dziwnesny

Rozmowa Z Rodzina, Statek

6 postów w tym temacie

Bardzo zalezy mi na interpretacjii tego snu. W snie wystapili najblizsi oprocz siostry, z ktrora nie mamy kontaktu, tzn mieszka z nami, ale sie nie odzywa do nikogo. Sceny te byly dosc realne, gdyz czesto maja miejsce w realu. Dlugo szukalem pracy, obecnie koncze staz, i zaczne szukac znou pracy.. Mama mnie wspiera i pomaga w tym. W sniepytala, sie jak mi idzie, czy cos znalazlem. Moj tata w realu pozyczyl ode mnie kwote kolo 2 tys zlotych W snie pamietam, ze tak jakbym przed praca dostal 180 euro, ojciec prosil mnie o pozyczke. Nie pamietam, czy dalem te pieniadze. Mieszkamy na wsi, tata nie pije, a pieniadze no to na ghospodarstwo pozyczal. W domu jest 3 kierowcow i jedno auto. Ciagle chce prowadzic moj brat. W snie pamietam, ze widzialem przez okno jak jechal z sasiedniej wsi. Pametam jak mowilem O pawel wraca. Te 180 euro dostalem, przed praca w firrmie, ktora znajdowala sie w tym snie nad rzeczka nie daleko mojego domu Brat jechal wlasnie z kierunku, gdzie byla ta firma. . Dziwne, bo tam sa same pola. Pamietam tez statek na tej rzeczce i kogos na pokladzie, mezczyzne. Bardzo prosze o interpretacje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

strasznie nie składnie napisaleś ten sen, czy mozesz opisać go jaśniej? Co zdarzyło się w realu a co w Twoim śnie? Przeplatasz jedno z drugim i cięzko mi się w ten sen zgłebić

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm to co w realu napisalem dla wyjasnienia sytuacji w snie. Umieszcze zdarzenia w realu w nawias

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo zalezy mi na interpretacjii tego snu. W snie wystapili najblizsi oprocz siostry, z ktrora nie mamy kontaktu, tzn mieszka z nami, ale sie nie odzywa do nikogo. Sceny te byly dosc realne, gdyz czesto maja miejsce w realu. (Dlugo szukalem pracy, obecnie koncze staz, i zaczne szukac znou pracy.. Mama mnie wspiera i pomaga w tym). W sniepytala, sie jak mi idzie, czy cos znalazlem.( Moj tata w realu pozyczyl ode mnie kwote kolo 2 tys zlotych) W snie pamietam, ze tak jakbym przed praca dostal 180 euro, ojciec prosil mnie o pozyczke. Nie pamietam, czy dalem te pieniadze. (Mieszkamy na wsi, tata nie pije, a pieniadze no to na ghospodarstwo pozyczal. W domu jest 3 kierowcow i jedno auto. Ciagle chce prowadzic moj brat). W snie pamietam, ze widzialem przez okno jak jechal z sasiedniej wsi. Pametam jak mowilem O pawel wraca. Te 180 euro dostalem, przed praca w firrmie, ktora znajdowala sie w tym snie nad rzeczka nie daleko mojego domu Brat jechal wlasnie z kierunku, gdzie byla ta firma. . Dziwne, bo tam sa same pola. Pamietam tez statek na tej rzeczce i kogos na pokladzie, mezczyzne. Bardzo prosze o interpretacje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że sen mówi o nowych możliwościach, które mogą się przed Tobą otworzyć ale wszystko zależy od Twego podejścia. Ze snu wynika, że jesteś czymś ograniczony przez co masz odczucie uzależnienia od innych. Czy się boisz czy tata odda kasę? Czy chcesz wyjechać z dala od domu? Zastanów się dobrze. W każdym razie sen wyraźnie jest związany z obecną sytuacją w domu

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No o gotowke troszke sie boje no ale jesli nie odd to nic sie nie stanie :)O wyjezdzie narazie nie mysle

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.