Dorota1974

Prośba O Karty

5 postów w tym temacie

Witam chciałabym prosić o karty na dalszą znajomość z Adamem ( skorpion listopadowy). Pan jest w związku. Pierwszy się zainteresował trochę połaził pogadalismy coś tam się zdarzyło i tyle w temacie. Czy on coś zrobi w moim kierunku czy nie warto sie nim przejmować? Dorota 30-06-1974.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam !

To moja pierwsza wróżba na tym Forum.

Ale zapewniam Cię, że z pewnością w ogóle pierwszą nie jest.

Dorotko, wyszły mi Karty szczególnie jasne i konkretne. Dawno już takich nie miałem ...

Kochankowie poz. prosta - Śmierć poz.prosta - Cesarz - poz. odwr.

Wychodzi na to, że coś było między wami (sex ? - związek partnerki - uczucia )

Ale to już zmieniło się albo niebawem zmieni się - Śmierć p.p - transformacja - zmiana diametralna ...

No i na koniec odchodzący On - Cesarz w p.o ..

Wygląda na to, że to była jakby jednorazowa przygoda ... Tak to w życiu bywa ...

Mam nadzieję, że z tego powodu "nie będziesz lamentować " ani "rozdzielać szat", było minęło i życie toczy się dalej. Mam nadzieję, że krzywdy ( tej emocjonalnej Ci nie zrobił ).

Pozdrawiam

Wiesław

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie;)) Trochę czasu minęło od momentu gdy zamiesciłąm tę prośbę i dlatego trochę mnie zdziwiła wrózba:) Otóż mamy z Panem za sobą bardzo powazną rozmowę i wszystko się faktycznie zmieniło ale całkowicie odwrotnie niż napisałeś:)) Wszystko jest w porządku i mamy bardzo dobry kontakt:)) A to co wyszło w kartach że związek i uczucia to jest teraz !!Mimo to pozdrawiam mi dziękuję :))

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak ...

Ja Ci wróżyłem wczoraj.

Aktualna Karta - Kochankowie p.p - związek partnerstwo - uczucia. I tak jest - jak piszesz teraz ...

Potem Śmierć p.p - zmiana - transformacja

I Cesarz P.o - odejście.

Nadal podtrzymuję swoją wróżbę.

Wiesław

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.