Ulf

Heja ! :)

28 postów w tym temacie

Tak sobie pomyslalem, ze skoro reaktywowalem sie na wiekszosci forow, grzechem :7: byloby nie zawitac ponownie na stary dobry Ezodar

Wiec zawituje :D

Edytowane przez Ulf
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ulf !

Tu blizniak62. Wiem, że także funkcjonujesz na forumezo.pl ( Administraoor - Ellie ).

Byłem tam niedawno b. krótko ( tematy - reinkarnacja )- można sprawdzić - jak się wypowiadzasz ....

Ja odszedłem zaraz z tego "Twojego Forum" ze względu na twoją wulgarność wypowiedzi i nie szanowanie rozmówców.

Mam nadzieję, że Tego - naprawdę fajnego Forum - nie popsujesz.

I trzymaj się ode z daleka, bo Tu Administrator ci nie pomoże ( ani Irmina)

Wiesław

Edytowane przez blizniak62
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ulf !

Tu blizniak62. Wiem, że także funkcjonujesz na forumezo.pl ( Administraoor - Ellie ).

Byłem tam niedawno b. krótko ( tematy - reinkarnacja )- można sprawdzić - jak się wypowiadzasz ....

Ja odszedłem zaraz z tego "Twojego Forum" ze względu na twoją wulgarność wypowiedzi i nie szanowanie rozmówców.

Mam nadzieję, że Tego - naprawdę fajnego Forum - nie popsujesz.

I trzymaj się ode z daleka, bo Tu Administrator ci nie pomoże ( ani Irmina)

Wiesław

Masz jakis problem Wieslawie? - To idz zrob kupe, ulzy ci. Przy okazji bedziesz mial okazje sie wyplakac.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wlaśnie ...

Zwracam się do wszystkich, którzy to czytają !

Widzicie - czytacie - jakie ma słownictwo wasz nowy kolega - Ulf ?!

Ostrzegam wszystkich, którzy są na tym Forum! Każdy kto napisze do Ulf - poda jakiś temat - otrzyma mniej więcej taką odpowiedź od Niego - jak ja wyżej !!!

Chcecie tego? Ja pozwolilem sobie napisać do Ellie - Administratora forum, gdzie przebywa obecnie Ulf - że to osoba po prostu - chora psychicznie.

Wieżcie mi - sam to przeżylem ! Teraz Was przed nim ostrzegam.

Wiesław

P.S. Ulf ! Ja problemów żadnych mnie mam. I raz już ci napisalem i teraz powtarzam - proszę ode mnie z daleka ! Czuję do ciebie wstręt.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozwoliłem sobie zwrócić się do Administratora - moderatora tego Forum o ew.reakcję.

Wszystko można sprawdzić ... !

Drodzy użytkownicy ... Napiszę szczerze ...

Ja byłem już na 4 - 5 Forach tego typu. W większości znajdują się tam - nazwijmy to dyplomatycznie - RÓŻNI -ludzie ...

Wybrałem To Forum - bo Tutaj jest inaczej - lepiej - użytkownicy są inteligentni - spokojni i normalni. Dlatego wybrałem To Forum.

Udział Ufla Tutaj - zapewniam - niesie pewne niebezpieczeństwo. Dlatego reaguję - w porę.

Jeżeli on tu zostanie - ja odejdę.

Wiesław

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drogi Wieslawie, widzac Twoje spiecie udzielilem Ci w dobrej wierze, darmowej porady astralno-medycznej, proponujac abys przeczyscil sobie czakry. To ze bedziesz przy tym plakal, bylo przypuszczeniem opartym na tonie Twojej pierwszej wypowiedzi wskazujacym wyraznie na to ze masz zatwardzenie.

I co mnie za to spotyka? - niewybredne wyzwiska :wow:

Na Twoim miejscu spalilbym sie ze wstydu, i sam opuscil to forum...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wlaśnie ...

Zwracam się do wszystkich, którzy to czytają !

