inspiracja

Wakacyjne Warsztaty Dla Kobiet Dr Preeti Agrawal

1 post w tym temacie

Centrum holistyczne Inspiracja SERDECZNIE ZAPRASZA NA WAKACYJNE WARSZTATY DLA KOBIET DR PREETI AGRAWAL.

TERMIN: 14 - 18.08.2013 (DŁUGI WEEKEND)

BioRezydencja Świeradów Zdrój

Unikatowe warsztaty prowadzone przez dr Preeti Agrawal, znaną, cenioną i lubianą przez pacjentki lekarkę ginekolog.

Ponad czterodniowy pobyt - od środy po południu do niedzieli - w urokliwym, specjalnie wybranym przez nas miejscu to czas, który wypełnią różnorodne zajęcia dla ciała, umysłu i ducha.

Tematy warsztatów obejmują zagadnienia związane z naturalnym bogactwem każdej kobiety,

jej zdrowiem fizycznym, psychicznym i duchowym oraz osiąganiem harmonii we wszystkich obszarach życia.

Zapraszamy Panie w każdym wieku, niezależnie od kondycji i stanu zdrowia.

Każdą Uczestniczkę naszych warsztatów traktujemy indywidualnie.

Będzie można skorzystać z bogatej wiedzy dr Agrawal, która łączy w swojej praktyce atuty i zdobycze klasycznej akademickiej medycyny zachodniej z medycyną naturalną oraz wielowiekową mądrością Wschodu: ayurwedą i medycyną chińską, a także wiedzą z zakresu psychologii i psychosomatyki.

Doktor Preeti Agrawal omówi różnorodne aspekty zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego kobiety oraz podpowie, jak osiągać pełnię swojej kobiecości w każdym okresie życia. Do podanych tematów naszych warsztatów podchodzimy elastycznie, bowiem pragniemy ze szczególną uwagą i troską zająć się zagadnieniami, którymi zainteresowane będą Uczestniczki. Głównym celem warsztatów jest przekazanie Paniom praktycznej wiedzy i umiejętności, które - zastosowane w codziennym życiu - pomagają w osiąganiu harmonii i zdrowia. Wartości te z kolei stanowią niezbędny warunek dobrego i szczęśliwego życia.

Dr Preeti Agrawal ma wyjątkowy sposób podejścia do swoich pacjentek - nigdy nie leczy organu czy choroby. Wyróżnia ją traktowanie organizmu ludzkiego jako inteligentnej i świadomej części większej całości, składającej się z ciała, umysłu i duszy. Dzięki takiemu właśnie holistycznemu podejściu osiąga niejednokrotnie spektakularne efekty.

Kiedy pamiętamy, że ciało jest naszym bogactwem i w pełni je akceptujemy, może ono poprawnie funkcjonować i rozwijać się. Wszelkie choroby wtedy wycofują się i organizm odzyskuje swoją naturalną umiejętność samouzdrawiania. Dowiedziono, iż we współczesnych czasach u źródeł przeważającej większości chorób, jakie nas dotykają, leży brak akceptacji siebie. Mając przygotowanie również z zakresu psychologii, dr Agrawal przykłada do tego aspektu ogromną wagę i w procesie leczenia zawsze troskliwie wspiera psychologicznie i duchowo swoje pacjentki.

Tematy warsztatów zostały tak dobrane, aby obejmowały budowanie wewnętrznej mocy i wartości kobiety, pomagając szczególnie w przełamywaniu barier psychicznych oraz źródeł braku akceptacji siebie i ciała. Przekażemy cenne i praktyczne wskazówki jak zaakceptować, wspierać i wzmacniać własne ciało. My kobiety na nowo musimy odkryć i prawdziwie uwierzyć, że jesteśmy dla siebie najlepszymi lekarzami! Aby jednak w pełni wykorzystać tkwiący w nas ogromny potencjał, warto otworzyć się na wiedzę i wciąż poznawać siebie. Pozwoli to nam w wielu sytuacjach pomóc sobie samodzielnie i podejmować częściej działania profilaktyczne, bez konieczności poddawania się procesowi leczenia. Te warsztaty z pewnością pomogą poznać wiele aspektów własnej kobiecej mocy oraz dadzą praktyczną wiedzę, jak dokonywać mądrych wyborów dotyczących swojego zdrowia.

