dejvitek

Witam Wszystkich

8 postów w tym temacie

Pragnę serdecznie powitać wszystkich użytkowników!

Na imię mi Dawid. Jestem młodym poszukiwaczem oraz praktykantem wiedzy tajemnej, duchowej. Stwierdziłem, że wasze forum jest godne uwagi gdyż praktycznie każdy poruszony tutaj temat spotyka się z moimi zainteresowaniami (ku mojemu zadowoleniu ^^). Mam nadzieję na zaprzyjaźnienie się z użytkownikami oraz owocną z nimi współpracę. Jeszcze raz gorąco pozdrawiam wszystkich :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :) Rozgość się na forum - może Tobie uda się przełamać ostatnio występującą stagnację :oczko:/>

A co rozumiesz, przez wiedzę tajemną i duchową? :its_jus:/>

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście jest to wiedza traktująca o rozwoju duchowym, zawierająca najwyższe prawdy o naszym świecie zarówno jak i o nas samych, naszym celu czy też przeznaczeniu a także naszym nieskończonym potencjale. Wiedza którą przez zarania dziejów starano się skutecznie uchować przed ludzkim okiem. Po dziś dzień rządzące elity, większość religii i społeczeństw skutecznie utrudnia pozyskanie tej wiedzy bądź ośmiesza ją. Czy mam choć odrobinkę racji? :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i tak i nie.

w sumie każdy kto uzyskuje jakiś okruch użytecznej wiedzy, tworzy system wiedzy dostępnej i niedostępnej o tak z ulicy, by hejterzy jej nie ośmieszyli swoim hejterstwem,

zaś Ci którzy tego nie robią, są zjadani przez hejterów i giną w szumie informacji.

:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.