Iskierkaa

Cmentarz-Sen

4 posty w tym temacie

Witam czy mogę prosić o pomoc w interpretacji oto takiego snu:

otóż śnił mi się cmentarz, a konkretniej w tym śnie byłam na grobach moich zmarłych dziadków, widziałam tablice na pomniku, ale...

też jakież byłu zdziwienie u mnie kiedy okazało się że na wspólnym nagrobku dziadków były jescze 2 dorób bdtakowe tablice-miejsce jescze dla 2 osób, ale już byli oni tam pochowani, poza tym ten grób był rozkopany... jakież było moje zdziwienie.

Pozdrawiam :)

Iskierka

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W naszych snach cmentarz, zwykle symbolizuje nasz kłopoty , problemy o których wolelibyśmy zapomnieć.

Czy nie jest tak,że przeżywasz właśnie okres zwątpienia, że narosły Ci kłopoty i szukasz wsparcia pośród bliskich, rodziny.

Prawdopodobnie z częścią z nich już się uporałaś, ale zapewne nie ze wszystkimi. I właśnie starasz się je rozwiązać. Myślisz o nich a to przekłada się na treść Twoich snów.

Podświadomość ostrzega Cię, że to ostatni moment by pozbyć się ich. Tak uważam.

Edytowane przez Elza.
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sen tez może symbolizowac koniecznośc sięgnięcia po mądrośc przodków, ktorą zakopaalaś a która sama próbuje się wykopać.

Cmentarz w snach moze symbolizowac też koniecznośc pochowania tego co martwe, co juz jest przeszlością, a w tym wypadku, co wciąz odgrzebujesz

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.