barti

Czy Istnieją Jakieś Obce Istoty?

23 postów w tym temacie

Witam

Jestem nowy na tym forum. Zastanawiam się od jakiegoś czasu czy istnieją jeszcze jakieś istoty oprócz nas? W kosmosie jest jeszcze tyle planet, na których nie byliśmy. Myślę, że istnieją jakieś inne formy życia oprócz tych na Ziemi i dużo ludzi w to wierzy tak samo jak wierzą w wróżki. Nie sądzę, że jesteśmy sami po za Ziemią. Co wy o tym sądzicie???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To prawda Sosno, Pent. Poza tym ludzie sami siebie nie potrafią ogarnąć, a co dopiero inne cywilizacje.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie trzeba ich szukać daleko :) są na ziemi.

Niektórzy ludzie są obcymi istotami :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Macie wszyscy rację, że ludzie są obcy dla siebie. Ale sami sobie są winni. Wydaje mi się, że kiedyś wszyscy byli bardziej otworzeni na siebie. Łatwiej było załapać kontakt. W erze Internetu ludzie wolą otwierać się w sieci, a jak wyjdą na ulice to trudno zazwyczaj im z kim kol wiek załapać kontakt.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie sądzę.

w sieci pokazujemy to co chcemy pokazać. dlatego ciężko się człowiekowi odizolowanemu dogadać z kimkolwiek.. bo w realu nie da się zmienić w kogoś kim się nie jest. ot co.

czy są Inne Istoty? ^^ ileż można by było o nich pisać.. każdy z Nas jest obcy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....to rzeczywiście pytanie nurtujące większość mieszkańców tej planety. Sam osobiście wierzę, że jednak nie jesteśmy sami w tak ogromnym kosmosie, tym bardziej że jak do tej pory...... nie zostało udowodnione, gdzie ten kosmos się zaczyna, ani też gdzie się kończy.

....nie wiem jak wy kochani, ale jak dla mnie, ten filmik trafia i coś mi mówi że to fakt niezaprzeczalny.

<< :szok: Edytowane przez bog-dan
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie o początek wszechświata oraz powstania życia inteligentnego jest jednym z ważniejszych, które wielu z nas zadaje sobie pytanie. Wynika to nie tylko z typowej dla ludzkości ciekawości poznania świata, ale także z chęci poznania początków naszej rzeczywistości, oraz pojawienia się właśnie na tej, a nie innej planecie naszego układu słonecznego. Oczywiście sposobów na wyjaśnienie tego zjawiska jest bardzo wiele, począwszy od religijnych aż po naukowe. Z perspektywy współczesnych naukowców w dziedzinie astronomii, którzy to temat początków powstania świata zbadali bardzo dokładnie to wynik, że wszystko, co dziś istnieje..... powstało w wyniku wielkiego wybuchu. Wybuch ten spowodował, że neutrin, elektrony, oraz kwarki zaczęły z czasem łączyć się, dzięki sile grawitacji tworząc pierwiastki oraz cząsteczki, a potem znacznie większe formacje takie, jak choćby gwiazdy a od tego już bliska droga do uformowania się planet, oraz większości galaktyk i innych elementów całego wszechświata. I choć do końca nie jesteśmy pewni, że nauka jest w stanie nam to wyjaśnić, to nie znamy jeszcze wszystkich detali tego początku, tak więc naukowe wytłumaczenie jest tutaj najbardziej adekwatne ze wszystkich możliwych. Pozostaje jeszcze kwestia udowodnienia istnienia innych cywilizacji. Mam tylko wątpliwość...... czy nasze lub inne pokolenie tego doczeka, i za jaki czas. :wow:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nauka ,nauką ,a co z uczuciami ?,mistycyzmem ,duchowością ,parapsychologią ,metafizyką ,fizyką kwantową ,itp. tylko nauka i wiara =mistycyzm wszystko wyjaśni ,

nauka nie wyjaśni oczywiście wszystkiego ,lecz filozofie mistyczne i dobre poznanie siebie ,bo to w każdym z nas jest ukryta odpowiedź - Mistycyzm – wieloznaczny termin opisujący doświadczenie religijne, polegające na bezpośredniej, czyli niezależnej od rytuałów i obrzędów, relacji człowieka z rzeczywistością poza-materialną, pozazmysłową lub transcendentną. Rzeczywistość ta jest różnie rozumiana przez poszczególne systemy religijno-filozoficzne. W chrześcijaństwie, judaizmie i islamie jest ona tożsama z Bogiem. W buddyzmie i hinduizmie z pozazmysłową Jednią, rozumianą panteistycznie jako prawdziwa rzeczywistość świata[1].

