hyle_noge

Proszę O Interpretację Daty Urodzenia

6 postów w tym temacie

Witam!

Jak w tytule: 02.02.1994. Prosiłbym trochę szczegółowiej, a nie same liczby. Z góry dziękuję!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

02.02.1994, Osoba pierwsza

DZ: 9/27

4PZ: 7/25 :4PZ

3PZ: 2/11/29 :3PZ

1PZ: 4 7/25 :2PZ

CF: 2 2 5/23 :CZ

1WW: 0 3|21 :2WW

WG: 3|21 :WG

WD: 3|21 :WD

Daty punktów zwrotnych

1PZ: 1994 - 2017 - 2021 - 2023

2PZ: 2023 - 2026 - 2030 - 2032

3PZ: 2032 - 2035 - 2039 - 2041

4PZ: 2041 - 2044 - 2048 - 2050

Daty cykli

CF: 02.02.1994 - 02.06.2022

CP: 01.01.2022 - 01.01.2049

CZ: 02.10.2050 - ...

Rok osobisty: 1/10

Rok numerologiczny: 6/15/33

Granica roku numerologicznego: 05.09.2013

Lata pustki: 1996-97, 2008-09, 2020-21, 2032-33,

2044-45, 2056-57, 2068-69, 2080-81

Miesiące pustki: Grudzień - Styczeń

Godziny pustki: 23:00 - 03:00

LICZBA DNIA URODZENIA - Liczba ta dodaje akcentów do naszej Drogi Życia. Uwidacznia to, co ma znaczenie i czym powinniśmy sugerować się idąc przez życie

Jeśli urodziłeś się drugiego dnia miesiąca(2)

Masz potrzebę spokoju, harmonii i czułości. Jesteś osobą dyskretną i emocjonalną. Ta cyfra związana jest z

żywiołem Wody, a więc ofiarowuje ci bogatą wyobraźnię. W poprzednim wcieleniu poszukiwałeś oświecenia

duchowego przez medytację, co rozwinęło twoją intuicję, którą możesz się posłużyć w obecnym życiu.

pozytywnie: cierpliwość, towarzyskość, uczynność, umiejętność mediacji, ostrożność. Najważniejsze dla ciebie jest

realizowanie się w grupie. Masz talenty artystyczne, które zostały rozwinięte w poprzednim życiu.

negatywnie: bezproduktywne marzycielstwo, nerwowość, nadwrażliwość, rozproszenie, niedotrzymywanie

przyrzeczeń, skrajny introwertyzm, hipokryzja.

DROGA ŻYCIA - Jest najważniejszą liczbą w karcie. Oznacza Drogę Życia, mówi o tym jacy jesteśmy na co dzień. Określa nasz charakter i usposobienie, a także zachowanie się w różnych sytuacjach. Liczba ta oznacza cykl czasowy. Da się zmierzyć jej przebieg, przy jednoczesnym obserwowaniu rozwoju osobowości. Droga życia każdego z nas nie jest wartością stałą, lecz jest ściśle związana z przemijającym czasem. Może dzielić się na cykle dzienne, miesięczne i roczne. Każdy z nas powinien wykorzystać moc każdego z cykli na potrzeby rozwoju wewnętrznego i ciągłego doskonalenia się.

Droga życia jest sumą wszystkich cyfr daty urodzenia.

27 z drogi życia – wibracja mistyczna, wibracja, która ma tzw. Nakaz tworzenia związku emocjonalnego bez względu na to czy będzie on dozgonny czy tylko czasowy.. , bo 9/27 jest drogą życia wskazująca przede wszystkim na fakt iż właściciel tej drogi życia przyszedł na tę ziemię w celu pogłębiania swoich wewnętrznych umiejętności , swojej wewnętrznej wiedzy. Natomiast może być stosunkowo trudnym człowiekiem we współżyciu – dlaczego? – bo czasami nam ludzie przeszkadzają kiedy my mamy zbyt głęboka analizę siebie.

Punkty zwrotne odzwierciedlają istotne, pozytywne zmiany naszej Drogi Życia i kierują nas ku dobremu. Spełnienia bazują na dziewięcioletnim cyklu. Przejście do kolejnego punktu zwrotnego trwa około dwóch lat.