Widzicie - czytacie - jakie ma słownictwo wasz nowy kolega - Ulf ?!

Ostrzegam wszystkich, którzy są na tym Forum! Każdy kto napisze do Ulf - poda jakiś temat - otrzyma mniej więcej taką odpowiedź od Niego - jak ja wyżej !!!

Chcecie tego? Ja pozwolilem sobie napisać do Ellie - Administratora forum, gdzie przebywa obecnie Ulf - że to osoba po prostu - chora psychicznie.

Wieżcie mi - sam to przeżylem ! Teraz Was przed nim ostrzegam.

Wiesław

P.S. Ulf ! Ja problemów żadnych mnie mam. I raz już ci napisalem i teraz powtarzam - proszę ode mnie z daleka ! Czuję do ciebie wstręt.

Bliźniak62, proszę o nieprzenoszenie publiczne tutaj swoich sympatii i antypatii z innych miejsc w sieci oraz o zakończenie zaczepek.

Chcesz, żeby Ulf trzymał się od Ciebie z daleka, ale to Ty go zaczepiasz w jego wątku - proszę o przemyślenie logiki działania.

Czytam kilkakrotnie raportowaną wypowiedź Ulfa i nie widzę obraźliwego słownictwa - robienie kupy jest naturalnym zjawiskiem fizjologicznym i nie omija nawet ezoteryków.

Proszę o przemyślenie następnych wypowiedzi, bo bliski jesteś złamania regulaminu odnośnie obrażania innych użytkowników (podkreślony fragment Twojej wypowiedzi - tylko dlatego nie dostajesz warna, bo wypowiedź dotyczy jakiegoś innego forum).

EOT

Ulf, witam ponownie na forum.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ulf !!

Nie życzę sobie tutaj twojej jakiejś - "darmowej porady astralno - medycznej" ( ?!)

Tylko kretyn takie określenie mógł napisać !

Wciąż piszesz o jakimś płakaniu ( ?! ). Piszesz o 'kupach" ( ?! ) ,o "zatwardzeniach" ( ? ) , o "czakrach" (!?).

Kto tu jest nie normalny ???!!

Stanowisko moderatora dla mnie w tej sytuacji jest jasne a zarazem niezrozumiałe.

Zweryfikują to niebawem pozostali użytkownicy Forum.

Życzę owocnej współpracy z UlF !!!

Jednocześnie proszę Administratora o usunięcie mojego konta.\Żegnam.

Wiesław

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ohh kolejne forum, z którego bliźniak się kasuje. Zostaje chyba jedynie założyć własne - EzoWykleci.pl

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co się działo na innym forum, niechaj tam pozostanie. Jeśli Ulf będzie sprawiał problemy, to z pewnością administracja i Super Knust się tym zajmą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpisuję się pod tym co napisała Lama - co do siebie macie to rozwiążcie na privach, a nie zaczepiając siebie wzajemnie. A administratorzy i moderatorzy są po to by działać, ktokolwiek by miął zacząć 'bruździć'.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drogi Penthotalu - bylbym Ci niezwykle zobowiazany gdybys nie uzywal liczby mnogiej. Nie mam z kim czego rozwiazywac. Jestem Ci bardzo wdzieczny za sugestie, ale priva to ja moge napisac do jakiejs atrakcyjnej dziewuszki, a nie do czegos co przypadkowo gdzies niezauwazone przykleilo mi sie do podeszwy...

Dziekuje wszystkim za mile powitanie, a jesli jakis mod ma ochote sie jeszcze ponapinac to zapraszam na priwa.

Edytowane przez Ulf
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzicie jak nowy Wasz kolega "fajnie" pisze ??

Jeszcze przyznacie, że blizniak miał rację.

No, ale OK... Ja stąd spadam.

Już napisałem prośbę do Administratora - o usunięcie mojego konta.

Dziękuję wszystkim za krótką współpracę.

