Morfina

Medytacja Odcinania Więzów

3 posty w tym temacie

Kiedyś przeglądając różne fora i strony poświęcone snom i medytacji natrafiłam na zrywanie więzów, bardzo mnie to zaintrygowało więc zaczęłam lekturę, dzisiaj postanowiłam wam to przedstawić, iż sądzę że może być przydatne i naprawdę pouczające dla wszystkich, którzy chcą zerwać ze starymi nawykami, naprawić relacje w związkach które się rozpadły a co najważniejsze mamy możliwość duchowego przeproszenia osoby, którą zraniliśmy. Postaram się to dodawać partiami. Tyle słowem wstępu i zaczynajmy :)

Jeśli ktoś czuje się prześladowany, kiedy ktoś wpycha mu się w życie i nad nim wisi, to właśnie dla Niego jest praktyka Ósemki Tak samo może to tyczyć nas możemy być intruzem w czyimś życiu, przeszkadzać i zakłócać przestrzeń.

Na początku powinniśmy wyobrazić sobie złoty krąg wokół siebie. TEN krąg oznacza naszą wewnętrzną przestrzeń. Musimy mieć go oczyszczonego bo jest to nasze miejsce święte przestrzeń gdzie nawiązujemy kontakt z naszym wyższym Ja. Kiedy ktoś jest z nami związany więzami, bądź my jesteśmy połączeni z kimś połączenie to jest nie czyste, należy je OCZYŚCIĆ. Okrąg jakim się otaczamy powinien być wielkości wyciągniętych rąk i leżeć na ziemi, a my mamy być w jego środku. Są jednak osoby bardzo czułe i szczególnie wrażliwe, które są wykorzystywane do złych celów. Osoby te łatwo zranić. Dla takich osób potrzebny jest nie okrąg a WALEC cała kabina ze światła, która może być bardzo wysoka i nawet zamknięta od góry. Otoczeni takim kręgiem, lub walcem odcinamy się od tych, którzy nami manipulują.

Kiedy my jesteśmy w przestrzeni innych osób, wówczas dodajemy drugi okrąg. Oba powinny być styczne ze sobą w jednym punkcie, ale NIE mają się przecinać. Pierwszy świetlisty krąg należy zatoczyć ZGODNIE ze wskazówkami zegara wokół osoby przed nami i po dojściu do punktu styczności, wokół siebie samego, tak by powstała ósemka. Oba kręgi mają być ze światła, a w środku linii okręgu powinny mieć linię koloru AKWAMARYNY {jaskrawo niebieski}. Energia tego koloru ma moc zamknięcia nas i innej osoby w kręgu, byśmy sobie na wzajem nie przeszkadzali. Kreślenie tych ósemek jest bardzo przydatnym ćwiczeniem , skutki tego są zadziwiające. Praktykowanie tego ćwiczenia sprawia że stajemy się bardziej pewni siebie.

Całe ćwiczenie to nakreślanie kilku ósemek w ciągu jednej lub dwóch minut. W ten sposób wysyłamy wygnał do podświadomości i już zaczyna si dziać na poziomie nad- świadomości. Powinniśmy przeprogramować naszą podświadomość, jest ona dziecinna i używa języka symboli. Ćwiczenie ósemek należy powtarzać kilka razy, jeżeli podczas tego tego ćwiczenia odcinamy więzy wówczas taka praktyka powinna trwać przez minimum dwa tygodnie. Najlepszym czasem do tego jest poranek i wieczór. Wystarczą dwie minuty skupienia uwagi, a to naprawdę niewiele. (wykonywanie tego ćwiczenia w grupach daje większą moc niż pojedynczo). Ćwiczenia z Ósemką służy do oddzielania się od jednej pojedynczej osoby. NIGDY nie robimy tego równocześnie z wieloma osobami. Byłby to zbyt duży szok i zamieszanie dla podświadomości. Zwykle zaczynamy ćwiczenia od osób, które były dla nas autorytetami. To na razie tyle, w najbliższym czasie postaram się dodać całą resztę.

post-4421-0-88242500-1361318628_thumb.jp

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo mnie ta praktyka ciekawi. Sama kiedyś czytałam o niej, ale w ostateczności nie spróbowałam. Myślę, że teraz jest na to odpowiedni moment. Jeżeli skończę, podzielę się swoimi przemyśleniami na ten temat. Czy ktoś z Was próbował już ósemki?

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem numerologiczną ósemką ,a przy odcinaniu więzów ,używałem wyobraźni nożyczek ,lub czegoś podobnego ,i wyobrażałem sobie jak odcinam się od jakichkolwiek podłączeń energetycznych ,nawet na niewidzialną pępowinę psychiczną działa  ( która trzyma ludzi razem ,choć się nienawidzą ), efekty dopiero będą , jak się to robi regularnie i konsekwentnie .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.