kaspian

Pytanie O Sen

23 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Miałem ostatnio sen, który naprowadził mnie na to forum. Pojawiła się w nim gwiazda 12- to ramienna. Zanim ktoś pokusi się o interpretację tego snu chciałbym zapytać biegłych w temacie ezoteryki, co dokładnie mi się przyśniło w tym śnie. Jest to dla mnie rodzaj testu wiarygodności. Mam nadzieję, że otrzymam od Kogoś opis mojego snu wraz z interpretacją. Dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam!

Edytowane przez kaspian
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich. Miałem ostatnio sen, który naprowadził mnie na to forum. Pojawiła się w nim gwiazda 12- to ramienna. Zanim ktoś pokusi się o interpretację tego snu

Witaj Kaspianie.

Myślę, że mało kto pokusi się o interpretację snu, który opisałeś jednym zdaniem "pojawiła się w nim 12-to ramienna gwiazda".

chciałbym zapytać biegłych w temacie ezoteryki, co dokładnie mi się przyśniło w tym śnie. Jest to dla mnie rodzaj testu wiarygodności.

Na pytanie, co dokładnie Ci się przyśniło, odpowiadam - zapewne 12-ramienna gwiazda. ;)

Mam nadzieję, że otrzymam od Kogoś opis mojego snu wraz z interpretacją.

Nie wiem, jak ktoś może za Ciebie napisać opis Twojego snu.

Dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam!

Przeczytaj proszę post o tym, jak poprawnie opisać sen: http://ezodar.pl/ind...c-sen-poradnik/ i jeśli zastosujesz się do wskazówek tam zawartych, to może znajdzie się ktoś, kto Ci pomoże.

pozdrawiam również. usmiech.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaspian przecież nie pyta o wyjaśnienie tego snu. On testuje obecnych - wyraźnie dając to do zrozumienia:

Zanim ktoś pokusi się o interpretację tego snu chciałbym zapytać biegłych w temacie ezoteryki, co dokładnie mi się przyśniło w tym śnie.

A 12-ramienna gwiazda może równie dobrze być elementem flagi republiki Nauru, jak i którąś z grimuarycznych pieczęci. Albo internetową "badge".

Podejrzewam, że żadnego snu w ogóle nie było, a jest tylko próba zaistnienia na forum i testowania wyobraźni jego użytkowników.

Edytowane przez Hrefna
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem pewien, że odczytanie mojego snu jest możliwe, mam nadzieję że nie zostanę ukarany za naruszenie regulaminu. Tak jak pisałem - szczerą i treściwą odpowiedź na moje pytanie traktuję jako test na to, czy są osoby na tym forum, które coś potrafią. Sen był i to nie jest tania prowokacja. Jestem zainteresowany odpowiedzią, ponieważ interesuje mnie mój osobisty rozwój. Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmmm, jak dla mnie - trochę niemiła sprawa. Bo to takie dzielenie na lepszych i gorszych. Są osoby, które dobrze się orientują w symbolice snu i mogą bardzo wiele mądrych wskazówek dać, a nie koniecznie są jasnowidzące, by mogły odczytać Twój sen. Jak ktoś szuka pomocy czy dorady, to po prostu pyta. A Twoje posty to jak wyzwanie dziecka z piaskownicy - 'założę się, że nie dasz rady dorzucić kamyka do tamtej huśtawki!' [we Francji takie zakładanie się na zasadzie 'dasz radę czy nie' nazywa się 'cap ou pas cap' - przyp. autora]

