Shira85

Prozba O Wrózbę Na Temat Zdrowia

7 postów w tym temacie

Aneta

10.12.1985

Strzelec

Poprosze o wrozbe na temat mojego zdrowia

Z góry dziekuje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A masz kłopoty zdrowotne czy raczej chcesz się dowiedzieć czy będziesz je miała? Jeśli to drugie, to powiem z doświadczenia, ze karty tego nie pokażą, bo Ty sama kreujesz swoją rzeczuywistość

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moga pokazac kiedy i co:)

Tak mialam z nerkami od jakiego czasu mam tez napasy slabosci sennosci bole glowy i jakby ataki piktolepsji(wygooglowac sobie) chce wiecdziec czy cos jest nietak czy nie i czy bedzie

Lekarzy to ja mam gdzies tylko psuja czlowieka i zlewaja mam na to przykaklady w rodzinie

Cholera chyba nie jest tak ciezko spelnic prozbe co?

Na innym forum postawiono mi jakis czas temu jestem ciekawe kto co powie teraz

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To idz na to inne forum. Nikt Cie tu nie trzyma. Ja nie stawiam kart na zdrowie. Po prostu. I tez nie jestem fanka lekarzy. Tak czy inaczej karty dla mnie nie sa od diagnozowania chorob a juz na pewno nie od przepowiadania, na co zachorujesz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moga pokazac kiedy i co:)

Tak mialam z nerkami od jakiego czasu mam tez napasy slabosci sennosci bole glowy i jakby ataki piktolepsji(wygooglowac sobie) chce wiecdziec czy cos jest nietak czy nie i czy bedzie

Lekarzy to ja mam gdzies tylko psuja czlowieka i zlewaja mam na to przykaklady w rodzinie

Cholera chyba nie jest tak ciezko spelnic prozbe co?

Na innym forum postawiono mi jakis czas temu jestem ciekawe kto co powie teraz

Jeśli ktoś tak Ci wróżył, to nadużył Twojej ufności. W kartach lub innych formach wróżenia może pokazać się coś, sugerujące byś uważała na zdrowie ale nigdy karty nie zrobią Ci diagnozy medycznej. Do tego potrzebny jest lekarz. Nikt inny nie ma prawa stawiać diagnozy medycznej. Czy potem będziesz się u lekarza leczyć czy poszukasz uzdrowiciela to już Twoja sprawa, ale jeśli uzdrowiciel czy wróżka/wroż nie są po studiach medycznych to nie stawiają diagnozy. Tym bardziej, że schorzeń i chorób jest wiele, a objawy wielu bardzo podobne. Czasem więc trzeba wykonac badania krwi i innych płynów, skorzystać z dobrodziejstw techniki medycznej itd.

O tym, że czasem lekarze coś spieprzą slychać o czasu do czasu i każdy w roodzinie zna takie przypadki, co nie znaczy, ze należy demonizować lekarzy i służbę zdrowia. Zawsze można zmienić lekarza, poszukac innego specjalisty itd.

Nie podobał mi się moj lekarz, poszukalam innego, dzięki czemu msam w razie potrzeby lekarza, który nie ogranicza się w wydaniu skierowań na badania laboratoryjne, nawet kontrolne, wskazuje mi ziola i techniki medycyny ludowej, jeśli można je zastosować i ma specjalizacje jako pediatra, co dla mnie jako matki jest ważne.

Jeśli jednak i to Cię nie przekonuje do wizyty u lekarza, pomyśl o tym, że jest okres wiosennego przesilenia i ogólnie wszyscy odczuwają pewne dolegliwości z tym związane.

Powrożyć Ci nie powrożę, bo nie znam się na tym, ale jak się tak domagasz, to powiem Ci, ze na tę chwilę nie widać w Twojej energetyce powaznych chorób, jedynie pewne zaburzenia emocjonalne i co za tym idzie blokady w energii. Takie blokady mogą wywolywać pewne dolegliwości fizyczne a z czasem doprowadzić nawet do choroby. Mogą, nie muszą. Mowie, jak to wygląda teraz z zewnątrz. Bez twojej zgody nie zaglębiam się mocniej w oglądanie Ciebie. Tylko yyle ile by się zobaczyło używając kart.

I jeszcze jedna ważna kwestia. To, że na jakimś forum ktoś Ci wywrożył to czy tamto, nie znaczy, ze dziś wróżba będzie taka sama. Bo dziś sa już inne okolicznosci i inna świadomość niż chwilę temu, więc i wróżba będzie inna.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodatkowo nie ma co wszystkich lekarzy wrzucac do jednego worka. Obok medycyny akademickiej mamy rowniez medycyne alternatywna.

Dodatkowo nie zaszkodzi przeprowadzic oczyszczanie organizmu...

Co do wrozb jeszcze, Tarota itp. Karty, Tarot to nie wyrocznia...

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.