Religijne doświadczenie mistyczne różni się od ezoteryki, która mówi o specyficznym poznaniu pozazmysłowym, jak telepatia, jasnowidzenie, odbiór kosmicznej energii itp.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistycyzm

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczytaj to - Szyszynka - parapsychczne 3 oko Boga, ośrodek świadomości ludzkiej - chrystusowej inajwaniejszy ośrodek percepcji człowieka .

Szyszynka to pierwsza komórka /embrion tworzący przyszłą istotę ludzką,w łonie matki

Zaburzenia w pracy tego gruczołu powodują zachwianie rytmu dobowego oraz w dłuższym okresie zaburzenia w rozwoju gonad. (problemy seksualne i z potencją)

Komórki szyszynki wydzielają również silną psychodeliczną substancje psychoaktywną o nazwie dimetylotryptamina -wydzielającą do organizmu chormony - zdrowia,szczęśia ,długowiecznośći i miłośći /euforii /błogości -Endorfiny ,a także testosteron -chormon wydzielający do organizmu-shizy,paranoje ,omamy ,głosy ,zwidy

Dimetylotryptamina (DMT) ? organiczny związek chemiczny, dwumetylowa pochodna tryptaminy, psychodeliczna substancja psychoaktywna. DMT występuje w małych ilościach w ludzkim organizmie. W temperaturze pokojowej DMT jest białym lub żółtawym krystalicznym proszkiem. DMT zostało otrzymane po raz pierwszy w roku 1931.

A wraz z alkoholem i promilami ,wnikającymi w szyszynkę -wszelkie paranoje ,wizje fantastyczne ,omamy ,złudzenia,głosy z podświadomości i schizy ,stają się większe i prawdziwsze (paranoje potrafią zdominować rzeczywistość )

,a potem pomyśl jakie fantazje wklejasz ,napisz coś ze swojego doświadczenia ,a nie reklamuj czyjejś wiedzy ,bo paranoje i przesądy potrafią zdominować czyjś świat psychiczny /duchowy /umysłowy , a nie wszystko co człowiek widzi i słyszy jest prawdą , większość ludzi uwielbia tylko teorie na jakiś temat ,niestety zmysły mogą cię oszukiwać , Ja KIEDYŚ DOŚWIADCZAŁEM WIELKICH ILUZJI UMYSŁU ,KTÓRE Z CZASEM PRAktyki -samo-doskonalenia duchowo-materialnego = rozwoju psycho-logicznego ,samo-dyscypliny wewnętrznej /psychyicznej /umysłowej ( same ustały ,) -joga ,medytacje ,szamanizm ,magia ,ezoteryka ,filozofie i psychologie ,nauki i teologie wschodu i zachodu ,religiolznastwo ,parapsychologia ,metafizyka ,filozofie mistyków i świętych oraz innych reformatorów religijnych i mędrców na przestrzeni epok i czasów

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
, napisz coś ze swojego doświadczenia

*****************************************************************************

...sądzisz, że zwariowałem — Nie — jeszcze nie, natomiast jak mi napisałeś, że mam wstawić coś z własnego doświadczenia, to wydaje mi się....... że oczekujesz ode mnie wręcz dowodów na (bliskie spotkania trzeciego stopnia). Moje, li tylko moje doświadczenia, przedstawię ci wtedy, jak, dostąpię tej łaski ze strony innych przybyszów, kiedy postanowią się ze mną skontaktować. A, na razie, posiłkuję się tym, do czego mam dostęp, oraz własnymi przemyśleniami.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiesz nawet ile w życiu doświadczyłem rzeczy - dziwnych ,magicznych ,dobrych i złych ,także nic co ludzkie ,ziemskie i nieziemskie , niematerialne mnie nie zdziwi : )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie wiesz nawet ile w życiu doświadczyłem rzeczy - dziwnych ,magicznych ,dobrych i złych ,także nic co ludzkie ,ziemskie i nieziemskie , niematerialne mnie nie zdziwi : )

