Gość aneczka1985

Czy Wreszcie Przestane Być Singielką ? Proszę O Wróżbe

9 postów w tym temacie

Witam i bardzo prosze o pomoc. Chciałabym sie dowiedzieć czy uda mi sie w końcu znaleźć miłosc swojego zycia? I drugie pytanie czy na wesele 6.10.12 pójdę sama czy z kims? Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie uda się. Do końca życia będziesz sama i zgorzkniała.

A na wesele pójdziesz sama, w najlepszym wypadku z kimś znajomym.

Wróżyłem metodą podrzucania papierosa.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja odpowiem inaczej. Sprzeczność jest już w pytaniu. Singiel to ktoś, kto chce być sam, dobrowolnie, to jest jego świadomy wybór i wejście w związek stanowiłoby dla niego problem, kłopot i byłoby niepożądane.

Więc nie używaj eufemizmów - skoro pytasz, czy "wreszcie przestaniesz być singielką" - w ogóle nią nie jesteś. Jesteś osobą samotną i ta samotność bardzo Ci dokucza. Poprawnie sformułuj pytanie, jeśli chcesz, by na to pytanie Ci wróżono...

Swoją drogą... coś takiego jak miłość życia to utopia. Czegoś takiego na pewno nie znajdziesz.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hrefna tez uważam, że nie ma takiego czegoś jak "miłość życia", ale z pewnością ludzie tego szukają z różnych powodów. Jednym z nich jest po prostu pragnienie bycia kochanym i darzenie takim uczuciem innego człowieka. Jest to naturalne i z pewnością wpajane od dzieciństwa na różne sposoby. Szukanie ideału gdy się nim nie jest jest trochę takie.... nierealne.

Problem zaczyna się wtedy kiedy te poszukiwania spychają na dalszy plan rzeczywistość, która często różami usłana nie jest a partnerzy nie są wyśnionymi książątkami z bajki. Ideałów nie ma. A mimo to nadal ludzie są samotni.

Wciąż mnie to zdumiewa patrząc na moich znajomych, przyjaciół i rodziny, którzy dokonywali takich a nie innych wyborów. Często po prostu z poczucia samotności szukają kogoś.

To trochę smutne. Ale nie dziwi mnie takie pytanie Autorki tematu.

Edytowane przez Vanilia22
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam i bardzo prosze o pomoc. Chciałabym sie dowiedzieć czy uda mi sie w końcu znaleźć miłosc swojego zycia? I drugie pytanie czy na wesele 6.10.12 pójdę sama czy z kims? Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aneczka1985 !

Brak daty urodzenia - brak nawet imienia ...

Brak znajomości regulaminu - a tym samym brak szacunku dla osób gotowych udzielić rady i pomocy.

Z tego względu - poczucie humoru osób odpowiadających na ten post - uzasadnione.

Wiesław

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.