dziwnesny

Prosze O Interpretacje

2 posty w tym temacie

2 z drogi życia – powoduje, że przychodzi cierpienie. Potrzebuje ludzi i może być kimś takim kogo jest łatwo zaciągnąć w tzw. towarzystwo. <br style="font-family: Verdana; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(248, 248, 248);">- metodyczna<br style="font-family: Verdana; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(248, 248, 248);">- są zdecydowanie ludźmi , którzy dążą do takiej realizacji w której ktoś się nimi opiekuje, ktoś podejmuje za nich decyzje, wtedy się będą dobrze czuły. One nie będą tego postrzegały jako uciążliwość.

Aktualnie jesteś w roku osobisty 6

Szósty rok osobisty<br style="font-family: Verdana; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(248, 248, 248);"><br style="font-family: Verdana; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(248, 248, 248);">6 rok osobisty – może mieć dość duże zapędy emocjonalne na związek który dawałby możliwość poczucia się dorosłą, bycia ta kobietą, tego jedynego mężczyzny <br style="font-family: Verdana; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(248, 248, 248);">- rok decyzji, rok wyborów. Czasami ten rok nazywa się rokiem ślubów i rozwodów, bo w tej wibracji podejmujemy przede wszystkim decyzje związane z naszym życiem uczuciowym , ż naszym życiem partnerskim, stąd bardzo dobry rok na podejmowanie działań zamierzających do legalizacji związku , do poznawania kogoś o kimś już poważnie chcemy myśleć na przyszłość. Pomaga układać nam ciepłe stosunki emocjonalne z naszym otoczeniem. <br style="font-family: Verdana; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(248, 248, 248);">- stawia nas w sytuacji wyboru , w którym to my musimy zmierzyć się z decyzjami . Zapadają decyzje które nie pozostają nam obojętne na nasza przyszłość. Najczęściej podejmujemy decyzje , że albo się z czymś, kimś zwiążemy na stałe albo wręcz się rozstajemy. <br style="font-family: Verdana; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(248, 248, 248);">- wypełnienie karmy związku czyli pojawi się ktoś kogo nie można ominąć na swojej drodze. <br style="font-family: Verdana; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(248, 248, 248);">- mogą się pojawiać wydatki ale związane z naszą emocjonalnością.<br style="font-family: Verdana; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(248, 248, 248);">- rok „ślubów i rozwodów’, nie bać się wchodzić w jakieś nowe propozycje , nowe przedsięwzięcia czy w nowa realizacje zawodowa nawet jeśli ma się wrażenie , że się kompletnie nie wie na czym to wszystko polega. <br style="font-family: Verdana; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(248, 248, 248);">- musimy korygować pewne rzeczy , bo zbyt gwałtownie dokonywane zmiany w 5 roku osobistym powodują , że cos przeoczymy. <br style="font-family: Verdana; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(248, 248, 248);">- w tym czasie dobrze jest szczególna uwagę, szczególne baczenie dać układowi krążenia i temu sercowemu, bo 6 rok osobisty powoduje , że jesteśmy bardziej wrażliwi , bardziej emocjonalnie reagujemy na wszystko co nas otacza więc nasz system krążeniowy może odczuwać. <br style="font-family: Verdana; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(248, 248, 248);">- niezły na decyzje emocjonalne jeśli osoba już z kimś jest. Nabieramy wewnętrznego przekonania, że nie jesteśmy samotnym żaglem.

i 8 rok numerologicznyOsiem jest cyfrą sławy, siły i fortuny. To co cię spotka w tym czasie, będzie plonem twoich siedmioletnich wysiłków. Jeśli na nie zasłużyłeś, poprawi się twoja sytuacja materialna /podwyżka, awans, premia itd./ Jeżeli nie, mogą pojawić się bardzo poważne kłopoty finansowe. Zdołasz je pokonać jedynie dzięki intuicji i doświadczeniu. W tym roku mają szanse spełnić się twoje marzenia. To także dobry czas na zakładanie własnych firm czy nabywanie nieruchomości. Może cię również czekać awans. Kontakty, które teraz nawiążesz, mogą okazać się w przyszłości bardzo ważne.Jeśli jesteś panną, masz szansę na zdobycie swojego wymarzonego mężczyzny.W roku o wibracji osiem unikaj zdenerwowania, zmian nastroju. Skup się raczej na duchowym rozwoju.

Edytowane przez BlackPeggy
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.