Shira85

Arleta

1 post w tym temacie

ARLETA

Osobowość: Ta, co słucha

Charakter: 76 %

Promieniowanie: 68 %

Rezonans: 74000 drgań/sek.

Kolor: Czerwony

Główne cechy: Pobudliwość - Moralność - Uczuciowość - Intuicja

Totem roślinny: Piołun

Totem zwierzęcy: Kaczka

Arleta, Arletta — imię żeńskie; powstało prawdopodobnie jako zdrobnienie germańskiego imienia Carletta (Karletta), żeńskiej formy imienia Karl (Karol).

Arleta imieniny obchodzi 3 stycznia, 11 kwietnia.

Znane osoby o imieniu Arleta:

Lubi błyszczeć i olśniewać otoczenie. To osoba żywa, pomysłowa i niezwykle energiczna. Ma chłonny i błyskotliwy umysł, niemniej jednak powinna uważać na swoją porywczość. Jej poczucie odpowiedzialności jest ściśle związane z tym, co dla niej wygodne. Nie jest wylewna, a powinna nauczyć się otwartości. Źle znosi trudne warunki codziennego życia, ale rozkwita w życzliwym i czułym środowisku.

Ma skłonność do unikania odpowiedzialności, uciekania od niej w beztroskie życie, bądź w niekończące się marzenia. Łatwo ulega wpływom, brakuje jej pewności siebie. Marzenia odgrywają dużą rolę w jej życiu. Nigdy nie dzieli się z otoczeniem urokami swego wewnętrznego życia, gdzie kwitną cudowne kwiaty i fruwają barwne motyle. Pod pozornym zadowoleniem kryje się jakaś gorycz.

Nadzwyczajna intuicja pozwala interpretować nawet sny. A śni dużo. Potrzebuje wiele miłości, by mieć poczucie bezpieczeństwa. Równocześnie jednak miłość wydaje jej się tak materialna, tak brutalnie agresywna, że odrzuca ją, kryjąc się pod maską fałszywego cynizmu. Moralność jest dla niej związana z działaniem, a że unika go, uchyla się też od odpowiedzialności moralnej. Czy będzie zmywać, obcierać nosy dzieciakom, cerować mężowi skarpetki? Dawniej była cudowną księżniczką w sukience o długich trenach! Pracuje z konieczności, bez przekonania, ale dobrze. Najchętniej jednak, bodaj w wyobraźni wciąż ucieka ku słonecznym krajom... Kocha przyrodę i lubi się nią otaczać.

Doskonale czuje się w wodzie, gorzej na stałym lądzie. Słaba zmysłowość przedstawia sobą tę część podświadomości, która ją przeraża. I tu uwaga na depresje psychiczne! Musi unikać psychoanalizy, która rozdarłaby jej delikatną duszę. Od lat młodzieńczych musi zmuszać się do rozrywek, wychodzenia z przyjaciółmi, gdyż ma tendencję do trzymania się na uboczu. Swoją nietuzinkową inteligencję, podpowiadającą sposoby osiągnięcia sukcesu, tłumi nadmiarem nieśmiałości.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.