kamien

Kamien Mówi Ave

7 postów w tym temacie

pozdrawiam bardziej wtajemniczonych bywalców forum no to teraz wypadało by powiedzieć coś o sobie nieprawdaż ? no to dobra :

nick name na forum : kamień

nick name w życiu : inny ale to chyba nie ważne ?

znak zodiaku : wodnik

przyszedłem na świat dnia: `12 lutego 1994 roku ok 7 rano

lubię: muzykę w szczególność metal (za wyjątkiem trashu - są wyjątki) , reggae , punk , czasami poważna (ale rzadko ) , qawwali i trance (jak jestem nietrzeźwy ). a poza muzyką literaturę Fantazy , dobry film , dobry seks (jak chyba każdy xD) , mitologie (chociaż jej dobrze nie znam) , piwo w dobrym towarzystwie

czemu jestem na tym forum ? : znajomy mi powiedział że kolor mojej aury to zielony i złoty (czy to prawda to ja nie wiem on był nietrzeźwy i ja byłem). w każdym razie dzięki temu przypomniał mi że kiedyś interesowałem się takimi rzeczami (jako 15 latek) i wtedy dałbym sobie rękę uciąć że jestem gotowy i odpowiedzialny na eksperymenty z magią/okultyzmem/ezoteryką itp. i co ? i teraz bym zapie***lał bez ręki na 90 %. pewno tak naprawdę człowiek nigdy nie jest gotowy do końca i to jest na swój sposób piękne to tak jak z seksem człowiek na swój pierwszy raz nie jest w stanie się przygotować nawet gdyby przeczytał tysiące podręczników. oczywiście ktoś się może nie zgadzam z moją opinią i chętnie przeczytam jego sposób postrzegania tej sprawy i może skoryguje swoją opinie dzięki niemu :)/> .

ezoteryka/ okultyzm te sprawy : jakie działy mnie interesują na forum? przejrzałem pobierznie forum i moge napisać że : tarot, Metoda Silvy , magia (nie wiem jeszcze jaka i nie mam zamiaru się śpieszyć z wyborem ścieżki najpierw mam zamiar się dokształcić )psychologia , okultyzm. ale pewno i tak znajdę jeszcze coś dla siebie

doświadczenie : praktycznie zerowe: przeczytałem biblie szatana lavey (nie przemówiła mi specjalnie ale coś tam znalazłem dla siebie choć nie dużo ) czemu zawsze 15 latki zaczynają od tego ??? kwestia kulturowa bunt przeciwko kościołowi ?

postrzeganie : jako sposobu rozwinięcia się umysłowo i duchowo (jak kol wiek to definiować )

to chyba na tyle :)/> kamien mówi ave :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie, że do nas dołączyłeś :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chociaż już nie wiem czy jestem wodnikiem czy koziorożcem :(. na razie to forum mi więcej miesza niż pomaga

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie forum Ci miesza :) I powiedz jakie to ma znaczenie czy jesteś wodnikiem czy koziorożcem?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zmienia poczucie własnego ja . to tak jak z tym że ktoś całe życie myśli że jest polakiem a okazuje się że jest Ekwadorczykiem adoptowanym przez polaków i już nie wie kim jest . niby nic to nie zmienia a jednak wszystko jest zmienione :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj nam, kamienny wodniorożcu ;) czy może raczej koziodniku ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.