Ija

Trochę Radości, Trochę Obaw!

7 postów w tym temacie

Witam z entuzjazmem i zastanawiam się jak jest tu na forum. :D

Chciałabym móc wymieniać z wami uwagi o szeroko rozumianej ezoteryce ale faktycznie poszukuję też porad. Zanim zainteresowałam się duchowością, miałam problem z obecnością jakichś bytów w moim mieszkaniu. Przeczytałam parę interesujących publikacji, skontaktowałam się z egzorcystą (Wandą Prątnicką) i już jest dobrze.

Ale czy na długo?

Mam nadzieję że kontakt z wami, może wymiana opinii i doświadczeń, pomoże mi obrać właściwy kierunek.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam nowego forumowicza!

Najbardziej kompetentną osobą do odpowiedzi na Twoje pytanie są co prawda starsi użytkownicy o większej liczbie postów, jednak mogę Ci skrótowo przedstawić wnioski jakie wysunąłem podczas czytania różnych tematów: otóż społeczność dzieli się jakby na dwie części. Jedna część podchodzi do sprawy, powiedzmy - profesjonalnie, otwarcie i zastosowaniem zasad prawidłowego dialogu. Niestety co jakiś czas pojawia się ktoś, kto albo robi sobie przysłowiowe jaja, albo usilnie próbuje czytelników indoktrynować, albo (nagminnie) stawia pytania na które bez problemu odpowiedziałby mu wujek Google. Albo wszystko naraz.

Radziłbym się jednak nie zrażać, znajdziesz tu sporo wiedzy z różnych dziedzin, i to wiedzy przydatnej i na ogół przystępnie opisanej. Nie bój się również zajmować stanowisko odnośnie wybranych tematów czy wypowiedzi - uszanowane zostanie każde zdanie, które będzie napisane w miarę z sensem i czytelnie :oczko:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również witam,

Rozgość się proszę. Mam nadzieję, że na naszym forum rzeczywiście będziesz mogła zasięgnąć wiedzy i opinii, której poszukujesz. Nasze forum z założenia ma być miejscem przyjaznym użytkownikowi. Ale jak to czasem bywa pojawiają się osoby, które lubią różnego rodzaju dyskusje ;-)

Mój przedmówca ładnie to ujął.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Vanilia22
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj i rozgośc się, pytaj, szukaj i baw się dobrze :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Twoje zdanie nie zostanie uszanowane w żadnym wypadku. Natomiast jeśli będziesz prezentował poziom humanoida, a nie czegoś pokroju infe [wyedytowano] to zostaniesz uszanowany jako osoba.

Co do wiedzy - jak na każdym ezoforum. Miks naukowego i paranaukowego podejścia mieszanego z debiizmami, czakropchaniem (wepchnij czakrę/aurę/astral wszędzie, bo to mądre słowa).

Moderacja by Winterstorm

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Twoje zdanie nie zostanie uszanowane w żadnym wypadku. Natomiast jeśli będziesz prezentował poziom humanoida, a nie czegoś pokroju infe który [wyedytowano] to zostaniesz uszanowany jako osoba.

Co do wiedzy - jak na każdym ezoforum. Miks naukowego i paranaukowego podejścia mieszanego z debiizmami, czakropchaniem (wepchnij czakrę/aurę/astral wszędzie, bo to mądre słowa).

To było... brutalne. Jak walnięcie maczugą w motyla. Tja.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.