Iskierkaa

Jak Mogę Zinterpretować Sen ?

12 postów w tym temacie

Witam :)

Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji snu, był on złożony z 2 części.

W 1 części śniła mi się panna młoda, która była czesna na ślub. Głównie widziałam jej wsłosy, które były czesane.

W 2 części pojawiłam się już ja . Na swoim ślubie, w sukni ślubnej. Jednak właśnie nie chciałam wejść do kościoła właśnie ze względu na włosy. Byłam nieuczesana. Wszyscy czekali, a ja chciałam szybko coś zrobić, by mnie uczesano. Czułam się nieprzygotowana,odczuwałam dyskomfort. Na koniec uciekłam, by się przygotować . Wszyscy czekali, a ja wylądowałam gdzieś do ogrodu w ktorym miało się odbywać przyjęcie weselne.

Nie wiem jak mam rozumieć ten sen.Tak naprawdę czułam się jakby wszyscy czekali, a ja zrobiłam coś wbrew zasadom .

Pozdrawiam:-)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz interpretacja w brew pozorom do łatwych nie należy bo trzeba sobie zadać szereg pytań by stwierdzić, że odpowiedź jest właściwa. Mnie zastanawia dlaczego własnie ten sen Ciebie zainteresował?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem aktualnie w związku na odległość.Przeżywamy kryzys. Poza tym czuję, że coś się we mnie zmnienia. Ten manifest z fryzura traktuję w pewnym stopniu jako przeciwstawienie się czemuś co mnie przytłacza. Tylko nie znam za bardzo symboliki ślubu w snach. Nie wiem czy te moje wnioski jakoś wiążą się z tym snem .

Pozdrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, sen może mieć z tym związek ale nie koniecznie. Ja moge sie mylić ale ty lepiej czujesz z czym jest związany ten sen i jakie wiąże z soba przesłanie.

Powiem ci, tylko że wg mnie Ślub może mówić o:

- związku w jakim aktualnie jesteś

- o pragnieniu bycia "w stałym związku"

- o pragnieniu oczyszczenia się z problemów jeśli akcja działa się w kościele.

Natomiast sytuacje z fryzurą bym określiła nieco inaczej.

Przyjrzyj sie dokładnie w jakiej sytuacji cos było nie tak i dlaczego uciekłaś.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uciekłam, bo źle się czułam. nie odpiwidało mi jak byłam przygotowana do tego ślubu właśnie m.in ta fryzura mi nie pasowała. Wszyscy w jakiś sposób napierali , żebym dąła sobie spokój, ale pomimo tego zbuntowalam się i uciekłam. To było przed samym wejściem do Kościoła, wszyscy goscie czekali. Czułam dyskomfort, aż w końcu uciekłam.

Jak określasz sytuację z fryzurą?:)

PS. A jak można zinrepretować sen o kwiatach.Dostałam 3 kawiaty w donicxzce od brata, rozwijające się, czerwone. Potem natomiast od razu miałam sen o łóżku-przysniło mi się, że weszłam do pokoju i stało tam zupełnie inne łóżlo od dotychczasowego. Było nowe,roźscielone, jasne, ale mówiłma tam, że jest zbyt małe . Jakoś mam ostanio dziwne te sny.

Pozdrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz z fruzyra to bym określiła, że jest coś co sprawia ze nie czujesz się pewnie w sytuacji w jakiej się znajdujesz. Nie jest dokładnie tak jak chcesz aby było. Myślę, że sie tym martwisz i dlatego sytuacja w tym śnie tak się potoczyła.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi o jakąś ogólną moją cechę,czy np towarsyszące mi lęki, obawy-ogólną tendencję będącą wyrazem mojej niepweności. Może to obaszar nad którym powinnma popracować, ale najpierw tzreba sobie uśmiadomić, co sprawia taki dyskomfort .W tym przypadku fryzura, a w życiu. Może powinnam coś zmienić.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wnikałabym w to tak głęboko. W moim przekonaniu chodzi bardziej o poradzenie sobie z sytuacją

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

taki sen o dojrzewaniu, przemyśleniach by wyzwolić swoją kobiecą siłę.

Co według Ciebie symbolizuje to w moim śnie?

Ps. PS. A jak można zinrepretować sen o kwiatach.Dostałam 3 kawiaty w donicxzce od brata, rozwijające się, czerwone. Potem natomiast od razu miałam sen o łóżku-przysniło mi się, że weszłam do pokoju i stało tam zupełnie inne łóżlo od dotychczasowego. Było nowe,roźscielone, jasne, ale mówiłma tam, że jest zbyt małe . Jakoś mam ostanio dziwne te sny.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

włosy są jednym z symbolicznych centrów siły, zdrowia.

ponadto:

są "myśli nieuczesane" i są -uczesane, tak jak w Twoim śnie :)

ponadto przygotowania do ślubu - do bycia na serio kobietą.

aż tak bym na związek bym tego (tj. ostatecznej rezygnacji) nie rzutował, bardziej chodzi o Twoją wewnętrzną dojrzałość.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

włosy są jednym z symbolicznych centrów siły, zdrowia.

ponadto:

są "myśli nieuczesane" i są -uczesane, tak jak w Twoim śnie :)

ponadto przygotowania do ślubu - do bycia na serio kobietą.

aż tak bym na związek bym tego (tj. ostatecznej rezygnacji) nie rzutował, bardziej chodzi o Twoją wewnętrzną dojrzałość.

Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

A jeśli chodzi sen o kwiatach, to zncazy "Dostałam 3 kawiaty w donicxzce od brata, rozwijające się, czerwone. Potem natomiast od razu miałam sen o łóżku-przysniło mi się, że weszłam do pokoju i stało tam zupełnie inne łóżlo od dotychczasowego. Było nowe,roźscielone, jasne, ale mówiłma tam, że jest zbyt małe . Jakoś mam ostanio dziwne te sny. Myślisz, że ten sen ma jakiś sens?

Pozdrawiam serdecznie:-)

Edytowane przez Iskierkaa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.