Inana

Witam ^^

4 posty w tym temacie

Szukałam od jakiegoś czasu czegoś w rodzaju dobrego forum, z "normalnymi" użytkownikami, mam nadzieję, że jestem w dobrym miejscu :D/> No więc - zacznę od tego, że nie lubię się przedstawiać, więc nie będę tu teraz pisać wszystkiego o sobie. Aczkolwiek, jeżeli ktoś byłby ciekawy, proszę pytać ;)

Od ok. dwóch lat "siedzę" w okultyzmie. Miewam od czasu do czasu dziwne przebłyski; praktykuję codziennie z wielkim zapałem, a potem nic nie robię przez dłuższy czas chłonąc teorię (jak tylko znajdę czas, przecież cieplutkie łóżeczko czeka). Szczerze mnie to denerwuje. W tej chwili akurat mam dziwny zapał do wszystkiego, więc jest dobrze :D/> Wracając do okultyzmu - w tej chwili zajmuję się głównie runami, magią chaosu. Ale do końca się nigdy nie określę, bo wolę robić to, na co mam ochotę, a nie to, co mi nakazują dogmaty, "wielcy mistrzowie", czy cokolwiek innego. No i chyba tyle wystarczy jak na razie, bo się za bardzo rozpiszę i przestanę być 'mhrocznym, thajemniczym dziechiakiem' :D/>

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A na czym polega Twoje "zajmowanie sie runami" ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej :) Życzę Ci szczerze znalezienia informacji odnośnie tematów które Cię interesują. W miarę swych możliwości służę także pomocą ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.