Iskierkaa

Sen O Śmierci

3 posty w tym temacie

Witam!

Miałam sen o śmierci. Śniło mi się, że umarała moja siostra. Choć teraz mam się śietnie i wszytko u niej w porządku.

Ja natomiast w tym śnie bardzo bolałam nad jej utratą, płakałam i nie mogłam uwierzyć , że odeszła .

Niedawno natomiast miałam sen o ciąży- oczekiwałam dziecka. Byłam zadowolona i cieszyłam się z tego faktu.

Czy mogę to jakoś powiązać ?

Pozdrawiam i proszę o pomoc,

Iskierka

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Połączeniem wszystkich elementów z Twoich snów jesteś Ty sama. ;)

Coś się kończy, coś innego się zaczyna, coś umiera, coś innego się rodzi... tak wygląda życie i wszystkie sprawy dotyczące człowieka i tak się to przekłada na sny.

Silne emocje w snach często związane są z ich blokowaniem na jawie, czasem są dopełnieniem jawy, czasem są jej rozładowaniem.

Twoja siostra w tym śnie może oznaczać relacje z Twoją siostrą, relację z dowolną kobietą lub jakiś aspekt Ciebie, który odchodzi.

Ciąża może oznaczać nowy etap, nowy element w życiu, aspekt twórczy, coś nowego.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Połączeniem wszystkich elementów z Twoich snów jesteś Ty sama. ;)

Coś się kończy, coś innego się zaczyna, coś umiera, coś innego się rodzi... tak wygląda życie i wszystkie sprawy dotyczące człowieka i tak się to przekłada na sny.

Silne emocje w snach często związane są z ich blokowaniem na jawie, czasem są dopełnieniem jawy, czasem są jej rozładowaniem.

Twoja siostra w tym śnie może oznaczać relacje z Twoją siostrą, relację z dowolną kobietą lub jakiś aspekt Ciebie, który odchodzi.

Ciąża może oznaczać nowy etap, nowy element w życiu, aspekt twórczy, coś nowego.

Dziekuje za pomoc:)

Edytowane przez Iskierkaa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.