Alicjaxxx

offtop z odczytywania myśli

68 postów w tym temacie

i ru znów popełniles bład, gdyz musi byc dopisane ,związek karmiczny,czy tez karma i reinkarnacja gdyz sam wyraz karma jest jedzeniem dla psów wyłacznie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty, słonko, zanim zaczniesz na kogoś najeżdżać, poczytaj sobie jego posty - i nie mówię tu o postach Knusta.

Jeśli temat urywa się tam, gdzie ja się pojawiam, oznaczałoby to, ni mniej ni więcej, tylko tyle, że oponentom najwyraźniej brakuje argumentów do dyskusji.

Jeśli chodzi o resztę Twoich wypowiedzi, nadal uważam je za straszliwy bełkot, kompletnie niezrozumiały, nawet z uwagi na fakt niestosowania akapitów.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeju , znow przkręcilam literke w powyższym tekscie ale to z radosci ze z wami pisze :oczko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie moge wejsc na strone kolezanki więc tu odpisuje .Rozmowa powinna byc napisana w języku dla kazdego zrozumiałym,jest to podstawa.Ty sam nie rozumiesz co piszesz wiec nie umiesz tego wytłumaczyc.Jeden wpis jest zrozumialy, o sianiu postrachu,gdyz pisałes go tak jak pojmujesz zycie.czego pragniesz .czego oczekujesz A słonkiem mnie nie nazywaj, bo nie dam Ci swojej enegrii gdyz nie odpisze Ci juz nigdy na zaden post. Z ludzmi obłudnymii falszywymi nie utrzymuje zadnych kontaktów.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alicja, zanim do reszty stracę siły ze śmiechu odnośnie 'dawania swoich energii' to przypomnę że Hrefna z racji płci jest kobietą. Przynajmniej na ogół.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam pytanie - na jakiej podstawie, ale konkretnie - uważasz mnie za osobę obłudną i fałszywą? Ale uprzejmie proszę o konkretne dowody obłudy i fałszu...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Komisyjnie zamykam temat. Apeluję do Knusta, by swoje poglądy wyrażał z uroczą sobie dobitnością, ale bez łamania zasad regulaminu. (Komisja w składzie: Pentothal, Tiopental i Trapanal)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.