luk1407

Nowy Papież - Fałszywy Prorok (Apokalipsa Św. Jana)

4 posty w tym temacie

Ap 19,20 I pochwycono Bestie, a z nia Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki, którymi zwiódł tych, co wzieli znamie Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi. Oboje zywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejacego siarka. Ap 20,10 A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie sa Bestia i Fałszywy Prorok. I beda cierpiec katusze we dnie i w nocy na wieki wieków.

Według proroctw zawartych w orędziach "Ostrzeżenie" które otrzymuje współczesna katolicka wizjonerka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia

(objawienia się sprawdzają, zastała w nich przepowiedziana m. i. abdykacja papieża)

Benedykt XVI jest ostatnim prawdziwym papieżem, na jego miejsce, w wyniku spisku zasiądzie Fałszywy Prorok, postać opisana w Apokalipsie św. Jana, zaraz obok Antychrysta

będzie to charyzmatyczna postać, wielu ludzi będzie go uważać za żyjącego świętego, będzie również dokonywać cudów,

rozpoznać go będzie można po zmianach jakich dokona w Kościele:

- będzie zmniejszane znaczenie sakramentów świętych (w tym Eucharystii) aż do ich całkowitego zniesienia

- nastąpi tolerancja dla grzechu

-zmieniona zostanie msza święta

- wszystkie religie zostaną połączone w Jeden Światowy Kościół

oto jedno z tych orędzi:

"Fałszywy prorok przejmie teraz Siedzibę w Rzymie

niedziela, 17 lutego 2013, godz. 19.00

Moja wielce umiłowana córko, jak przepowiedziane, cały świat teraz ujrzy schizmę w łonie Kościoła Katolickiego, stając się jej świadkiem. Odejście Mojego wielce umiłowanego Świętego Namiestnika, Papieża Benedykta XVI, oznacza początek końca. Ja, poprzez ciebie, Mojego wybranego proroka, przez ponad dwa lata próbowałem przygotować Mój Kościół na to smutne wydarzenie.

Elita Masońska przechwyciła kontrolę nad Moim Kościołem i będą oni narzucać katolikom najbardziej nikczemne oszustwo. Klucze Rzymu znajdują się obecnie w Moich Rękach, a zostały Mi one przekazane przez Mojego Ojca. Będę kierował Moimi wyznawcami, tak aby Prawda mogła zostać zachowana oraz aby Moje Święte Słowo pozostało nienaruszone.

Fałszywy prorok przejmie teraz Siedzibę w Rzymie, a Moje Słowo, tak samo jak to stało się podczas Mojego Życia na ziemi — zostanie potraktowane jak herezja.

Kiedy tylko oszustwo to zostanie przedstawione światu — jak gdyby ta nowa władza reprezentowała Prawdę — nie ulegaj złudzeniu, Moja córko, będziesz bowiem straszliwie cierpieć w Moje Święte Imię, tak samo jak prorocy, którzy przyszli przed tobą.

Moi wyznawcy muszą pozostać spokojni i modlić się o zbawienie wszystkich Moich najświętszych sług, którzy staną się łupem dla tej ohydy. Wzywam ich, aby odpowiedzieli w następujący sposób:

Postępujcie nadal zgodnie z Moimi Naukami. Nigdy nie odstępujcie od Słowa Bożego. Pozostańcie wierni waszym świętym obowiązkom i udzielajcie Świętych Sakramentów zgodnie z tym, jak zostaliście przeze Mnie pouczeni.

Nauczanie Kościoła Katolickiego, które bazuje na fundamencie Mojego Apostoła Piotra, pozostaje nieomylne. Obecnie to ulegnie zmianie, kiedy tylko fundament ten zostanie wstrząśnięty poprzez nadchodzące zmiany.

Już wkrótce Mój Kościół zmieni się dla was nie do poznania i będziecie czuli się bardzo nieswojo, kiedy staniecie się świadkami tego, jak Moje Święte Słowo będzie manipulowane.

Wasz Jezus"

źródło: spam.gif

3b3fcde569fa2.jpg

co o tym myślicie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przez chwilę zastanawiałam się, czy nie przenieść tego wątku do działu z jakimiś żartami, ale w sumie to nie jest śmieszne, to jest żałosne i nudne.

Wasza Lama

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głupie makabrycznie. Nawet jeśli nie weźmie się pod uwagę błędu merytorycznego z przedostatniego akapitu. Kościół katolicki nie bazuje na nauczaniu Piotra, ale na nauczaniu Pawła, który na samym wstępie chrześcijaństwo zhellenizował, choćby pozbywając się obrzezania, którego Piotr był gorącym zwolennikiem...

Nawet osobie uważającej, że religia katolicka jest szkodliwa, gloryfikuje słabość i zmusza człowieka do działania wbrew naturze, więc życzyłaby jej szybkiego upadku, nie pozostaje nic innego niż wzruszyć ramionami, z niesmakiem. Tym bardziej, że Franciszek, zgodnie z jego własnymi wypowiedziami, zdecydowanie zamierza kontynuować linię programową poprzedników, mimo medialnej osobowości, przewyższającej pod tym względem nawet Wojtyłę, pozostając w kwestiach doktrynalnych betonem, który nie ugnie się pod populistycznymi żądaniami wiernych. Może zatem kościołowi przynieść sporo pożytku, zamiast populistycznie iść w ilość wyznawców, czego wielu wiernych zdaje się spodziewać, nie łagodząc stawianych im wymagań, a wręcz zaostrzając je, czyli stawiając na jakość wyznawców, nie masowość...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wiecie że święty Franciszek cierpiał na padaczkę ,dlatego epilepsja była nazywana świętą chorobą ( jak słyszałem kiedyś ,a teraz jestem pewien ).

A Krzyż to nie tylko symbol ,to wzmaniacz fal mózgowych i impulsów nerwowych człowieka .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.