Tanino

Nauka Magii Rozmowa

12 postów w tym temacie

Witam

Jak w temacie, szukam osoby chcącej mnie poprowadzic, ściślej mówiąc mistrza. Osobę która bym mnie naprowadziła i w pewnej roli psychologa. Opowiem że tematem interesuję się juz parę lat, był okres w których czułem tą magię dosłownie, a teraz przyszedł okres pustyni, gdzie trudno znaleść wode. Czekam na odzew zawyczaj, przy komputrze jestem miedzy 18 a 22 godziną.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I myślisz, że w ten sposób znajdziesz kogokolwiek? Więcej własnego wkładu przede wszystkim...

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 6.01.2013 o 20:50, Tanino napisał:

 

Witam

 

 

Jak w temacie, szukam osoby chcącej mnie poprowadzic, ściślej mówiąc mistrza. Osobę która bym mnie naprowadziła i w pewnej roli psychologa. Opowiem że tematem interesuję się juz parę lat, był okres w których czułem tą magię dosłownie, a teraz przyszedł okres pustyni, gdzie trudno znaleść wode. Czekam na odzew zawyczaj, przy komputrze jestem miedzy 18 a 22 godziną.

Jezus Chrystus Był Największym Mistrzem ,A Boska Miłość ,Największą Magią ,czas pustyni ,to metaforyczny okres zagłębienia się w swoje wnętrze ,i przemyślenie błędów przeszłości / zrobienie rachunku sumienia ,wyciszenia ,to czas pokuty .

http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,9074,czas-pustyni-moze-byc-czasem-laski.html

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpisuje się pod Hrefną. Czyli jak będziesz szukał, to nie w internecie tylko po świecie (a ile lat Ci to zajmie, ile dodatkowego doświadczenia przedtem zdobędziesz to sprawa indywidualna). I jeszcze małe pytanie. Wyczuwasz magie? Opowiedz mi jak to jest, bardzo prosze :mysli: 

Edytowane przez Płomyczek
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Reincarnation_AS.jpgDokładnie Płomyczku ,tylko dorastając poprzez praktyczne doświadczenie i teoretyczne /intelektualne  zgłębianie  swoich doświadczeń ( poznawanie siebie ) możesz poznać mistrza magii w sobie ( a magia prawdziwa ,to nie kuglarskie sztuczki na jarmarku ),niekturzy potrzebują na  naukę poznawania siebie ,wiele wcieleń /żywotów ,wiele razy muszą umierać i odradzać się .

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Reinkarnacja

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Racja, ale nie każdy może być gotowy na zostanie nauczycielem, bo o wiele łatwiej jest mieć "drogowskaz" niż nim być. Mistrz często musi być samouczkiem do potęgi ętej i dzieki temu poznaje najciemniejsze zakamarki nawet tych dróg prowadzących do nikąd, co daje mu przewage. Jak Edison, który miał tą swoją żarówkę po tysiącu prób (szkoda, że reszte patentów ukradł).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracając do początku Tanino, wspomniałeś, że wyczuwałeś magię. Jeśli morzesz, opowiedz co czułeś. Ciekaw jestem czy moge to do czegoś porównać ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, Płomyczek napisał:

Racja, ale nie każdy może być gotowy na zostanie nauczycielem, bo o wiele łatwiej jest mieć "drogowskaz" niż nim być. Mistrz często musi być samouczkiem do potęgi ętej i dzieki temu poznaje najciemniejsze zakamarki nawet tych dróg prowadzących do nikąd, co daje mu przewage. Jak Edison, który miał tą swoją żarówkę po tysiącu prób (szkoda, że reszte patentów ukradł).

Jeśli po drodze nie stanie się  mistrzem podstępu ,oszustwa ,mitomanii , i zakłamania , z chorą wyobrażnią ,lub nierównowagą psychiczną -Schizofrenią Paranoidalną , ponieważ w drodze do mistrzostwa ,samorealizacji samo-rozwojowej czy oświecenia umysłu z niewiedzy i ignorancji ,oraz innych iluzji , równolegle wzrastają i ciemne cechy człowieka , i to nie będzie oświecenie umysłowe /normalność /doskonałość /czystość serca = czyli człowiek samo-zrealizowany ,Pełen Miłości , Boga .

 a ciemnota umysłowa  /szaleństwo /niedoskonałość / zatwardziałość serca = czyli  człowiek zatrzymany w swym postępie rozwoju duchowego ,przez - ambicję ,bogactwo ,sławę pełen gniewu ,pychy ,lęku , strachu , zazdrości ,pożądania . egoizmu , złości i nienawiści  ,Pełen Zła ,Szatana .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.