tamta

Rozmowa Z Duchami

5 postów w tym temacie

Witam.

Wczoraj jakiś byt się u mnie pojawił i zapytał : "Boisz się duchów". Odpowiedziałam mu, że sama nie wiem jak to jest.

Po tych słowach przybyl do mnie inny, który był u mnie już jakiś czas temu - stara kobieta zgarbiona, z dłońmi twardymi. Położyła dłoń na moim ramieniu i spytała : "Jesteś pewna, że się nie boisz?" i pogłaskała mnie po policzku. Pisalam sms do chlopaka by mi pomogł, ale bez skutku. Wtedy powiedziała, bym przyznała, że się boję, a wtedy da mi spokój. Powiedziałam, że się boję i odeszla. Chlopak powiedział, że nie mogę duchowi powiedzieć, że się boję nawet jeśli to prawda.

Stąd moje pytanie: Czy w takiej sytuacji można przyznać się do strachu?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co mi wiadomo nie ma najmniejszego sensu przyznawać się lub nie do swoich emocji przed istotami duchowymi. One to po nas widza, odbierając naszą energetykę. To zupełnie, jakby się pytać, czy przyznać się przed znajomymi, że nosisz zieloną bluzkę, którą właśnie na sobie masz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co mi wiadomo nie ma najmniejszego sensu przyznawać się lub nie do swoich emocji przed istotami duchowymi. One to po nas widza, odbierając naszą energetykę. To zupełnie, jakby się pytać, czy przyznać się przed znajomymi, że nosisz zieloną bluzkę, którą właśnie na sobie masz.

Nie chciała odejść póki tego nie przyznałam.

Mi sie wydaje, że lepszy byłby przykład z miłością. Czujesz, że partner/ka Cię kocha, ale mimo to chcesz żeby to mówił/a.

Slyszałam, że jeśli powiem duchowi, że się go boję to będzie bardziej mi "dokuczał". Dlatego czuje się teraz niepewnie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak naprawdę duchy ,to my sami z innych wcieleń ,to nasze niższe duchowe Ego -Ja -Nieświadomość ,Średnie Duchowe Ego- Ja -Podświadomość ,I Wyższa Jaźń -Nadświadomość -Transcendentny Sobowtór Eteryczny /Kopia Energetyczna Ciała Fizycznego . Ja Jestem .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 23.08.2013 o 16:35, tamta napisał:

Nie chciała odejść póki tego nie przyznałam.

Mi sie wydaje, że lepszy byłby przykład z miłością. Czujesz, że partner/ka Cię kocha, ale mimo to chcesz żeby to mówił/a.

Slyszałam, że jeśli powiem duchowi, że się go boję to będzie bardziej mi "dokuczał". Dlatego czuje się teraz niepewnie.

Z duchami jest tak ,że tak naprawdę boimy się swoich podświadomych i nieświadomych myśli ,tłumimy je w głąb psychiki ,a one się tylko powiększają i nawarstwiają .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.