Rain

Gasnące Latarnie

15 postów w tym temacie

Witam, czy ktoś spotkał się z tym zjawiskiem? Chodzi nie o zwykłe gaśnięcie latarni tylko o np. zgaśnięcie latarni wtedy gdy akurat ktoś przechodzi,

przytocze przykład:

Pewnego razu stałem na przystanku wieczorem oczekując na autobus, naprzeciwko mnie była ulica za za nią stały latarnie (takie 2 częściowe z żarówkami na jedną i drugą cześć jezdni) i nagle jedna z latarni (ta na wprost mnie, od mojej strony) zaczeła błyskać i "trzeszczec" po czym zgasła (ta zarówka od drugiej strony jezdni w tej latarni nie zgasła,inne paliły się normalnie), zdziwiłem się tym zdarzeniem, ale większej uwagi temu nie poświęciłem, za to wyjąłem telefon by sprawdzić godzinę i napisać sms, telefon w tym momencie zaczął się zacinaći wieszać, musiałem go włączyć ponownie.

O podobnych sytuacjach czytałem na internecie/słyszałem od znajomych, i teraz pytanie:

Co o tym sądzicie? Zwykłe zbiegi okoliczności czy coś innego?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przepalone żarówki, spadki napięcia w okolicy

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, spotkałem się. Szedłem na przykład na blot i wywaliło latarnię gdy ją mijałem.

Nie, to nie jest Twoja ezobzdurna czakroenergioastralna aura. To popsuta latarnia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bzdura!! Ja mam to od lat! Kiedyś gasiłem latarnie śnieżkami w zimie, trafiając w nie. Teraz często gasną jak przechodze pod nimi, ale czasami się zapalają :) Myślę, że coś w tym jest :) Niech sobie krzyczą, że to bzdura fajnie, że też to zauważyłeś. :sorcerer:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam wrażenie, że z czasem to mija... takie szukanie na siłę swojej wyjątkowości. usmiech.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkiem prawdopodobne, że z czasem to mija. Nawet mnie nie zdziwi jeśli mi się to nie przydarzy, tak samo mnie nie zdziwi jeśli mi się to przydarzy dziś, lub jutro. Po prostu, jeśli jakieś dziwne zjawisko zbyt często się powtarza zaczynamy je zauważać, jeśli nadal się powtarza zaczynamy się zastanawiać; po jakimś czasie, jeśli nadal się powtarza - nabieramy pewności, że ma jakieś znaczenie. Nie czuję się bardziej wyjątkowy niż inni. Dziękuję za Twój komentarz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bynajmniej nie chcę podważać niczyich doświadczeń, ale mam takie pytanie: nie wydaje się Wam, że to jest trochę dziwne, że tak dużo ludzi ma tego typu 'przeżycia'? Nie przemawia to jednak za tym, że to po prostu przypadek?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wielu ludzi zaczyna zauważać takie zjawiska w momencie, gdy zaczynają się rozglądać dookoła siebie. Jeśli codziennie pędzisz do pracy myśląc wyłącznie o spotkaniach, które masz mieć i o sprawach, które masz załatwić, to nie ma siły, żebyś cokolwiek zauważył. W momencie, kiedy zaczynasz się rozglądać, to okazuje się, że (nagle!) na ulicy mogą mrugać latarnie, obok chodnika siedzą ptaki itd. I nie oznacza to najczęściej nic poza tym, że zacząłeś się rozglądać.

Magia jest dziedziną woli i moim skromnym zdaniem o jakichkolwiek predyspozycjach człowieka możemy mówić wtedy, gdy podejdzie on do (sprawnej), losowo wybranej latarni i siłą swej woli ją wyłączy (zanim nadejdzie świt i pracownik Zarządu Dróg tego nie zrobi).

A swoją drogą od dwóch tygodni u mnie w łazience trzeszczy i mruga żarówka - jak myślicie - czy mam nawiązać kontakt z duchem żarówki, czy może od dwóch tygodni przybyło mi magicznych mocy i owa żarówka nie może tego znieść, a może powinnam ją po prostu wymienić, bo jej czas minął? ;) its_jus.gif

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdź jeszcze czy zaświat nie daje Ci sygnałów morsem :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O! Pewnie muszę chodzić do łazienki z kartką i długopisem - nigdy nie wiadomo - może jakiś czaneling się przydarzy. ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem mocno rozczarowany ostatnimi wypowiedziami, czy legalnie mogę to napisać, czy już podpadam pod bana?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie lamiesz regulaminu, więc nie. A ostatnie wypowiedzi były z przymrużeniem oka, nie widze nic zlego w tym by sobie trochę czasem pożartować :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za odpowiedź. No to może ktoś by coś nieżartobliwego napisał i zaproponował jakieś prawdopodobne,lub najlepiej prawdziwe wyjaśnienie (jeśli jest jego pewien o czym mówi) tego zjawiska. Przy okazji, nie spodziewam się żeby ktoś kto wyłącza latarnie siłą woli zamieszczał posty i się tym chwalił. Po co miałby to robić? Za dużo "żartów" moim zdaniem szkodzi. Wszystkim.. Ukłony!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyczuwam w was zbyt duzo negatywnosci, to ze ktos doswiadcza dziwnych zjawisk nie oznacza ze sie nie dzieja na prawde

To moze byc choroba i zwykla chec doznania niepoznawalnego ale i tak bym tego nie ignorowala. Tak na wszelki wypadek

Czasem to na co przymykamy oczy rosnie w sile i zanim sie obejrzymy bedzie zbyt pozno. Moze powinienes oczyscic aure? Polecam kadzidla z szalwi

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ha Ha dobre :) dzięki ,do egzorcysty mówisz,co dzień się oczyszczam .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.