Nasze warsztaty stanowią zachętę i wsparcie dla każdej Kobiety, aby z odwagą, radością i dumą budowała nową Siebie - wspaniałą Istotę, którą w pełni kocha, szanuje i akceptuje.

TERMIN: 14 - 18.08.2013 (DŁUGI WEEKEND)

BioRezydencja Świeradów Zdrój

JAK ODKRYĆ I ZACHOWAĆ ZDROWIE CIAŁA, UMYSŁU I DUSZY NA KAŻDYM ETAPIE ŻYCIA

Warsztaty będą obejmować następujące obszary:

* budowanie własnej mocy i wartości, przełamywanie wewnętrznych barier psychicznych

* akceptacja siebie i swojego ciała, poznawanie, wspieranie i wzmacnianie własnego ciała

* jedność ciała, umysłu i duszy, holistyczne podejście do zdrowia

* terapie alternatywne, diety i odżywianie, automasaż

* relacje i więzi międzyludzkie, pasje i cele życiowe

W programie warsztatów codziennie:

* poranna gimnastyka na świeżym powietrzu

* 3 wegetariańskie posiłki

* zajęcia jogi i oddechu

* wieczorne spotkania i rozmowy

* medytacje i medytacje w ruchu

* porady i konsultacje dr Preeti Agrawal

Pobyt rozpoczynamy kolacją w środę 14 sierpnia.

BioRezydencja w sercu Gór Izerskich to fuzja nowoczesnego hotelu z duchem ekologicznego, górskiego domu, którego głównym przeznaczeniem jest rewitalizacja ciała, umysłu i ducha.

Została stworzona z myślą o ludziach poszukujących inspirującego miejsca do integracji oraz szeroko pojętej odnowy i wyciszenia, ale również do twórczych warsztatów i praktyk.

Jest przyjazna wszelkim działaniom mających na celu poprawę samopoczucia i zdrowia.

CENA WARSZTATÓW: 1150 zł

Uwaga - decyduje kolejność zgłoszeń, obowiązuje zaliczka: 100 zł.

Konto: PKO S.A. 93 1240 3464 1111 0010 0286 4522.

Cena obejmuje wszystkie świadczenia i opłatę za cały program warsztatów

ZGŁOSZENIA: centruminspiracja@interia.pl tel.: 784 936 120, 509 354 808.

Dr Preeti Agrawal jest doktorem nauk medycznych, specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Jest znaną, cenioną i lubianą przez kobiety lekarką ginekolog o ogromnej wiedzy, wspaniale łączącą w swojej praktyce i aktywnej działalności społecznej atuty i zdobycze akademickiej medycyny zachodniej z medycyną naturalną oraz wielowiekową mądrością Wschodu: ayurwedą i medycyną chińską. Jest prezesem Fundacji Kobieta i Natura, prowadzi we Wrocławiu Szkołę Świadomego Macierzyństwa. Jest autorką wielu książek i filmów. Wyznaje zasadę podejścia holistycznego, opierającego się na założeniu, że zawsze leczy się człowieka, a nie jego choroby.

Niniejsze warsztaty są wyjątkową możliwością spotkania się z Dr Preeti Agrawal w takiej formie i w tak szerokim zakresie. Są też pierwszymi tego rodzaju, które zdecydowała się prowadzić w Polsce. Każdy dzień warsztatów to trzy kilkugodzinne spotkania, wypełnione wiedzą medyczną i psychologiczną oraz ćwiczeniami, wspomagającymi zdrowie i naszą wewnętrzną kobiecą moc. Specjalnie przez nas wybrane, malownicze i klimatyczne miejsca blisko natury sprzyjają wyciszeniu i efektywnemu wypoczynkowi, dając jednocześnie komfortowe warunki do wspólnej pracy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.