Wiesław

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@ bliźniak - szkoda, że odchodzisz. My tutaj też nie wszyscy się kochamy, ale jakoś całkiem dobrze działa to forum :)

@ Ulf - generalnie był to ogólny apel, by takich nieporozumień nie roztrząsać w ten sposób.

PS Czy Ulfheim jest gdzieś w Alzacji? :D Oni tam uwielbiają nazwy kończące się na -burg i -heim :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pentothal !!

Dziękuję Ci za odpowiedź !

Odchodzę, więc mogę napisać już wszystko śmiało - co myślę - Tutaj.

Ulf - to świr i tyle.

Mam pretense, do Administratorów ( Lama) , że taką osobę będą tolerować !!! ( na Forum - Tarota !! )

Dla mnie jest to obciach dla tego Forum.

Pozdrawiam - Wiesław

Edytowane przez blizniak62
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dla mnie to obciach, że robisz porutę trzeci dzień zamiast w końcu zamilknąć.

I dla mnie też, więc powagą Kościoła Majonezoterycznego skazuję Cię na przebywanie w piekle homoseksualistów

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PS Czy Ulfheim jest gdzieś w Alzacji? :D Oni tam uwielbiają nazwy kończące się na -burg i -heim :D

Heh... nie mialbym nic przeciwko temu aby to bylo w Alzacji :)

Elsass2005_08.jpg

... ale narazie Ulfsheim, jest zawsze w tym miejscu gdzie aktualnie mieszkam :D

Bo to nic innego jak Wilcze Domostwo.

Edytowane przez Ulf
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@ bliźniak - szkoda, że odchodzisz. My tutaj też nie wszyscy się kochamy, ale jakoś całkiem dobrze działa to forum :)

Pentothal - za te słowa duży plus:)Prawda jest taka, że nawet jak nie musimy pałać do siebie tęczowym uczuciem nie oznacza to braku szacunku dla rozmówcy. Echh może kiedyś to ludzie zrozumieją....

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pentothal - za te słowa duży plus:)Prawda jest taka, że nawet jak nie musimy pałać do siebie tęczowym uczuciem nie oznacza to braku szacunku dla rozmówcy. Echh może kiedyś to ludzie zrozumieją....

Co też nie oznacza szacunku dla rozmówcy. Ja już mogę podać z buta dwóch użytkowników którzy od szacunku mają, jak mawiał mój współlokator akademicki, fakin' far.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hech.

Kogo my tu widzimy.

Witaj ponownie, Wilku :)

a czemuż to bliźniak znika po paru dniach z każdego forum, gdzie się zjawia? boisie.gif

Edytowane przez Hrefna
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pentothal !!

Dziękuję Ci za odpowiedź !

Odchodzę, więc mogę napisać już wszystko śmiało - co myślę - Tutaj.

Ulf - to świr i tyle.

Mam pretense, do Administratorów ( Lama) , że taką osobę będą tolerować !!! ( na Forum - Tarota !! )

Dla mnie jest to obciach dla tego Forum.

Pozdrawiam - Wiesław

Po pierwsze to nie jest forum tarota, po drugie Ulf nie jest naszym nowym kolegą, ale starym, który po pewnej przerwie znow jest na forum aktywny. Moze na przyszlosć sprawdź zawartość starszych postow na forach, na których chcesz robić krucjaty przeciwko Uzytkownikom, ktorzy nie przypadli Ci do gustu.

Poki co to ty łamiesz regulamin obrażając innego Użytkownika forum i bezpodstawnie insynuując mu chorby psychiczne.

To forum jest dla wszystkich, Ulf zas niejednokrotnie udowodnił, że może i język ma ciety, ale wiedzy i inteligencji mu nie brakuje. jeśli zlamie regulamin poniesie tego konsekwencję, na razie przywital się po dłuższej przerwie.

Nie daję Ci bliźniaku warna tylko dlatego, że odchodzisz z forum, jutro rano usunę Twoje konto, bo dziś niestety czasu nie mam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.