....no to chętnie zapoznałbym się z twoimi doświadczeniami. :prosi:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem kiedyś o tym bardzo wiele ,na innym forum -ezoterycznym -ezoforum ,ale każdy wziął to za fantazję i wymysły ,choć dla mnie były to realne doświadczenia ,i przeżycia , po latach praktyki -samodoskonalenia i samodyscypliny -joga .medytacja-zen ,szamanizm ,magia ,itp ., wszystko ustało ,ale ok, napiszę ,wątpię czy mi uwierzysz ,ale teraz to mi wisi :)/>

Obecnie mam 48 lat ,20 lat temu do 46 ,doświadczyłem - telekinezy ,lewitacji (prawie ,bo takiej lekkości ciała ),dziwnych nawiedzeń /opętań przez duchy ,a także nieprzyjemnych z ciałem i psychiką /umysłem ,wyjścia z ciała ( świadomą śmierć i spokój temu doświadczeniu towarzyszący , fantastycznych snów - o lataniu po kosmosie , o ucieczce przed wielkim deszczem ,aż uciekłem do Tybetu na górę Czomolungma ,i tam na tej górze usiadłem w pozycji Jogina w lotosie ,a woda podnosiła się i podnosiła (biblijny potop atlantydy ),aż do nosa mi sięgała ,ustała w końcu ,by po jakimś czasie opaść , a ziemia była pusta ( przyszłe doświaddczenie oświecenia umysłu /ciemnej duszy lub przebudzenia duchowedgo /nirwany /satori /samo-realizacji .

Jednocześnie wzmacniały się i udoskonalały moje zmysły duchowe /parapsychiczne /nad-przyrodzone ,tzw 6-sty zmysł ," Oko Boga ,3-cie Oko "

1. Telepatia ( głos wewnętrzny ) ,

2. Empatia ( współ-odczuwanie emocjonalne ) ,

3. Jasnowidzenie ,

4. Mistycyzm ,( łączący wiarę i naukę w jedno )

5. Mediumizm /Spirytyzm

Obecnie nie miewam, snów i marzeń sennych ,gdyż mowa podświadomości (sny ) i rzeczywistość stały się u mnie jednym -czyli wszystkie poziomy psychiki /światy duchowe , zlały się u mnie w jedno świadome tu i teraz - Nie-świadomość ,Pod-świadomość ,Nad-świadomość /Transcendencja /Intuicja (brana przez wierzących za Boga ) ,tak jak w twoim napisie C.G.Junga -Dopóki Nie Uczynisz ...

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ok, napiszę ,wątpię czy mi uwierzysz ,ale teraz to mi wisi

...dlaczego z góry zakładasz, że mogę w to, co napiszesz nie uwierzyć ci? Sądzisz, że ja nie mam czegoś takiego jak sny....... w których całkowicie nie potrafię się odnaleźć ? Sny niepozbawione odczucia opuszczania własnego ciała, sny z pogranicza apokalipsy, i wiele innych snów nie do wytłumaczenia....

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja snów nie mam , wnocy wchodzę w stan hibernacji -

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hibernacja

, ja jestem ,który jestem , jak nieśmiertelna ,boska dusza ,żyjąca wiecznie tu i teraz bez poczucia czasu

wcielająca /inkarnująca się z ciała do ciała od eonów lat ,jestem jak taka stara ,dojrzała dusza ,a ludzie i otoczenie to moja podświadomość .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dobry żart tynfa wart :rotfl: :rotfl:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś kogo nie znasz ,będzie zawsze dla ciebie obcą istotą , i nawet choćbyś myślał że znasz kogoś bardzo dobrze ,możesz się w końcu bardzo zdziwić , przyjaciel tak naprawdę przyjaźniąc się z tobą ,ma tylko na celu swój interes i dowartościowanie się ,twoim kosztem ( a pozory i zewnętrzne maski społeczne ,mogą bardzo mylić )-

Maski. Zakładamy je codziennie. Rozmawiając z babcią jesteś miłym, pomocnym chłopcem. Spotykając się z kumplami jesteś cool i w ogóle gangsta. Spotykasz się z jakąś dziewczyną i jesteś nagle wielkim romantykiem i ideałem faceta. Internet to już w ogóle wielka maskarada.

A ja się pytam: Gdzie Twoje JA? Kim jesteś naprawdę?

