachowywać. Coraz bardziej nieprzywidywalnie jakby popadali w szał. Miałam odczucie, że to własnie moje przybycie tak na nich działa. Nie Pamiętam za duzo z tej sceny wiem tylko, że kiedy robiło się za gorąco- wychodziłam oknem

to ważny motyw snu, weź napisz coś więcej :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm więcej mówisz. Otóż dom był piętrowy,spadzisty dach i pomalowany był na biało. Z tego co zapamiętałam okna były duże sięgały niemal ziemi aż po dach. Sam stół był ustawiony frontem do drzwi, na trawniku. Biały obrus falował targany delikatnym wietrzykiem. Kiedy podchodziłam widziałam z każdym krokiem coraz więcej. Najpierw dostrzegłam suknię panny młodej a potem coraz więcej ludzi. Nie rozumiem motywu z tym szałem gości ale to tak wyglądało, jakby sama moja obecność tak na nich działała. Wyglądało to tak, że oni bełkotali, nie mogłam ich zrozumieć. skakali, smiali się. Panna młoda mnie chyba unikała bo nie rozmawiałam z nią. Mijałyśmy się. Jak się do kogokolwiek odezwałam czy podeszłam- spokojnie rozmawiający ludzie zaczęli bełkotać, smiać się bezsensownie, skakać po schodach, przez okno..... Jak weszłam do domu było tak samo. Kiedy wychodziłam to tylko oknem bo nie było jak- sporo ludzi było na tym weselu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zacznę od końca - te gwiazdy etc. to taki pozytywny znak Niebios, cóż tu komentować :)

zwracają uwagę okna - duże - znak że masz bardzo otwarty pogląd na świat, na ludzi. Dobrze widzisz rzeczy, jakimi są.

Zadbana, miła energetyka. Jednak ciut za bardzo się otwierasz, udostępniasz swoją energię za bardzo,

co powoduje odurzenie u osób z którymi się spotykasz.

Motyw z panną młodą sygnalizuje coś niejasnego w Twojej sferze kobiecej, jakieś niesnaski, niedomówienia z samą sobą w tym aspekcie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Sosna.

Nie mając netu, Wierzba przeczytała Twój pogląd na ta sprawę.

Zastanowiło mnie jednak nadal co rozumiesz przez samą otwartość, udostępniając swoją energię. Rozumiem to trochę w wieloraki sposób więc się zastanawiam czy chodzi o aspekt typowo energetyczny (czyli ezoteryczny) czy też społeczny). Hmm jest to dla mnie dość ważne.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tego raczej nie rozgraniczam, ale ze snu wynika że bardziej energetyczny

bo nie robisz nic dla nich, tylko wpływasz na nich swoim byciem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.