Tak dla jasności - ja osobiście nie czuję się urażony Twoją postawą, bo na interpretacji snów się nie znam i wyznaję zasadę, że najlepiej każdy z nas potrafi swoje sny interpretować - acz to wymaga długotrwałej analizy swoich snów, by zrozumieć jakim 'językiem' do nas mówią.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za odpowiedź. Nie jestem tym przypadkiem, pisałem że to nie prowokacja. Chcę się po prostu dowiedzieć czegoś czego nie wiem. Dopóki będziecie mnie bombardowali nieużytecznymi informacjami, które znam, będzie to strata czasu dla wszystkich. To moja opinia. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź. Wydaje mi się, że kolejni interlekutorzy nie odnoszą się do sedna mojej wypowiedzi. Prawdopodobnie tracę tu czas, a na pewno powoli cierpliwość. Jakość odpowiedzi mnie napawa niesmakiem (bez obrazy dla ich autorów!!). Naprawdę, dajcie mi coś abym dał Wam coś, albo się pożegnamy i prawdopodobnie tak będzie..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zanim ktoś pokusi się o interpretację tego snu chciałbym zapytać biegłych w temacie ezoteryki, co dokładnie mi się przyśniło w tym śnie.

to zwyczajnie nie jest możliwe w granicach energii której używa się do zaspokajania potrzeb społecznych trolli. :]

Edytowane przez Sosnowiczanin
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi! Muszę przyznać, że daliście mi mocno do myślenia. Oto co mi się przyśniło:

Sen był geometryczny: Gwiazda 12to ramienna (której nigdy nie widziałem wcześniej, pierwszy raz natrafiłem na nią na google i tym forum, chcąc sprawdzić swój sen). Wyglądała tak jak ta na wisiorku - http://ezodar.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=255 z tym że linie były nienarysowane, a jakoś zawieszone w przestrzeni. Ramiona gwiazdy między godziną 11.30 a 2.30 mniej więcej, podzieliły się na odcinki, które utworzyły krztałt przypominający trumnę zwróconą "głową" w stronę gwiazdy. Nie jestem pewien czy na końcu były linie łączące gwiazdę z "trumną". Wydaje mi się, że tak. Sen był dynamiczny i pokazywał proces łączenia się tych linii i tworzenie się nowego kształtu. Nie miałem geometrycznych snów od dzieciństwa, dlatego myślę, że ten był ważny. Pozdrawiam wszystkich!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem pewien, że odczytanie mojego snu jest możliwe, mam nadzieję że nie zostanę ukarany za naruszenie regulaminu. Tak jak pisałem - szczerą i treściwą odpowiedź na moje pytanie traktuję jako test na to, czy są osoby na tym forum, które coś potrafią. Sen był i to nie jest tania prowokacja. Jestem zainteresowany odpowiedzią, ponieważ interesuje mnie mój osobisty rozwój. Pozdrawiam.

Kaspian wiarygodność i trafnośc w interpretacji snów nie wymaga sięgania po czary mary i wchodzenia w cudze sny. Wymaga intuicji i odrobiny choćby znajomości psychologii oraz symboliki i metafor.

Więc jeśli zależy Ci na interpretacjach snów to po prostu sen opisz, jeśli zalezy Ci na poznaniu maga od wchodzenia w sny to pytanie zadaj w innym dziale.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaspian wiarygodność i trafnośc w interpretacji snów nie wymaga sięgania po czary mary i wchodzenia w cudze sny. Wymaga intuicji i odrobiny choćby znajomości psychologii oraz symboliki i metafor.

Więc jeśli zależy Ci na interpretacjach snów to po prostu sen opisz, jeśli zalezy Ci na poznaniu maga od wchodzenia w sny to pytanie zadaj w innym dziale.

Pozdrawiam

Opisałem sen, więc to nielogiczne co napisałaś. Odnośnie poznania maga to nie jestem formalistą :) Zależy mi na wnoszącej coś dla mnie interpretacji snu. Właściwie każda informacja będzie dla mnie ciekawa, bo jak napisałem nie/(tak?) jestem formalistą :) Zabolała mnie Twoja prośba o opisanie snu po tym jak go opisałem. Może przestańmy się obrażać nawzajem? Proszę o interpretację snu, dlatego założyłem ten temat. Pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie opisałeś snu. Przedstawiłeś tylko jeden z symboli, jakie się w nim pojawiły. Szukasz tu interpretatora snów czy jasnowidza? Taki sen bowiem może kompletnie nic nie oznaczać. Albo oznaczać nabicie sobie głowy ezoteryką i okultyzmem i nic poza tym. Opis snu powinien zawierać nie tylko pojawiający się w nim symbol, ale i ciąg wydarzeń sennych prowadzących do pojawienia się go i wszelkie emocje we śnie się pojawiające. Przede wszystkim emocje, bo w większości wypadków w snach podświadomość przepracowuje wyparte ze świadomości odczucia i uczucia. Tego rodzaju sen jest natomiast kompletnie bez znaczenia.