Na dobrą sprawę jedyne momenty kiedy jesteś NAPRAWDĘ sobą to te w samotności. Przed sobą nikogo nie udajesz. Maskę ściągamy też chociaż na chwilę gdy jesteśmy z kimś z kim czujemy się komfortowo. Czym lepiej kogoś znamy tym bardziej sobą przy nim jesteśmy. Świetnym przykładem będzie tu nasz najlepszy przyjaciel. Ktoś komu zwierzasz się ze wszystkiego, ktoś komu ufasz. Jest tylko parę osób, o których wiem, że mogę powiedzieć im wszystko ze świadomością, że te osoby nie będą mnie OCENIAĆ.

Nie muszę chyba tłumaczyć do czego potrzebne są nam Maski. Dzięki nim nie odkrywamy się za bardzo przed obcymi. Zapewniają nam ochronę przed ukazywaniem swoich słabości, które mogą być wykorzystane przeciwko nam.

Ale ja Ci mówię: Pieprz to. Jak myślisz jak zacznie wyglądać Twoja komunikacja z ludźmi gdy przez cały czas będziesz PRAWDZIWY? Kiedy będziesz jak najbardziej SZCZERY? Każdy ma jakieś wady, słabości. Masz zamiar na zawsze żyć w strachu, że one się ujawnią? Że ludzie będą Cię oceniać?

Pogódź się z tym, że nie każdy będzie Cię lubić. Nie dogodzisz wszystkim. Jeśli ktoś nie akceptuje osoby, którą jesteś naprawdę- jego strata. Nie DOSTOSOWUJ SIĘ. Jeśli Twoje otoczenie Cię nie akceptuje- zmień je.

Ludzie słabi, ograniczeni przez swoje wady nie będą tolerować szczerości. To dlatego, że takie rzeczy nie mieszczą się w ich rzeczywistości. Bronią się. Zastanawiają się „Czemu ten kolo nosi czerwoną czapkę? Przecież każdy wie, że należy nosić zieloną. On nie pasuje do mojej rzeczywistości, muszę go wyśmiać, obniżyć jego wartość."

Racja. Bycie szczerym jest czasem cholernie trudne. Mi też nie zawsze się to udaje. Będąc szczerym ukazuję swoje słabości i narażam się na krytykę. Wystawiam się na atak. W d*pę z tym. Jeśli komuś się nie podoba jaki jestem naprawdę to nie mam zamiaru go przy sobie zatrzymawać. Narka, wróć do swoich zamaskowanych przyjaciół i bawcie się dalej w teatrzyk. Ciekawe jak wiele o nich naprawdę wiesz.

http://awesomeinstead.bloog.pl/id,6101152,title,Spoleczne-maski,index.html?smoybbtticaid=617197

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiesz nawet ile w życiu doświadczyłem rzeczy - dziwnych ,magicznych ,dobrych i złych ,także nic co ludzkie ,ziemskie i nieziemskie , niematerialne mnie nie zdziwi : )

Ja się przyłączam do tych słów. Już mnie nic nie zdziwi na tym świecie, no chyba że ludzka głupota...

Maski. Zakładamy je codziennie. Rozmawiając z babcią jesteś miłym, pomocnym chłopcem. Spotykając się z kumplami jesteś cool i w ogóle gangsta. Spotykasz się z jakąś dziewczyną i jesteś nagle wielkim romantykiem i ideałem faceta. Internet to już w ogóle wielka maskarada.

A ja się pytam: Gdzie Twoje JA? Kim jesteś naprawdę?

Zacytuje swój post z innego forum...

A poważnie teraz, fakt nigdy się nie upomina, jednak daje znać o sobie, poprzez zapachy, poprzez zdarzenia, które tak na prawdę nie są zbiegami okoliczności.

Niestety, żyjemy w czasach gdzie można prawie wszystko kupić, nawet te pozorne szczęście. Jednakże nigdy nie kupimy własnego Jestestwa, własnego indywidualnego myślenia, miłości.

Można założyć wiele masek, by ochronić się przed dosłownym wampiryzmem tożsamości, bo ludzie wolą być inną osobą niż są. I mnie mam tutaj na myśli, przypieranie masek dla potrzeb ego. Ale swoistej ochrony nas samych, aby nie powstały bezmózgie klony.

