mooniisss

Proszę O Interpretację

2 posty w tym temacie

Ostatnio miałam bardzo chaotyczny sen. Mianowicie zaczęło się od tego, że u mnie w domu tak jakby trwały przygotowania do jakiejś imprezy. Była cała moja rodzina. Następnie widziałam siebie z jakimś mężczyzną, który przemienił się w bociana i otulił mnie skrzydłami. Następnie 'akcja' przeniosła się na dwór. Byłam na spacerze z jakimś dzieckiem, chłopczykiem, miał na imię Oskar i miał zespół Downa. Jak się później okazało był to mój syn (ok 2-3 lata), a ja dzień wcześniej wyszłam za mąż. Miałam na palcu piękną, złotą obrączkę. Zaczepiła mnie znajoma i jej się tym faktem pochwaliłam, ale niestety nie wiedziałam nawet jak ma na imię i jak wygląda mój mąż (może ten bocian to był on a w domu trwały przygotowania do slubu?). Wtedy zdjęłam obrączkę z palca i chciałam przeczytać co jest w środku wygrawerowane. Wtedy ona zmieniła się tak jakby w kapsel, czy nakrętkę od jakiegoś napoju i było na niej napisanych dużo imion. Nie dowiedziałam się kim jest mój mąż dlatego założyłam ją znowu na palec. Wtedy znalzałam się tak jakby w jakimś szpitalu, szkole, albo w jakimś akademiku. Były pokoje, bardzo durzo korytarzy i schodów. Weszłam do jednego z pokoi, a tam siedział mój brat, moi znajomi i znajomi brata, których nie znałam. Po czym jeden z nich zaczął obrażać mojego syna. Wtedy zaczęłam się z nim kłócić, uderzyłam go w twarz i wybiegłam z pokoju ze łzami w oczach. Nie wiedziałam w która stronę mam iść, ciągle chodziłam wkółko, bo jak już wyżej pisałam było tam dużo schodów i korytarzy. I wtedy się obudziłam.. Czy mógłby ktoś zinterpretować mój sen ? Dosyć często śni mi się błądzenie, dziecko, jakieś schody.. Co to może oznaczać ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj,

Mam pytanie. W jakim wieku jesteś? Mam pewna teorię ale wolałabym wyeliminować pewna sprawę.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.