Jedyne co można powiedzieć na podstawie powyższego opisu - to ewentualność uzależnienia od okultyzmu.

Gwiazda prawdopodobnie pochodzi z któregoś ze średniowiecznych lub renesansowych falsyfikatów typu kluczy Salomona itp. I jest bardzo popularnym ezoterycznie symbolem.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie opisałeś snu. Przedstawiłeś tylko jeden z symboli, jakie się w nim pojawiły. Szukasz tu interpretatora snów czy jasnowidza? Taki sen bowiem może kompletnie nic nie oznaczać. Albo oznaczać nabicie sobie głowy ezoteryką i okultyzmem i nic poza tym. Opis snu powinien zawierać nie tylko pojawiający się w nim symbol, ale i ciąg wydarzeń sennych prowadzących do pojawienia się go i wszelkie emocje we śnie się pojawiające. Przede wszystkim emocje, bo w większości wypadków w snach podświadomość przepracowuje wyparte ze świadomości odczucia i uczucia. Tego rodzaju sen jest natomiast kompletnie bez znaczenia.

Jedyne co można powiedzieć na podstawie powyższego opisu - to ewentualność uzależnienia od okultyzmu.

Gwiazda prawdopodobnie pochodzi z któregoś ze średniowiecznych lub renesansowych falsyfikatów typu kluczy Salomona itp. I jest bardzo popularnym ezoterycznie symbolem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich. Miałem ostatnio sen, który naprowadził mnie na to forum. Pojawiła się w nim gwiazda 12- to ramienna. Zanim ktoś pokusi się o interpretację tego snu chciałbym zapytać biegłych w temacie ezoteryki, co dokładnie mi się przyśniło w tym śnie. Jest to dla mnie rodzaj testu wiarygodności. Mam nadzieję, że otrzymam od Kogoś opis mojego snu wraz z interpretacją. Dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam!

Pojawiła się i co dalej - jaka gwiazda, kolory, miejsce gdzie się pojawiła,jakie były Twoje odczucia, jakie myśli, w jakich okolicznościach, czy to był jedyny element snu itd.

Każdy sen należy szczegółowo opisać,każdy detal, myśl....

A może Ty po prostu krępujesz się napisać nam gdzie Ci się ta gwiazda "objawiła" i co wtedy czułeś hmm

W takim układzie, opisz na pw i nie krępuj się. :pociesz:/>

Wszystko co ludzkie, nie jest nam obce.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi! Muszę przyznać, że daliście mi mocno do myślenia. Oto co mi się przyśniło:

Sen był geometryczny: Gwiazda 12to ramienna (której nigdy nie widziałem wcześniej, pierwszy raz natrafiłem na nią na google i tym forum, chcąc sprawdzić swój sen). Wyglądała tak jak ta na wisiorku - http://ezodar.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=255 z tym że linie były nienarysowane, a jakoś zawieszone w przestrzeni. Ramiona gwiazdy między godziną 11.30 a 2.30 mniej więcej, podzieliły się na odcinki, które utworzyły krztałt przypominający trumnę zwróconą "głową" w stronę gwiazdy. Nie jestem pewien czy na końcu były linie łączące gwiazdę z "trumną". Wydaje mi się, że tak. Sen był dynamiczny i pokazywał proces łączenia się tych linii i tworzenie się nowego kształtu. Nie miałem geometrycznych snów od dzieciństwa, dlatego myślę, że ten był ważny. Pozdrawiam wszystkich!

