Psychodelka

Przybywam

7 postów w tym temacie

Dzień dobry :)

Mam na imię Ola, liczę 21 lat. Jestem odklejoną nastolatką i nie mam zamiaru tego zmieniać. Dziwność jest fascynująca. A świat i tak jest matrixem.

Interesują mnie przede wszystkim niezwykłe stany świadomości, mistyczne przeżycia, kosmiczne przemyślenia i tajemnice, skrywane przed ludzkością. Lubię czytać różne ezoteryczno-religijne teorie. Najbardziej przypadły mi do gustu thelema, huna, w wielu kwestiach zgadzam się z Hinduistami. I oczywiście New Age. Im bardziej ludzie po nim jadą, tym go bardziej kocham. Zresztą tak jest ze wszystkimi moimi zainteresowaniami.

Bawiłam się w różne ezoteryczne sprawy, zostałam głównie przy medytacji, bo właściwie to wszystko się od niej zaczyna i do niej prowadzi.

Edytowane przez Psychodelka
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nastolatka to Ty już nie jesteś, masz 21 lat :)

Co do New Age to wiesz, sama uważam, że czasem coś w nim można znaleźć natomiast naciagania i lukrowania nie lubię i jak je w new age widzę to pokazuje. Ale jak ktoś potrzebuje przejśc etap new age to też dobrze :)

Wszystko jest dla ludzi byle z głową :) I byle nie dla czystej przekory :)

Witaj na forum i zapraszam do jego współtworzenia :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za miłe powitanie :)

Mam 21 lat, nazywam siebie nastolatką, a czasem zachowuję się jak dziecko z przedszkola. Ostatnio zastanawiałam się, czy zostać Nianią, chętnie pobawię się zabawkami razem z maluchami xD

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.