Punkty zwrotne odzwierciedlają istotne, pozytywne zmiany naszej Drogi Życia i kierują nas ku dobremu. Spełnienia bazują na dziewięcioletnim cyklu. Przejście do kolejnego punktu zwrotnego trwa około dwóch lat.

I punkt zwrotny jest sumą miesiąca i dnia urodzenia

II punkt zwrotny jest sumą dnia i roku urodzenia

III punkt zwrotny jest sumą pierwszego i drugiego punkty zwrotnego

IV punkt zwrotny jest sumą miesiąca i roku urodzenia

1 Punkt zwrotny 4

Akcent położony będzie na organizacje, spełnienie i prace. Sytuacje zmusza Cie do zwrócenia uwagi na dobra organizacje i angażowanie się tylko w przedsięwzięcia solidne i dobrze przemyślane. Będzie to okres pracy, organizowania życia, budowy jego fundamentów. Przedsiębiorczość i wysiłek prowadzić będą do spełnienia. Nie powinieneś liczyć na szczęście i pracować.

W najlepszym przypadku osiągniesz stabilizacje, zabezpieczenie, solidne fundamenty, konstruktywna prace przynosząca efekt w przewidywanym terminie, równowagę w życiu prywatnym i zawodowym.

W najgorszym-walkę, ograniczenia, brak środków materialnych, przeszkody i opóźnienia we wszystkim, problemy finansowe i zdrowotne.

2 Punkt zwrotny 7

Nastąpią zmiany wewnętrzne. Osiągniesz nowy sposób widzenia i rozumienia świata. Potrzebował będziesz zdobywać wiedzę, zmienia się Twoje zainteresowania. Zerwiesz ze starym sposobem życia lub zakończysz jakiś związek uczuciowy lub przyjacielski. Możesz mieć problemy zdrowotne lub materialne. Małżeństwo powinieneś zawierać z duża ostrożnością (lub dać sobie spokój). Korzystne będą podróże.

O następnych punkach zwrotnych, które u Ciebie wynoszą- 3 pz to 2 /11- czyli mistrzowska 11 i 4 pz- 7/25, poszukaj sobie sam *)

Edytowane przez Elza.
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a o co chodzi z granicą roku numerologicznego? Bo z tego co tutaj jest wychodzi, że to już niedługo :ph34r:/>/>

Też sprawa z godzinami pustki jest dziwna, ponieważ najbardziej mam twórczy umysł właśnie w godzinach 23:00-3:00 ^^

Co do tego 2/11 i 7/25 to w google raczej nic nie znalazłem. o 7/25 to samo co tutaj drugi punkt zwrotny 7, a o mistrzowskiej jedynie niemiłe doświadczenia, które tylko mnie zahartują i rozwiną mnie. Dobrze zrozumiałem?

Edytowane przez hyle_noge
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a o co chodzi z granicą roku numerologicznego? Bo z tego co tutaj jest wychodzi, że to już niedługo :ph34r:/>/>/>/>/>

Też sprawa z godzinami pustki jest dziwna, ponieważ najbardziej mam twórczy umysł właśnie w godzinach 23:00-3:00 ^^

Co do tego 2/11 i 7/25 to w google raczej nic nie znalazłem. o 7/25 to samo co tutaj drugi punkt zwrotny 7, a o mistrzowskiej jedynie niemiłe doświadczenia, które tylko mnie zahartują i rozwiną mnie. Dobrze zrozumiałem?

http://chomikuj.pl/DarkEleonor/ebooki/parapsychologia/numerologia/Natasza+Czarmi*c5*84ska+-+Liczby+losu,695535149.pdf

Proszę bardzo. To dobra autorka i książka.Znajdziesz wszystko.

Zrobienie dokładnego portretu numerologicznego, wymaga czasu i jeszcze pozostałych danych - np. imiona, nazwisko.Tak naprawę, do pełnego opisu charakteru człowieka potrzebny jest kosmogram astrologiczny.Cóż z tego,że dowiesz się mniej więcej co Cię w życiu może spotkać, jeżeli nie znasz siebie.Numerologia daje tylko oględną wiedzę.

Edytowane przez Elza.
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie ostatnie pytanko - czy drugie imię wliczamy ? Bo wg tego pdf'u drugie imię Pani Pepel raz jest wliczane, a raz nie. Jak z niego nie korzystam, to mogę je pominąć ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.