araksol

Wahadło Atlantów

8 postów w tym temacie

Czy ktoś używał wahadła atlantów do czyszczenia czakr i odcinania podpięć na czakrach. Jak się nim pracuje i czy warto go kupić

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To taki "pierscien atlantow" na sznurku, czy jak ?

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś używał wahadła atlantów do czyszczenia czakr i odcinania podpięć na czakrach. Jak się nim pracuje i czy warto go kupić

1. Nie ma ani jednego przedmiotu który pochodziłby rodowodem od nacji Atlantów. Jest masa wymysłów ludzi którzy zrobili 3 kreski i nazwali to czymśtam Atlantów. Poczytaj o tym.

2. Co to jest czyszczenie czakr? Jak można się podpiąć? Kablem? Co to w ogóle niby ma być czakra?

3. Pracuje się na nim niewygodnie, uwiera w tyłek.

4. Nie warto.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czytałam czytałam i czytałam też o tym ,że i pierścień działa a wahadło jest rewelacyjne.A co do czakr to pracuję z nimi od prawie 30 lat czyszczę je i harmonizuję tylko innymi metodami np.uzdrawianiem pranicznym Reiki i litoterapią...czy koloroterapia wahadłem

Edytowane przez araksol
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Litoterapia kojarzy mi się tylko z jednym - leczeniem zaburzeń schizoidalnych litem :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czytałam czytałam i czytałam też o tym ,że i pierścień działa a wahadło jest rewelacyjne.A co do czakr to pracuję z nimi od prawie 30 lat czyszczę je i harmonizuję tylko innymi metodami np.uzdrawianiem pranicznym Reiki i litoterapią...

Znam osobę która pracuje kamertonami. Rewelacyjna metoda.

Jakich kamieni używasz ?

Edytowane przez Ellie
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

granat,karneol,bursztyn cytryn,kwarc różowy+różne zielone,sodalit,szafir,ametyst czasem dodatkowo medytuję w gwieździe z 6 kryształów górskich z czubkami/do lub od /w zależności od potrzeby lub gwiazda jak poprzednio na czakrze...

Edytowane przez araksol
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś używał wahadła atlantów do czyszczenia czakr i odcinania podpięć na czakrach. Jak się nim pracuje i czy warto go kupić

Według mnie warto, zależy jak dobrze potrafisz kontrolować swoją mentalnością.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.