Alicjaxxx

Tarot

9 postów w tym temacie

Tarot nigdy nie kłamie. Mylić się może kiepski tarocista. Piszesz, że sama sobie też kładłaś - tu pojawia się ryzyko zobaczenia tego, co chciałaś zobaczyć. Zaufaj kartom. One wskazują drogę a wróżba prawie zawsze się spełnia (jeśli zrobisz wiele, by się nie spełniła, oczywiście i tak może się stać). W każdym razie karty nie kłamią. Sama możesz spowodować, że stanie się inaczej niż wskazywały (i tu trudno mieć pretensje do kart), mylić może się też tarocista. Karty nigdy nie zawodzą.

Zawsze używając kart tarota ,możemy otworzyć dostęp demonicznym siłom ,musimy być tego świadomi , każdy który uważa że w jego życiu dzieją się dziwy i cuda zdarzają ,czynią to demoniczne /duchowe /okultystyczne moce ze świata spirytualnego .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tarot tez potrafi "kłamać". Jednak nie można w tedy obwiniać kart. Swego czasu gdy miałam "przygodę" z kartami wyłapałam to sprawdzając na sobie. Tarot nie pokaże prawdy gdy

- osoba o którą pytamy uczyniła "coś" aby karty pokazywały nieprawdę

- gdy przy osobie są siły demoniczne (ciemna strona mocy - tak to nazywam)

Wszystko może być narzędziem do otwarcia furtki ciemnej strony mocy. Ale według mnie i moich doświadczeń wszystko zależy od nas czy na to pozwolimy i gdy odczujemy choćby nutę negatywnej energii potrafimy to przystopować.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Symbolika kart tarota ,to mowa naszych podświadomych i nieświadomych emocji ,z głębi psychiki (*tak jak sny ) ,więc czy powiedzą karty prawdę ,czy nie ,zależy ile stłumień z głęi psychilki ,wypłynie ,na wierzch  do naszej świadomości .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

symbolika tarota ,to odbicie naszej osobowości ,głębi psyche ,a człowiek nosi,zakodowaną w swoich komórkach pamięć swoich poprzednich wcieleń ,jest ona przekazywana poprzez geny biologiczne (*nasienie /sperma męska ) od pokoleń ,następnym pokoleniom .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 31.05.2016 o 21:15, Dżinks napisał:

Tarot tez potrafi "kłamać". Jednak nie można w tedy obwiniać kart. Swego czasu gdy miałam "przygodę" z kartami wyłapałam to sprawdzając na sobie. Tarot nie pokaże prawdy gdy

- osoba o którą pytamy uczyniła "coś" aby karty pokazywały nieprawdę

- gdy przy osobie są siły demoniczne (ciemna strona mocy - tak to nazywam)

Wszystko może być narzędziem do otwarcia furtki ciemnej strony mocy. Ale według mnie i moich doświadczeń wszystko zależy od nas czy na to pozwolimy i gdy odczujemy choćby nutę negatywnej energii potrafimy to przystopować.

Dobry tarocista ,choćby widział tragedię i upadek klijenta w kartach tarota ,niczego nie stopuje i nie mówi wtedy prawdy ,by nie narażać klenta na niepotrzebny stres i nerwy , tak przekrztałca i interpretuje  / stawia  kabałę /dywinuje /wróży z kart tarota ,czy przepowiada przyszłość  ,by była jak najbardziej pozytywna dla klienta i mobilizuje go do osiągnięcia celu .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na początku nauki czytania kart tarota ,dobrze się zaznajomić z symboliką kart ,tarot przesycony jest symboliką i numerologią (jak biblia ) więc dobrze na  początek zaczynać od jednej karty dnia bierzącego (przyszłości bowiem nikt nie zna ) ,jak opanujemy symbole i znaczenie jednej karty /uświadomimy sobie treść karty  ,można z czasem wybrać więcej kart ,a jak po latach opanujemy wszystkie arkana małe i duże (poznawanie siebie ,to żmudny i trudny okres  ,który trwa nieraz latami ) ,wtedy jako psycholog ,możemy udzielać porad duchowych innym .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tarot nie kłamie, jednak wiele osób źle go odczytuje (zwłaszcza gdy zaczynają dopiero z tym przygodę). Dlatego ja zawsze korzystam tylko ze sprawdzonych wróżek, a od jakiegoś czasu głównie z http://mojtarot.pl/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.