ewape

Prośba O Wróżbę

5 postów w tym temacie

Witam

Ewa 11.10.1973

Jakiś czas temu mój mąż pożyczył spora sumę pieniędzy (ok 6 lat temu ) do tej pory dłużnik jej nie oddał czy uda nam się odzyskać te pieniądze.

Dziękuję za pomoc

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

takie rzeczy, jak długoletni dług, to bardzo obciążające śmieci dla psychiki.

nie dość że nie ma nadziei na odzyskanie długu, to dodatkowo rozpamiętywanie tego obciąża energetycznie m.in.

wątrobę i utrudnia zdobywanie nowej kasy.

dlatego trzeba ustalać deadliny, nieprzekraczalne terminy do momentu których puszczamy sprawę, ponieważ jest martwa.

puścić, wybaczyć. Można tu skorzystać z metafory że ten stracony dług to "ofiara" na rzecz tego kogoś, wyrównanie krzywd z zeszłych wcieleń

i tyle ! koniec !

(sory że to nie wróżba.)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam !!

Ja mam 2 wiadomości - różne.

Pierwsza to - dla "Sosnowiczanin " :

W Twojej odpowiedzi przebija się wielka mądrość - znajomość życia - i jeszcze Coś ... właśnie To , o co pytają się inni.

Gratuluję Sosnowiczanin !

Dawno nie czytałem tak konkretnej odpowiedzi - zupełnie innej niż pozostałe. I na tym wyjątkowym Forum - tak powinniśmy odpowiadać.

Wreszcie dojrzałem sens istnienia tego Forum !

Bo do tej pory spotykam się z pytaniami typu - " ... czy perfumy zakupione przez mnie za 24 zł dojdą dziś czy juto .. ? " Albo - " co ja będę robiła za 2 dni ... " ?

No i baby odpowiadają całe podniecone ... Mnie to przeraża ... Tarot to nie zabawa. To dla mnie profanacja Kart.

Wiadomość druga - dla Ewape : Karta - Wieża - poz.odwr.

Bez komentarzy. Nigdy tych pieniędzy nie zobaczycie.

Rada : dokładnie przeczytać i zapamiętać to, co napisał Ci Sosnowiczanin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękuję, pozdrawiam - Wiesław

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potrzebowałam potwierdzena dla tego co już dawno wiedziałam

Dziękuję.

a kart nadal się boję dotykać - dlaczego nie wiem

Pozdrawiam

Witam !!

Ja mam 2 wiadomości - różne.

Pierwsza to - dla "Sosnowiczanin " :

W Twojej odpowiedzi przebija się wielka mądrość - znajomość życia - i jeszcze Coś ... właśnie To , o co pytają się inni.

Gratuluję Sosnowiczanin !

Dawno nie czytałem tak konkretnej odpowiedzi - zupełnie innej niż pozostałe. I na tym wyjątkowym Forum - tak powinniśmy odpowiadać.

Wreszcie dojrzałem sens istnienia tego Forum !

Bo do tej pory spotykam się z pytaniami typu - " ... czy perfumy zakupione przez mnie za 24 zł dojdą dziś czy juto .. ? " Albo - " co ja będę robiła za 2 dni ... " ?

No i baby odpowiadają całe podniecone ... Mnie to przeraża ... Tarot to nie zabawa. To dla mnie profanacja Kart.

Wiadomość druga - dla Ewape : Karta - Wieża - poz.odwr.

Bez komentarzy. Nigdy tych pieniędzy nie zobaczycie.

Rada : dokładnie przeczytać i zapamiętać to, co napisał Ci Sosnowiczanin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękuję, pozdrawiam - Wiesław

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

takie rzeczy, jak długoletni dług, to bardzo obciążające śmieci dla psychiki.

nie dość że nie ma nadziei na odzyskanie długu, to dodatkowo rozpamiętywanie tego obciąża energetycznie m.in.

wątrobę i utrudnia zdobywanie nowej kasy.

dlatego trzeba ustalać deadliny, nieprzekraczalne terminy do momentu których puszczamy sprawę, ponieważ jest martwa.

puścić, wybaczyć. Można tu skorzystać z metafory że ten stracony dług to "ofiara" na rzecz tego kogoś, wyrównanie krzywd z zeszłych wcieleń

i tyle ! koniec !

(sory że to nie wróżba.)

A może to lepsze od wróżby. Tylko teraz muszę sie zastanowić nad tym jak się tym zająć co zrobić żeby wyczyścić. (się nas sytuację ) czegoś poszukam. OOOOOOOOOOgromne dziękuję.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.