Natalia16

Bardzo Proszę O Wróżbę.

3 posty w tym temacie

Witajcie!

Właśnie czytałam regulamin i wyszło, że wróży się tu tylko osobom pełnoletnim. W sumie nie jest to dziwne, bo gdziekolwiek nie szukałam, gdzie wróżyli za darmo) tak jest. Dlatego od razu piszę, że mam 16 lat. Może jednak znajdzie się ktoś kto zrobi wyjątek. Interesuję się trochę ezoteryką. Od jakiegoś czasu wróżę sobie z wahadełka. I jakoś tak mnie natchnęło, żeby zapytać się o to, ile mam rodzeństwa? Wyszło mi, że 3. W sumie nawet się nie zdziwiłam (ogólnie to mam 2 rodzeństwa, przynajmniej o tej 2 wiem i mieszkam z nimi i rodzicami). Gdy zapytałam się o wiek najmłodszego z mojego rodzeństwa dostałam odpowiedź: 5. Moja przyjaciółka również wróży z wahadełka i poprosiłam ją, żeby zapytała się w mojej intencji o te 2 rzeczy. (nie mówiłam jej, że sama wcześniej to sprawdziłam). Wyszło jej to samo. Mam starszą siostrę i młodszego brata. I jak się okazuje, prawdopodobnie jeszcze jednego młodszego brata. Chciałabym, żeby ktoś mi pomógł i odpowiedział na to pytanie. Ile mam rodzeństwa? W jakim wieku? Czy dowiem się kiedyś o "tym ostatnim dziecku" i kiedy to będzie? I jeżeli dowiedzielibyście się czegoś jeszcze co do tej sprawy i nawet innych, dotyczących tylko mnie, proszę o poinformowanie mnie o tym. Wiem, że łatwo mi tak o tym pisać, ale bardzo mi zależy na tym wszystkim.

(Co do tego 5 letniego dziecka- Może być to prawda, ponieważ prawdopodobnie mój ojciec zdradził moją mamę i było to mniej więcej 5 lat temu).

Oczywiście, zrozumiem jeśli nikt mi nie odpowie ze względu na mój wiek. Jednakże, nie ukrywam, że trochę bym się rozczarowała. Myślę, że tą wiadomość zachowałabym dla siebie. Co najwyżej powiedziałabym o tym przyjaciółce i można powiedzieć przyjacielowi. Na pewno nie powiedziałabym o tym mamie i rodzeństwu. Chyba, że taki byłby warunek. Myślę, że po jakimś czasie zdobyłabym się na taką odwagę, jeśli byłoby to konieczne.

Proszę o odpowiedź, czekam z niecierpliwością!

Edytowane przez Natalia16
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A zamiast sprawdzać tę teorię n-tą metodą dywinacyjną nie lepiej porozmawiać szczerze z ojcem?

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie na tym polega problem, że z nim nie da się tak pogadać. Gdybym zapytała skończyło by się tym, że bym oberwała, miała karę itd. Standard taki. Więc wolę nie zadzierać. A chciałabym znać odpowiedź, tak na przyszłość, bo może kiedyś będzie mi to potrzebne do czegoś. Nie wiem, nie potrafię przewidzieć, czy informacja ta przyda mi się kiedyś.

Oczywiście rozumiem, rozmowa byłaby najlepszym wyjściem. Ale wiem jak z nim jest..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.