Coś niejasno opisałem? Przepraszam jaśniej już nie mogę. Może jeden z drugą by się zastanowił zanim zacznie spamować to forum? Czy ja tu otrzymam jakąś odpowiedź czy tylko spam?? Jeśli sam spam to może to odstraszy chociaż innych od szukania czegokolwiek w tym gronie. A jeśli odstraszy to strata tylko dla tej grupy, dla nikogo innego. Pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opisałem sen, więc to nielogiczne co napisałaś. Odnośnie poznania maga to nie jestem formalistą usmiech.gif Zależy mi na wnoszącej coś dla mnie interpretacji snu. Właściwie każda informacja będzie dla mnie ciekawa, bo jak napisałem nie/(tak?) jestem formalistą usmiech.gif Zabolała mnie Twoja prośba o opisanie snu po tym jak go opisałem. Może przestańmy się obrażać nawzajem? Proszę o interpretację snu, dlatego założyłem ten temat. Pozdrawiam!

Konkretnie odniosłam się do Twojej pierwszej wypowiedzi a dokładnie tej:

Zanim ktoś pokusi się o interpretację tego snu chciałbym zapytać biegłych w temacie ezoteryki, co dokładnie mi się przyśniło w tym śnie. Jest to dla mnie rodzaj testu wiarygodności. Mam nadzieję, że otrzymam od Kogoś opis mojego snu wraz z interpretacją. Dziękuję za odpowiedź!

I moja rada byś magów szukał w innym dziale tego dotyczyła. Nie wymagaj od tych co mają odrobinę wiedzy psychologicznej i intuicję do snów by potrafili wchodzić w Twoje sny.

Postaraj się też nie prowokowac i nie zachęcac do glębszego przyglądania się Tobie, bo możesz się na tym nieźle przejechać. Na forach wiele jest osób, które chętnie sobie poesperymentują swoje zdolności i umiejętności magiczne na kimś kto im na to pozwala. A takich dzieciaków nie brak w sieci.

Uważaj więc na forach z tym co piszesz i na co pozwalasz.

To taka moja dobra rada i ciesz się, ze w tym wątku takie osoby się nie pojawiły.

Co do Twojego snu to przede wszyskim odpowiedz sobie czym dla Ciebie jest symbolika gwiazdy i co Twoja podświadomośc chciała Ci zasygnalizować. Bo sen nbajczęściej jest rozmową z naszą podświadomością a obrazy senne kodami, jakimi się z nami podświadomośc posluguje.

Jeśli czujesz, ze sen pokazywal proces jakiegoś lączenia się to może znak dla Ciebie, ze coś wewnatrz Ciebie jest nie całkiem spójne wymaga zespolenia w jeden element, w jedną calość, byś mógł być jaśniejacą gwiazda na firmamencie wlasnego nieba. Stań się spójny. Kształt trumny pokazuje, ze coś zbędnego, jakąś przeszłośc moze wypada pochować raz a dobrze, a z reszty utworzyc nową formę, nowy ksztalt, ktoremu nadasz nową treść.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś niejasno opisałem? Przepraszam jaśniej już nie mogę. Może jeden z drugą by się zastanowił zanim zacznie spamować to forum? Czy ja tu otrzymam jakąś odpowiedź czy tylko spam?? Jeśli sam spam to może to odstraszy chociaż innych od szukania czegokolwiek w tym gronie. A jeśli odstraszy to strata tylko dla tej grupy, dla nikogo innego. Pozdrawiam!

Tak, opisałeś bardzo niejasno, a jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to przeczytaj ze zrozumieniem wątek, który Ci wysłałam, o tym jak na forum należy opisywać swój sen, jeśli w założeniu chce się otrzymać jego interpretację.

" Jeśli więc oczekujesz rzetelnej interpretacji musisz opisać swój sen dokładnie. To, że napiszesz: "śnił mi się pies z kulawą nogą" zupełnie do niczego nie doprowadzi. Czytając Twój sen osoba interpretująca musi go niejako "zobaczyć" w swojej głowie, więc okrajanie opisu snu do jednego zdania wyrwanego z kontekstu jest bezcelowe. Weźmy tego kulawego psa - zamknij teraz oczy i wyobraź sobie psa z kulawą nogą. Widzisz? Ja też widzę, tyle że mój obrazek może różnić się od Twojego diametralnie, a nie chcemy przecież interpretować własnych wyobrażeń, a opis snu." (itd.)

