muninszaman

Warsztaty Szamańskie: Haipule - 17-19 Maja 2013 W Dereszach (K. Olsztyna)

6 postów w tym temacie

Szkolenie poświęcone hunie i metodzie huny o nazwie "haipule". Słowo to składa się z pięciu elementów, które kolejno oznaczają: ha - oddech, i - afirmacja, pu - wizualizacja, le - działanie. Na zajęciach poznasz sposoby przyciągania do swojego życia osób, energii, środków i okoliczności, za pomocą techniki szamańskiej z Hawajów.

Nauczysz się jak integrować ciało, umysł i oddech. Dowiesz się w jaki sposób otwierać się na intuicję ducha oraz wchodzić w relację ze swoją istotą. Zapoznasz się ze sposobami afirmacji celów ogólnych, ogólnych i szczegółowych zamiarów, oraz wprowadzania ich w życie za pomocą technik energetycznych (pikopiko).

To kompletma metoda huny, która odmieni Twoje życie. Moc jest w Tobie. Jedyne, czego potrzebujesz to klucza do tego, by się na nią otworzyć.

Kontakt: munin.szaman@gmail.com

Strona prowadzącego: www.muninszaman.blogspot.com

Strona organizatora: www.deresze.pl

Edytowane przez muninszaman
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a gdzie tu szamanizm? To jest Huna, a to dwie rózne sprawy

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wlaśnie niedawno pewien znajomy, bardzo dobrze obeznany w Hunie wyjasnial mi, że jest to coś całkiem odmiennego od szamanizmu, a Kahuni to nie szamani. I nie chodzi tylko o kwestie nazewnictwa ale różnic w formie dzialania. Ja sie tam na Hunie nie znam, ale z tego co tak mi się obiło tu i ówdzie też mi to na szamanizm nie wygląda.

To tak z ciekawości pytam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No w tym nie ma szamanizmu - w Hunie może są i jakieś energie życiowe typu "mana", ale koniec końców, Huna skupia się na psychologii i auto-psychoterapii. Nie ma nic wspólnego z szamanizmem, a przynajmniej nie z takim, który rozumiemy jako "powołanie, inicjacja, praca z duchami" :).

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A skoro tak to szamanizmem nie jest

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.