Świadomy

Pozycja Przy Oobe

4 posty w tym temacie

Witam , możecie się wypowiedzieć jaką pozycję stosujecie przy próbach OOBE ?

Bo ja wczoraj byłem bliski OOBE w pozycji lotosu/medytacyjnej 5 punktowej ale bałem się że po wyjściu glebnę na łóżko i to mi utrudniało wyjście.

Na leżąco spoko ale utrudnia mi to trzymanie mudry na oobe.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze do OOBE wcale nie jest potrzebne utrzymywanie mudry. Wydaje mi się także, że najwygodniejszą pozycją jest właśnie leżąca. Poza tym posiadam pewne materiały które po przeanalizoaniu z pewnością naświetlą Ci tematykę OOBE.

Oto link : Lucidology 101 PL

Enjoy :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie ta mudra jest ważna , ok będę próbował jednak na siedząco bo tak mi lepiej , jak się przewrócę to na łożko ;)ALbo się oprę o ścianę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie ta mudra jest ważna , ok będę próbował jednak na siedząco bo tak mi lepiej , jak się przewrócę to na łożko ;)ALbo się oprę o ścianę.

Niekoniecznie ważna jeśli znasz inne sposoby łatwego przejścia do OOBE ^^ Jest wiele sposobów. Jednak najprostsze tricki (moim zdaniem oczywiście) znajdziesz w Lucidology, materiale który Ci podesłałem. Jeszcze raz gorąco zachęcam Cię do przestudiowania jeśli interesujesz się OOBE. Znajdziesz tam dużo przydatnych tricków jak i informacji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.