Poprzez założenie maski, ludzie biorą ten matrix, który myślą że potrzebują, nie zastanawiając się nad tym co biorą, ale wiem jedno, inni biorąc iluzję, a dosłownie zdzierając tą iluzję dla własnych zachcianek, nosze nagie oblicze jest chronione. I należny je chronić, każdy na swój indywidualny sposób. Bo tak na prawdę pomimo tej maski, jesteśmy nadzy dla Stwórcy, jesteśmy nadzy dla siebie i naszego wnętrza. Bo należny patrzeć nie widzieć, mieć własną tożsamość a nie brać cudzej.

Nie wiem czy zostanie zrozumiana moja myśl. Ale wiem jedno, nie ważne jaką mastkę założymy, czy zwyczajnego szarego przechodnia, czy zwykłego rodzica martwiącego się o soje pociechy dla tych co widzą a nie tylko patrzą jesteśmy nadzy i to widać w oczach dny nas mijają bo nie widzą tej iluzji jak wampiry tożsamości tylko widzą całość :)

Bycie szczerym jest czasem cholernie trudne. Mi też nie zawsze się to udaje. Będąc szczerym ukazuję swoje słabości i narażam się na krytykę. Wystawiam się na atak. W d*pę z tym. Jeśli komuś się nie podoba jaki jestem naprawdę to nie mam zamiaru go przy sobie zatrzymawać.

Hmm... Ja bym dopisała jeszcze, że za szczerość i przelanie swoich prawdziwych odczuć uznają że masz matrixa, żyjesz w iluzji a i ego jeszcze doczepią ;)

Ale to takie moje osobiste spostrzeżenia i doświadczenia ze szczerością :)

Pozdrawiam

H

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widać jesteś bardzo mądrą istotą ,z wielkim doświadczeniem ,tak ,jak i ja ,musisz być starą duszą według reinkarnacji Buddyjskiej .Wielu było przed tobą tzw. mądrych ,ale odpadali z czasem ,czuję się jak nieśmiertelna ,stara dusza ,w końcu bycie Aniołem śmierci odstrasza ,bo ludzie boją się śmierci ,w jednakowym stopniu tak ,jak pragną seksu ,bo to dwie najpierwotniejsze i najpotężniejsze siły we wszechświecie .

Pozdrawiam Budda Przyszłości -Maitreja Budda .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 27.10.2012 o 08:02, barti napisał:

Witam

Jestem nowy na tym forum. Zastanawiam się od jakiegoś czasu czy istnieją jeszcze jakieś istoty oprócz nas? W kosmosie jest jeszcze tyle planet, na których nie byliśmy. Myślę, że istnieją jakieś inne formy życia oprócz tych na Ziemi i dużo ludzi w to wierzy tak samo jak wierzą w wróżki. Nie sądzę, że jesteśmy sami po za Ziemią. Co wy o tym sądzicie???

Poważnie ,nie może ziemianin , który wibruje z częstotliwością 3-go wymiaru ,ogarnąć  umysłowo  5-tego wymiaru ,co jest domeną obcych ras pozaziemskich w skrócie NOL,-czyt : Niezidentyfikowany ,Obiekt ,Latający ,gdyż nie ma tak szerokich choryzontów umysłowych /świadomości /percepcji myślenia :

https://soulowicz.wordpress.com/2013/01/03/jak-wyglada-piaty-wymiar-i-czym-sie-to-je-pierwsze-wnioski-i-pierwsze-wrazenia/

Ja z powodzeniem mogę skakać po wszystkich wymiarach /poziomach materialno-duchowych / spirytualnych  (to jak czakry w kundalini jodze ) ,od najniższego ,po najwyższy - Świadomość Chrystusowa /Boski poziom i od nowa od 7 wymiaru /nieba /poziomu ,do najniższego poziomu astralnego /duchowego /poziomu /piekła ,ale najtrudniej jest właśnie utrzymać się na tym najwyższym poziomie /wymiarze -Boskim /Transcendentnym /Chrystusowym  ,tu porzebna jest czasowa izolacja ,od ludzi (nie jest to egoizm ,narcyzm ,pycha ,dziwactwo czy inna fobia ,po prostu czujemy że tak będzie lepiej dla nas  ) by niskie wibracje nie ściągnęły nas w dół .(to jak być bardzo brudnym ,wyjechać z dołu kopalni  ,i nie ma jak się wykąpać ,bo wody nie ma akurat . jak ktoś wie ?  i tak położyć się do łóżka w czystej i białej pościeli )

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.