yakko666

Sen O Inkarnacji, Byciu W Białej Szacie

1 post w tym temacie

Witam, dziś rano miałem dość dziwny sen. Otóż zacząłem go od bycia obserwatorem, gdy jakaś istota - elfopodobna w białych włosach, z mieczem w ręku, w ubraniach jak Kid w Bastion'ie - zaczęła zabijać jakieś inne istoty - tylko, że czerwono-czarne (nic więcej o nich nie pamiętam). W pewnym momencie rzucił ktoś zaklęcie, które miało zamrozić tego elfa, jednak on ochronił się przed nim wchodząc pomiędzy 4 czerwono-czarnych istot. Następnie włączył się sam głos mężczyzny, kogoś z zewnątrz, mówiąc "Czemu/Nie wiem czemu/Dlaczego (coś w tym stylu) on wybrał dziewiętnastkę?". Powiedział to do kogoś, wydawało mi się, że do kobiety. Następnie już jako ciało, ubrane w czarną(nie jestem pewny) szatę z kapturem założonym na głowię odszedłem z tego miejsca mówiąc "dziewiątka"(wydawało mi się, że ta 9 ma mało wspólnego z tą 19). Wydawało mi się, że ten biały elf jest jednym z moich wcześniejszych wcieleń. Następnie będąc już w kuchni mojego domu, zobaczyłem się w odbiciu z okna, że mam białą szatę na sobie (założoną jak szlafrok).

Miałem założoną białą szatę już wcześniej. Tamten sen był mniej więcej o tym, że dostałem opieprz od osoby, która była odziana w białą szatę bez rękawów za mówienie, że Jezus nie istnieje. Następnie podszedłem do jakiegoś miejsca, gdzie powiedziałem odpowiedź (nie pamiętam na co), że jestem przecież dziewiątką. Z tego miejsca wyrosła zielona, większa ode mnie roślina. Potem atmosfera zmieniła się na zabawową, jakby były urodziny. Widziałem, że ktoś niesie fioletową kulę z białym napisem "12" z palącą się świeczką. Potem zobaczyłem 3 kolegów z klasy, których pytałem, czy doświadczają oobe. Wszyscy potwierdzili.

Jakby to coś zmieniło to jestem numerologiczną 9. Z góry dziękuję za interpretację ;).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.