Ponadto proszę, abyś to Ty się zastanowił nad swoimi wypowiedziami, ponieważ są one klasycznym przykładem trollowania na forum ( http://pl.wikipedia....iki/Trollowanie ) i jeśli masz zamiar w tym stylu ciągnąć wątek, to musisz się liczyć z ostrzeżeniami.

Polecam też przemyśleć dość znaną sentencję - "nie ma głupich odpowiedzi, są tylko niewłaściwie (głupio?) zadane pytania".

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam, jeśli kogoś obraziłem, lub jeśli ktoś poczuł się obrażony moimi wypowiedziami. Chyba za bardzo emocjonalnie podszedłem do tematu. To odnośnie trollowania.

Wracając do snu to opisałem go najdokładniej jak mogłem, dlatego prośby o opisanie snu, po tym jak to zrobiłem wywołały moją nerwową reakcję, wywołaną zniecierpliwieniem (przyznaję że niepotrzebnie nerwową, za co serdecznie przepraszam i co postaram się zmienić u siebie). Dodam jeszcze, że nie potrafię go przypisać do obecnych wydarzeń w moim życiu, ani do emocji lub przemyśleń, tak jak pisałem wcześniej był to sen czysto geometryczny. No i może jeszcze zaznaczę, że na codzień nie zajmuję się geometrią, ani matematyką. Bardzo liczę na interpretacje tego opisu snu, który zamieściłem, bo dość wiernie oddaje on to co mi się przyśniło. Pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisałam Ci wyżej interpretację, jak ja czuje co nie znaczy ze mam rację.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź i za interpretację, którą przeoczyłem, lub niewłaściwie odebrałem, podejrzewam że to pierwsze. Podoba mi się Twoja interpretacja. Zawiera duży procent przydatnych dla mnie informacji. Jeśli chodzi o gwiazdę, to z niczym mi się nie kojarzy, jak dla mnie czysta abstrakcja, sądząc po opisach symboliki, był to kop w "górę" dla mnie :)Wydaje mi się, że pojawiła się w moim śnie raczej jako potwierdzenie pewnych przemyśleń. Co do dzieciaków i ostrzeżenia przed nimi, uważam, że też spełniają swoją rolę ;) Będę bardzo rad za więcej informacji (prób), odnośnie mojego snu, żebym mógł poskładać wszystko w "całość". Jeśli chodzi o moje przemyślenia, to granice wszelkich przemyśleń są bardzo płynne moim zdaniem :) Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmmm, jak dla mnie - trochę niemiła sprawa. Bo to takie dzielenie na lepszych i gorszych. Są osoby, które dobrze się orientują w symbolice snu i mogą bardzo wiele mądrych wskazówek dać, a nie koniecznie są jasnowidzące, by mogły odczytać Twój sen. Jak ktoś szuka pomocy czy dorady, to po prostu pyta. A Twoje posty to jak wyzwanie dziecka z piaskownicy - 'założę się, że nie dasz rady dorzucić kamyka do tamtej huśtawki!' [we Francji takie zakładanie się na zasadzie 'dasz radę czy nie' nazywa się 'cap ou pas cap' - przyp. autora]

Tak dla jasności - ja osobiście nie czuję się urażony Twoją postawą, bo na interpretacji snów się nie znam i wyznaję zasadę, że najlepiej każdy z nas potrafi swoje sny interpretować - acz to wymaga długotrwałej analizy swoich snów, by zrozumieć jakim 'językiem' do nas mówią.

Chciałbym prosić o Twoją interpretację tego snu, skoro nikt inny się nie podejmuje, to że się nie znasz jak pisałeś nie oznacza, że nie będzie ona cenna. Jak dla mnie to trochę błądzenie we mgle, bo naprawdę uważam, że ten sen był ważny. Czuję po prostu niedosyt. Google nie odpowiada na wszystkie pytania... Pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety jak dla mnie sen jest zbyt abstrakcyjny, bym mógł się do niego jakoś szczególnie odnieść... Ale może zastanów się, czy miałeś podczas niego jakieś odczucia. Bowiem wg mnie (choć nie jest to mój wymysł) ważniejszy od samych zdarzeń we śnie, czy symboli jest OGÓLNY CHARAKTER SNU. Czy sen był harmonijny i wzbudza pozytywne uczucia, czy może ma się w nim poczucie błądzenia, albo jakiś lęków. Spróbuj może pomyśleć właśnie w ten sposób - czy sen da się zakwalifikować bardziej, jako pozytywny, czy negatywny. Jeśli był zaś w 100% neutralny, to widzę 2 możliwości: albo sen należy do tych 'mało znaczących' i po prostu z jakiegoś powodu Twój umysł wyprojektował właśnie to, a nie co innego, albo też przekaz tego snu jest 'zakodowany'. Mam tu na myśli, że skoro nie znajdujesz konkretnej interpretacji, to może nie jest to kwestia zwykłej wiedzy, może po prostu za jakiś czas pewne wydarzenia w Twoim życiu spowodują, że zrozumiesz o co chodzi - tak po prostu. Albo też może szukając tak usilnie odpowiedzi trafisz na ludzi i na sytuacje, z którymi miałeś się zetknąć, aby następował Twój dalszy rozwój :)/>

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety jak dla mnie sen jest zbyt abstrakcyjny, bym mógł się do niego jakoś szczególnie odnieść... Ale może zastanów się, czy miałeś podczas niego jakieś odczucia. Bowiem wg mnie (choć nie jest to mój wymysł) ważniejszy od samych zdarzeń we śnie, czy symboli jest OGÓLNY CHARAKTER SNU. Czy sen był harmonijny i wzbudza pozytywne uczucia, czy może ma się w nim poczucie błądzenia, albo jakiś lęków. Spróbuj może pomyśleć właśnie w ten sposób - czy sen da się zakwalifikować bardziej, jako pozytywny, czy negatywny. Jeśli był zaś w 100% neutralny, to widzę 2 możliwości: albo sen należy do tych 'mało znaczących' i po prostu z jakiegoś powodu Twój umysł wyprojektował właśnie to, a nie co innego, albo też przekaz tego snu jest 'zakodowany'. Mam tu na myśli, że skoro nie znajdujesz konkretnej interpretacji, to może nie jest to kwestia zwykłej wiedzy, może po prostu za jakiś czas pewne wydarzenia w Twoim życiu spowodują, że zrozumiesz o co chodzi - tak po prostu. Albo też może szukając tak usilnie odpowiedzi trafisz na ludzi i na sytuacje, z którymi miałeś się zetknąć, aby następował Twój dalszy rozwój :)/>/>

Możliwe.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj kaspianie... widze że sporo zamieszania tutaj wprowadziłeś. Interpretacja snów to nie jasnowidzenie ani nie wróżenie z fusów na podstawie jednego symbolu. To łańcuch zdarzeń , które wg mnie łączą się w jedna całość obraz, który możemy zobaczyć, poczuć i zrozumieć.

Jeden symbol nic tu nie pomoże a tylko wzbudzi Twoje niezadowolenie z braku interpretacji. Poza tym "prowokowanie do kto jest lepszy" też nie zdaje egzaminu.

Ale coś ci powiem. Gwiazda jest symbolem, życia, marzeń i czegoś co trudno osiągnąć ale jest to możliwie. I jak podoba się?

Za mało danych za mało informacji nawet Twój sen nie oddaje klimatu samego snu. Z tego co czuję i odbieram chodzi o coś zupełnie innego. Teraz sobie zadaj dwa pytania:

1. dlaczego gwiazda za czym gonisz?

2. Dlaczego ulega modyfikacji?

Tyle. Jaki opis taka interpretacja.

Miłego

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.